Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos Anglijoje

QUOTE(quapa @ 2013 04 11, 18:16)
Sveikos mamytes, uzvedu sia tema, nes atskiros skilteles tam nera, galime pasneketi kaip tvarkotes su visais sunkumais, ar yra artimuju anglijoje, kaip susitvarkoe su finansais ir visa kita, kokias atsakomybes prisiima teciai, jei jie cia ar like lietuvoje.
trumpai apie mane, esu vienisa mamyte jau 7 men, siuo metu mano dukrtei 1metukai ir 9 menesiai, neturiu cia nei artimuju, nei draugu kurie galetu man padeti (pora draugiu, kurios su savo mazais vaikuciais), dukrytes tevas nelabai linkes man padeti (buna 40 svaru numeta, buna 60, cia per men) ir pasiima ja tik karta ar 2 per men po kelias valandas. tai va taip ir leidziam dieneles nuo ryto iki vakaro kartu. prisipazinsiu, kartais tikrai paluztu, nors stengiames eiti i uzsiemimus, visaip kitaip nustumti rupescius i sona, na bet kartais tiesiog nesusitvarkau. butu labai malonu, jei pasidalintumete patirtimi, kokia patarima duotumete, manau, kad bent pakalbeti su tokiu likimu moterimis butu lengviau.


laba laba,as naujoke siame forume,bet noriu prisijungti prie visu mamyciu smile.gif mano dukrytei bus dar tik trys savaites,bet mes visa nestuma praleidome vienos ir siuo metu esame tik dviese,tetis nenorejo musu matyti,kai suzinojo,kad laukiuosi,ir pabego...sunku buvo labai,galvojau,kaip elgtis,ka daryti,bet nusprendziau gimdyti,nes tai pirmas mano vaikelis ir dabar del to labai dziaugiuosi smile.gif zinoma,ir as daznai paluztu,buna be galo sunkiu akimirku,bet reikia kovoti ir eiti i prieki. as Anglijoje gyvenu daugiau nei 5metus,tai siuo metu stengiuosi susitvarkyti pasalpas,kurias tik imanoma,nes pragyvenimui pinigeliu reikia. galbut yra vienisu mamyciu,kurios gyvena rytu Londone? neturiu cia nei seimos nariu,nieko...yra keletas draugiu,bet jos gyvena savo rutinoje,del to yra sunkiau susitikti,o mums taip praverstu kompanija smile.gif norisi su kazkuo pabendrauti,ypac,vienodo likimo mamytemis...bent siek tiek pasidalinti liudesiu ir dziaugsmu,zinoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kistoma @ 2013 05 08, 08:35)
laba laba,as naujoke siame forume,bet noriu prisijungti prie visu mamyciu  smile.gif  mano dukrytei bus dar tik trys savaites,bet mes visa nestuma praleidome vienos ir siuo metu esame tik dviese,tetis nenorejo musu matyti,kai suzinojo,kad laukiuosi,ir pabego...sunku buvo labai,galvojau,kaip elgtis,ka daryti,bet nusprendziau gimdyti,nes tai pirmas mano vaikelis ir dabar del to labai dziaugiuosi  smile.gif  zinoma,ir as daznai paluztu,buna be galo sunkiu akimirku,bet reikia kovoti ir eiti i prieki. as Anglijoje gyvenu daugiau nei 5metus,tai siuo metu stengiuosi susitvarkyti pasalpas,kurias tik imanoma,nes pragyvenimui pinigeliu reikia. galbut yra vienisu mamyciu,kurios gyvena rytu Londone? neturiu cia nei seimos nariu,nieko...yra keletas draugiu,bet jos gyvena savo rutinoje,del to yra sunkiau susitikti,o mums taip praverstu kompanija smile.gif norisi su kazkuo pabendrauti,ypac,vienodo likimo mamytemis...bent siek tiek pasidalinti liudesiu ir dziaugsmu,zinoma  smile.gif

Labas kur mazdaug gyveni? Kokiam rajone?
Atsakyti
QUOTE(Justule001 @ 2013 05 09, 08:14)
Labas kur mazdaug gyveni? Kokiam rajone?

labas, gyvenu Dagenhame, rytu Londonas. galbut ir tu cia gyveni? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kistoma @ 2013 05 09, 12:34)
labas, gyvenu Dagenhame, rytu Londonas. galbut ir tu cia gyveni? smile.gif

Ne, as gyvenu Canary Wharf, biski tolokai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Justule001 @ 2013 05 09, 12:42)
Ne, as gyvenu Canary Wharf, biski tolokai  verysad.gif

na,siek tiek tolokai,bet imanoma susisiekti smile.gif graziame rajone gyveni,teko man ten dirbti kazkada smile.gif kaip tau sekasi? kaip klostosi gyvenimukas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kistoma @ 2013 05 09, 15:59)
na,siek tiek tolokai,bet imanoma susisiekti smile.gif graziame rajone gyveni,teko man ten dirbti kazkada  smile.gif  kaip tau sekasi? kaip klostosi gyvenimukas?  smile.gif

Parasiau tau asmenine zinute 4u.gif
Atsakyti
gal yra Sutton gyvenanciu, neseniai persikrausciau, nieko nepazistu smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, kad ir kaip nemalonu butu, bet greitu metu jauciu prisijungsiu prie jusu rolleyes.gif kolkas dar neesu vienisa ir kolkas dar neesu mamyte, taciau uz 3 menesiu busiu smile.gif Del to dziaugiuosi, na o liudnoji puse ta kad su draugu tikrai ilgai neistemsiu...(esame nesusituoke) Del to noreciau pasidometi apie pinigelius gal ka zinote? Siuo metu darbo neturiu, esu priklausoma nuo jo. pradejau tvarkytis maternity allowance, bet tik tiek, siu pinigeliu uztektu gal tik nuomai ir tai klausimas kada juos gauciau... Nepasakosiu apie jausmus nieko, nes kolkas atidejau juos i sona, rupi tik kaip aprupinti mazyli gimus, o as jau kaip nors...
Atsakyti
QUOTE(Mildutee @ 2013 06 20, 21:52)
Sveikos mamytes, kad ir kaip nemalonu butu, bet greitu metu jauciu prisijungsiu prie jusu  rolleyes.gif kolkas dar neesu vienisa ir kolkas dar neesu mamyte, taciau uz 3 menesiu busiu smile.gif Del to dziaugiuosi, na o liudnoji puse ta kad su draugu tikrai ilgai neistemsiu...(esame nesusituoke) Del to noreciau pasidometi apie pinigelius gal ka zinote? Siuo metu darbo neturiu, esu priklausoma nuo jo. pradejau tvarkytis maternity allowance, bet tik tiek, siu pinigeliu uztektu gal tik nuomai ir tai klausimas kada juos gauciau... Nepasakosiu apie jausmus nieko, nes kolkas atidejau juos i sona, rupi tik kaip aprupinti mazyli gimus, o as jau kaip nors...

sveika.del pinigeliu visais rupimais klausimais gali kreiptis i kita temute,socialiniai reikalai UK.del pinigeliu patarsiu-jei priklauso maternity allowance-super! gims vaikutis,galesi tvarkytis child tax credit,jam gauti nebutina dirbti,working tax,deja,nepriklausys,nes nedirbsi.dar gausi child benefit 20.80 per savaite ir galesi kreiptis del housing benefito.na ir,zinoma,alimentai.stiprybes priimant sprendima 4u.gif
Atsakyti
Na va mano sprendima jau priimtas ir as jau esu vienisa busima mamyte. viduje tai neimanoma apsakyti kas daros, gal as jauna dar ir kvaila kad draskausi del to ko nevertetu, bet sirdziai neisakysi... siandien ,,musu tetis'' pareiske kad nei manes nei lelytes nereikia jam, sake pasilik sau, zodziai tiesiog pritrenke, kai pabilau apie pinigus ir parama taip pat leido suprasti kad eik kur nori daryk ka nori... viskas gula ant mano peciu... labiausiai jaudinuosi del pinigu ir gyvenamo busto, kolkas dar gyvenu cia jo namuose, taciau tik atsiradus galimybei mausiu is cia neatsisukdama. Kaip man pasakykit vyrai gali buti tokie ziaurus? Ir is kur tokiu pasaulyj atsiranda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildutee: 26 birželio 2013 - 17:29
QUOTE(Mildutee @ 2013 06 26, 16:28)
Na va mano sprendima jau priimtas ir as jau esu vienisa busima mamyte. viduje tai neimanoma apsakyti kas daros, gal as jauna dar ir kvaila kad draskausi del to ko nevertetu, bet sirdziai neisakysi... siandien ,,musu tetis'' pareiske kad nei manes nei lelytes nereikia jam, sake pasilik sau, zodziai tiesiog pritrenke, kai pabilau apie pinigus ir parama taip pat leido suprasti kad eik kur nori daryk ka nori... viskas gula ant mano peciu... labiausiai jaudinuosi del pinigu ir gyvenamo busto, kolkas dar gyvenu cia jo namuose, taciau tik atsiradus galimybei mausiu is cia neatsisukdama. Kaip man pasakykit vyrai gali buti tokie ziaurus? Ir is kur tokiu pasaulyj atsiranda?

labas,Mildutee,pirmiausia,palinkesiu tau dideles stiprybes,istvermes!!! bet zinok,kad viskas yra imanoma,ir as pasilikau viena su pilvuku,niekas nepadejo,neturiu artimuju Anglijoje,nieko neturiu,mazoji lelyte gyveno pilvelyje,del jos ir kovojau,dabar supu ja ant ranku,nebuvo viskas paprasta,tikrai,bet viskas imanoma,zinoma,suku galva,kaip viskas bus toliau,bet tik tiek gerai,kad si salis neatstumia vienisu mamyciu!!!
Atsakyti
sveikos mamytes, greit ir as papildysiu jusu buri.. noriu paklausti, dabar as dirbu, bet tuoj liksiu viena su dviem vaikais ir abejoju ar rasciau jiems aukle priziureti , nes dirbu kas 4 dienas po 12 val... o jei as nedirbciau , ar uztektu man bent jau busta nuomotis is tu pasalpu? moku apie 700 £ , bet dabar kai abu dirbam tai normaliai susimokam, nes dabar gaunam chilt tax tik po 50 £ savaitei.. aciu..
Atsakyti