Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(Renacio @ 2013 08 08, 08:19)
kito pavasario sulauksim  biggrin.gif


biggrin.gif dabar feisbuke vasarojam biggrin.gif
Atsakyti
Net rudeniui atejus stilis cia 4u.gif
Atsakyti
Nupuciu dulkes nuo musu temos, gal grizkim cia dar? mirksiukas.gif
Atsakyti
Visai jau tylu, ramu... smile.gif FB kazkaip ir greiciau sureaguojama, ir siaip patogiau bendraut, tai ten visos ir perbege smile.gif
Atsakyti
sakot atgaivinsit g.gif abejoju blush2.gif nors man fb visiškai nepatogus reikalas biggrin.gif

Positive, kokios naujienos wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renacio: 11 spalio 2013 - 22:21
PoSiTiVe, sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Planavot ar netyciukas bigsmile.gif

Man cia irgi patogiau nei FB ax.gif






Atsakyti
Aciu aciu smile.gif Tyciukas, planavom nuo birzelio wub.gif Dar pas gydytoja nebuvau, eisiu, kai bus 7 savaiteles, bet NT ir kraujas jau rodo, kad prisiplanavom wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PoSiTiVe @ 2013 10 12, 11:53)
Aciu aciu  smile.gif Tyciukas, planavom nuo birzelio wub.gif Dar pas gydytoja nebuvau, eisiu, kai bus 7 savaiteles, bet NT ir kraujas jau rodo, kad prisiplanavom  wub.gif

thumbup.gif

As tai net bijociau pagalvot dar apie viena nestuma, man jau gana, palauksiu anuku ax.gif
Atsakyti
Visada norejau dideles seimos, tai anuku man neuzteks, reik bent poros vaiku is pradziu biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi pas mane vaikai jau du ir jaunyste nebe pirma tai palauksiu anuku biggrin.gif
Atsakyti
positive, sveikinimai wub.gif as gal irgi noreciau antro, bet del sveiaktos bijau labai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2013 10 13, 14:42)
positive, sveikinimai  wub.gif  as gal irgi noreciau antro, bet del sveiaktos bijau labai  unsure.gif

okaip tavo sveikata?
Atsakyti