Įkraunama...
Įkraunama...

Stogas nuo A iki Ž / 8 tema

QUOTE(Oksana79 @ 2013 08 27, 20:38)
g.gif    O sakykim jei be juostos? Arko rašo,kad 100-150 cm  blink.gif  reikia įleisti...kažkaip daugoka atrodo  g.gif


Nepastebėjau kad būtent taip rašo, bei nesuprantu ką duoda toks ilgasriegio ilgis?. Bet kokiu atveju ilgasriegis turi būti T raidės. (su skersai gale užvirinta metaline juosta.) Yra pardavime. Aš dėjausi juos į monolitinę juostą tik ne 12mm o 16 mm. bet tikrai nėra nebūtina storinti.
Atsakyti
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 08 27, 20:58)
Nepastebėjau kad būtent taip rašo, bei nesuprantu ką duoda  toks ilgasriegio ilgis?. Bet kokiu atveju ilgasriegis turi būti T raidės. (su skersai gale užvirinta metaline juosta.) Yra pardavime. Aš dėjausi juos į monolitinę juostą tik ne 12mm o 16 mm. bet tikrai nėra nebūtina storinti.

O tai 12mm neužtenka?(kodėl dėjot Jūs 16mm?) Šiandien kaip tik žiūrinėjau tuos T formos strypelius,bet kažkaip man jie brangoki pasirodė blink.gif blush2.gif
Sakau,gal geriau pirkti 2000cm strypelius ir dedant po veržlę apačioje (ir viršuje) tokius naudot/gamintis.... g.gif
Jei ne paslaptis,kur Jūs pirkot?(kokia kaina?)
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2013 08 27, 21:05)
O tai 12mm neužtenka?(kodėl dėjot Jūs 16mm?) Šiandien kaip tik žiūrinėjau tuos T formos strypelius,bet kažkaip man jie brangoki pasirodė  blink.gif  blush2.gif
Sakau,gal geriau pirkti 2000cm strypelius ir dedant po veržlę apačioje (ir viršuje) tokius naudot/gamintis.... g.gif  
Jei ne paslaptis,kur Jūs pirkot?(kokia kaina?)

Aš gaminausis pats, nes tie pirktiniai, mizerni man pasirodė. Pasigaminau pigiau ir geriau ir dar 16 mm. plius.
Iš 2m ilgasriegio keturi ar penki išėjo, daug rimtesnę skersinę juostą įdėjau. Ir dar dėl to gaminau kad laiko turėjau, rankas kojas turiu, ačiū dievui.. biggrin.gif

Papildyta:
Tikrai vien tik veržles apačioje negana.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Robertinas 125: 27 rugpjūčio 2013 - 20:15
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 08 27, 21:14)
Aš gaminausis pats, nes tie pirktiniai, mizerni man pasirodė. Pasigaminau  pigiau ir geriau ir dar 16 mm. plius.
Iš 2m  ilgasriegio keturi ar penki išėjo, daug rimtesnę skersinę juostą įdėjau. Ir dar dėl to gaminau kad laiko turėjau, rankas kojas turiu, ačiū dievui.. biggrin.gif

Papildyta:
Tikrai vien tik veržles apačioje negana.

O Jūs jas tik į g/b žiedą įleidote?
Jei trumpiau,tai mūsų namelio (vienšlaituko wub.gif ) vienos sienos aukštis gaunasi (sakykim) apie 2,60m-tai ant jos kaip ir reikia lieti g/b žiedą,nes surišime ją su per vidurį esančia atramine sienele, o vat kitos kraštinės sienos aukštis... doh.gif 4,20m Ten kampų neužsuksi su g/b žiedu,tai ir kyla klausimas,ar jį visgi lieti ar ne? Nuolydis stogo nedidelis (apie 10/12 laipsnių...) tai "plėšimas/vertimas sienų kaip ir nemažas bus??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 08 27, 21:14)
Aš gaminausis pats, nes tie pirktiniai, mizerni man pasirodė. Pasigaminau  pigiau ir geriau ir dar 16 mm. plius.
Iš 2m  ilgasriegio keturi ar penki išėjo, daug rimtesnę skersinę juostą įdėjau. Ir dar dėl to gaminau kad laiko turėjau, rankas kojas turiu, ačiū dievui.. biggrin.gif
Kempu? Kojas ir laiko tureti kazi ar pakaks.
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2013 08 27, 21:24)
O Jūs jas tik į g/b žiedą įleidote?
Jei trumpiau,tai mūsų namelio (vienšlaituko  wub.gif ) vienos sienos aukštis gaunasi (sakykim) apie 2,60m-tai ant jos kaip ir reikia lieti g/b žiedą,nes surišime ją su per vidurį esančia atramine sienele, o vat kitos kraštinės sienos aukštis... doh.gif  4,20m  Ten kampų neužsuksi su g/b žiedu,tai ir kyla klausimas,ar jį visgi lieti ar ne? Nuolydis stogo nedidelis (apie 10/12 laipsnių...) tai "plėšimas/vertimas sienų kaip ir nemažas bus???  g.gif

Aš pasikartosiu (kaip ankščiau jums minėjau) mano asmenine nuomone reikėtų užsukinėti ir sutvirtinti kampus, nes pas mane tik 7 laipsniai stogas ir nesakykite kad negalima,neišeina biggrin.gif , cia stogas vieanašlaitis ir kaip matote kampai pakankamai sutvirtintas, nes čia ir yra silpniausios namo vietos. Įsivaizduokite kaip galima perlaužti monolitine juostą kurioje yra keturios 12mm armatūros.
Papildyta:
QUOTE(Milao @ 2013 08 27, 21:26)
Kempu? Kojas ir laiko tureti kazi ar pakaks.

Norisi išmokti kuo daugiau, stengiuos. Suvirinimo aparatu. smile.gif
Papildyta:
tik į g/ž idėjau.
Atsakyti
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 08 27, 21:06)

tik į g/ž idėjau.


o kas kiek cm dejote ilgasriegius?
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 08 27, 22:27)
o kas kiek cm dejote ilgasriegius?

Kas 1 metrą
Atsakyti
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 08 27, 22:06)
Aš pasikartosiu (kaip ankščiau jums minėjau) mano asmenine nuomone reikėtų užsukinėti ir sutvirtinti kampus, nes pas mane tik 7 laipsniai stogas ir nesakykite kad negalima,neišeina  biggrin.gif

Joooo blink.gif Reiks tada ir mums galvoti,kad vis delto reikia lieti g/b ziedus ir ant tos ,ir ant tos sienos (abieju krastiniu) rolleyes.gif
To milao-o as asmeniskai didziausia pagarba jauciu zmonems,kurie nors ka nors moka ir daro savo rankomis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2013 08 27, 22:31)
Joooo blink.gif Reiks tada ir mums galvoti,kad vis delto reikia lieti g/b ziedus ir ant tos ,ir ant tos sienos (abieju krastiniu)  rolleyes.gif
To milao-o as asmeniskai didziausia pagarba jauciu zmonems,kurie nors ka nors moka ir daro savo rankomis  thumbup.gif

...ir kad mūrininkai nepražiopsotų nepamūrytų kraštinių per daug, nes tada bus vėlu.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2013 08 27, 09:09)
As dejau ta kur po gipso profiliais dedama smile.gif  Dvigubai pigesne smile.gif  Nemanau kad tyvekas kazkoki stebukla sukure...



Galit kokią nuorodą į tokią plėvelę.
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2013 08 27, 22:31)
To milao-o as asmeniskai didziausia pagarba jauciu zmonems,kurie nors ka nors moka ir daro savo rankomis  thumbup.gif
Kadangi adresuota man asmeniskai, jauciu kad kazkas tarp eiluciu turetu buti, bet neiziuriu...
Atsakyti