Įkraunama...
Įkraunama...

Stogas nuo A iki Ž / 8 tema

Jus cia pasvaigstat apie impregnavima namuose.. O is kur sertifikata gausite kad stogui mediena naudojote impregnuota? Gaisrininkai,arba darbu vadovas paprasys nes privaloma. Jei norite rimto impregnavimo tai tada reiktu imti vakuminiu budu impregnuota. Jei jum tinka chemija viduje namo. As pirkau is lentpjuves su sertifikatu,bet.. tas impregnavimas tik butaforinis,nupurksta su purkstuvu (tipo du kartus) Tikiuos ta chemija greit issivades ir jos neliks nei kvapo name. lotuliukas.gif
Atsakyti
Gudruciai dazu dar imaiso i arlitus biggrin.gif

QUOTE(biesas66 @ 2013 09 12, 14:53)
Jus cia pasvaigstat apie impregnavima namuose.. O is kur sertifikata gausite kad stogui mediena naudojote impregnuota? Gaisrininkai,arba darbu vadovas paprasys  nes privaloma. Jei norite rimto impregnavimo tai tada reiktu imti vakuminiu budu impregnuota.  Jei jum tinka chemija viduje namo. As pirkau is lentpjuves su sertifikatu,bet.. tas impregnavimas tik butaforinis,nupurksta su purkstuvu (tipo du kartus) Tikiuos ta chemija greit issivades ir jos neliks nei kvapo name. lotuliukas.gif

Atsakyti
Matau kalba apie medienos džiūvimą- (nu pačiu laiku thumbup.gif ) situacija tokia-jei mediena bus išpjauta "kaip sakant" ant dienų-tai kiek laiko reikia jai duoti pradžiūti,kad galėtų kelti ant stogo?(gegnės,murlotai) Ar spėtų iki kokio spalio pabaigos pradžiūti (bent minimaliai) kad galėtų naudot? g.gif Kažkaip baisoka šlapią kelt ant stogo-kad po žiemos nepasimatytų "baisybių" doh.gif (planuose nėra stogo dangos šiais metais-bandysim "užtraukt" juoda stipria plėvele... tokia jau situacija-nieko pakeisti negalime.... doh.gif ...nebent palikti žiemoti sienas be stogo medinės konstrukcijos.....)
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2013 09 12, 20:18)
Matau kalba apie medienos džiūvimą- (nu pačiu laiku  thumbup.gif ) situacija tokia-jei mediena bus išpjauta "kaip sakant" ant dienų-tai kiek laiko reikia jai duoti pradžiūti,kad galėtų kelti ant stogo?(gegnės,murlotai) Ar spėtų iki kokio spalio pabaigos pradžiūti (bent minimaliai) kad galėtų naudot? g.gif  Kažkaip baisoka šlapią kelt ant stogo-kad po žiemos nepasimatytų "baisybių"  doh.gif  (planuose nėra stogo dangos šiais metais-bandysim "užtraukt" juoda stipria plėvele...    tokia jau situacija-nieko pakeisti negalime.... doh.gif  ...nebent palikti žiemoti sienas be stogo medinės konstrukcijos.....)

O kaip ta plika medienos konstrukcija ant stogo apsaugos sienas nuo kritulių? Ar jūs ruošiatės vietoj dangos plėvelę ištiesti? Nuplėš pirma rimtesnė rudeninė/žieminė audra...

Gal geriau ta plėvele sienų viršų izoliuot ir medieną palikt iki pavasario sudėtą pastogėj ir ventiliuojamą?
Atsakyti
QUOTE(Verteris @ 2013 09 12, 20:44)
O kaip ta plika medienos konstrukcija ant stogo apsaugos sienas nuo kritulių? Ar jūs ruošiatės vietoj dangos plėvelę ištiesti? Nuplėš pirma rimtesnė rudeninė/žieminė audra...

Gal geriau ta plėvele sienų viršų izoliuot ir medieną palikt iki pavasario sudėtą pastogėj ir ventiliuojamą?

Vat gal ir geriau.... g.gif
Dėl plėvelės-tai skersai gegnių būtų kalamos lentos,ant jų-juoda stat plėvelė-kuri būtų prikalta prie lentu ax.gif Sakote nuplėš? g.gif O tokia "konstrukcija" kaip ir apsaugotų sienas iš vidaus nuo būsimų kritulių... (nu bent jau aš taip manau..... g.gif blush2.gif ) Gal kur ir iplyš ta plėvė (nuo kokios sniego pusnies blink.gif ) bet..... Nu reikia rasti išeitį.........
O gal ir tikrai,šiais metais nekelti gegnyno? Sienas dengiam nuo viršaus juoda stat plėvele ir "baigtas kriukis".... g.gif
Atsakyti
Jei tokia situacija - arba stogas su danga, arba be nieko. Plevele-juokas.
Nors kita vertus - medienai nieko per 4 men neatsitiks (saltyje ir gerai dziuna, )
Bet jei slapia sutinkt - butina pilnai sugrebestuot, kad dziudama nesikraipytu.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2013 09 12, 14:53)
Jus cia pasvaigstat apie impregnavima namuose.. O is kur sertifikata gausite kad stogui mediena naudojote impregnuota? Gaisrininkai,arba darbu vadovas paprasys  nes privaloma. Jei norite rimto impregnavimo tai tada reiktu imti vakuminiu budu impregnuota.  Jei jum tinka chemija viduje namo. As pirkau is lentpjuves su sertifikatu,bet.. tas impregnavimas tik butaforinis,nupurksta su purkstuvu (tipo du kartus) Tikiuos ta chemija greit issivades ir jos neliks nei kvapo name. lotuliukas.gif

Dėl popieriuko - geriausia imti iš letpjūvės impregnuotas. O jei daryti kaip sau: verta su letpjūve bendrauti ar geriau daryti pačiam impregnavimą?
Papildyta:
QUOTE(VilkasPilkas @ 2013 09 12, 11:42)
800 lt (dziovinta, impregnuota, sertifikuota).
Mediena uzsakiau per vykdytoja. Kiek zinau lentpjuve palei kauna, veza i vln sertifikavimui. Kita savaite turetu ja jau pristatyti. Medienos laukiu (o gal vykdytojo stogdengiu) menesi.

Tu tikrai - Vilkas ir dar Pilkas: nei kontaktų, nei dar kitokios informacijos. Aš žiauriai nemėgstu žmonių, kurie prižada kalnus, o kai reikia, - neria į krūmus. Paprašiau tik medienos gamintojų kontaktų. Nejaugi gaila pasidalinti ir dar asmeniškai. Ai, bala nematė tave, vilke-pilke.......................
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2013 09 12, 22:06)
Dėl popieriuko - geriausia imti iš letpjūvės impregnuotas. O jei daryti kaip sau: verta su letpjūve bendrauti ar geriau daryti pačiam impregnavimą?
Papildyta:

Tu tikrai - Vilkas ir dar Pilkas: nei kontaktų, nei dar kitokios informacijos. Aš žiauriai nemėgstu žmonių, kurie prižada kalnus, o kai reikia, - neria į krūmus. Paprašiau tik medienos gamintojų kontaktų. Nejaugi gaila pasidalinti ir dar asmeniškai. Ai, bala nematė tave, vilke-pilke.......................



nesinervuok,atsiras tas vilkas pilkas..Gal dabar jis pas lape uzsukes.. O tu iskart banguoji....
Jei daryti kaip sau? Ziurint ko reikalauji is galutinio produkto.. Jei nori kuo labiau impregnuoti mediena,nusiperki sausa mediena ir tepi su teptuku.. Jei nori tik kad spalva matytus arba perki is lentpjuves impregnuota,arna mirkai pats lovi susikales ir tada galimas daigtas lopais nusiimpregnuos lotuliukas.gif Pvz mano atvieju kubinis metras impregnavimo pabrango 50-cia litu. medienos nuvo apie 8 kubiniai metrai.. terstumeis pats su tokiu kiekiu lotuliukas.gif ,as nors ir ne baltarankis,bet nesitersiau. kitur girdejau kad 100 litu uz kuba impregnavimo ima. Bet tai jau turetu buti vakuminiu budu impregnuota mediena.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2013 09 12, 21:30)
nesinervuok,atsiras tas vilkas pilkas..Gal dabar jis pas lape uzsukes.. O tu iskart banguoji....

Aš nesinervuoju, bet laiko jau visai nėra. Be to, mačiau, kad kai paklausiau, jis čia buvo, bet nieko neatsakė. Parašytų - neduosiu, suprasiu. Arba duotų. O dabar kaip kelnes pridėjęs. Vat tai man ir nepatinka: nei baltas, nei raudonas...
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2013 09 12, 21:06)
Tu tikrai - Vilkas ir dar Pilkas: nei kontaktų, nei dar kitokios informacijos. Aš žiauriai nemėgstu žmonių, kurie prižada kalnus, o kai reikia, - neria į krūmus. Paprašiau tik medienos gamintojų kontaktų. Nejaugi gaila pasidalinti ir dar asmeniškai. Ai, bala nematė tave, vilke-pilke.......................


WTF cibuli rasiau tau diena asmeniskai, negavai ? smile.gif Permetu kontaktus dar syki. Brukstelk ar gavai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VilkasPilkas: 12 rugsėjo 2013 - 21:46
QUOTE(Oksana79 @ 2013 09 12, 20:53)
Vat gal ir geriau.... g.gif 
Dėl plėvelės-tai skersai gegnių būtų kalamos lentos,ant jų-juoda stat plėvelė-kuri būtų prikalta prie lentu  ax.gif    Sakote nuplėš? g.gif  O tokia "konstrukcija" kaip ir apsaugotų sienas iš vidaus nuo būsimų kritulių... (nu bent jau aš taip manau..... g.gif  blush2.gif  ) Gal kur ir iplyš ta plėvė (nuo kokios sniego pusnies  blink.gif ) bet.....  Nu reikia rasti išeitį.........
O gal ir tikrai,šiais metais nekelti gegnyno? Sienas dengiam nuo viršaus juoda stat plėvele ir "baigtas kriukis".... g.gif



Oksana. Pirmoj eilej mano manymu jusu mediena bus visiskai zalia.... Reikia metu kad ji isdziutu. kaip taisykle zalia mediena dziudama raitosi tad bus loterija uzsidejus zalia mediena,bet jei apsispresite deti nedekite paprastu pleveliu. Yra kitas varijantas,patikimesnis. Maciau ermitaze yra tentai pirkti. Ju kvadratinio metro kaina apie 1,5 lito. (lygtai) Tokie zalios spalvos(arba melynos) ,jie pagaminti is pinto plastiko,kaip kad buna bulviniai balti maisai.(jei bulves esate kasusi,manau susidurete) Sitie tentai atlaikys visa ziema be problemu. O jei bus sugrebestuotas stogas tai isvis. nezinau kokio dydzio ,didziausi tentai yra Lietuvoje,bet ten kur as dirbu tai didziausias buvo 90 m2 Sitokie.

Pasiknisau ir kaina radau.
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2013 09 12, 22:37)
Aš nesinervuoju, bet laiko jau visai nėra. Be to, mačiau, kad kai paklausiau, jis čia buvo, bet nieko neatsakė. Parašytų - neduosiu, suprasiu. Arba duotų. O dabar kaip kelnes pridėjęs. Vat tai man ir nepatinka: nei baltas, nei raudonas...



Cibuli,jei taip uzsipuldinesi zmones tai greitai jokios reakcijos nebesulauksi is visu..
Atsakyti
Cibuli gavai zinute ar ne ? Dvi zinutes i AZ nusiunciau.

Jei negavai rasyk savo numeri man i AZ pasuksiu ryte ir pasnekesime, nera cia ko nervuotis. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VilkasPilkas: 12 rugsėjo 2013 - 22:02