Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

oho, kiek graziu naujienu! sveikinimai, mergaiciai smile.gif
mes jau irgi norim, NT vis pagadinam. sugadine nusiviliam, kad be rezultato, bet intensyviai dar nedirbam ties tuo projektu.
gryzom tik is Graikijos, labai labai tobulas atostogas paturejom smile.gif
S neturi nei iltiniu kol kas, nei antruju kruminiu. Sveria beveik 13kg, rubus nesioja 80-86cm. kruopa pilvuze smile.gif siandien pas mus jau snigo - tai ryt varom vaikui batu pirkt, o tai isvykom ankstyvas ruduo buvo, o dabar jau zieminiu batu reikia smile.gif
gudri ir aktyvi velniskai.. tai fanaras, tai siaip zandas nubalnotas. valgo gerai smile.gif zodziu sveikas vaikas, kuris nuo darzo pradzios vis sloguoja ir sloguoja.
Atsakyti
QUOTE(loud @ 2013 10 21, 21:52)
S neturi nei iltiniu kol kas, nei antruju kruminiu.

tai jau kaip reikalas atsiliekat tongue.gif biggrin.gif I betrūkssta paskutinių krūminių
Atsakyti
Mes turim iltinius, pirmus kruminius, mazai svorio ir keleta fanaru victory.gif Jei pirmoji dukra uzaugo visai be ju, tai mazoji vos ne kasdien susitraumuoja doh.gif Baisiausia buvo kai pirstuka ikiso tarp saldytuvo ir saldiklio duru- nuplese puse nagucio ir odeles aplink unsure.gif Nezinau kam skaudejo labiau-ar jai, ar man nuo to vaizdo unsure.gif Vargsiuke uzmigus dar kokias 3 valandas per miegus kukciojo verysad.gif Bet dabar jau viskas gerai-nagutis nuplyses nukrito jau, manau jau ir nebeskauda taip. Bet kai paklausi kur popa vis dar atkisa pirstuka ir praso pusti.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Mes irgi iltinių neturim, vis dygsta, dygsta tie iltiniai, bet va išdygti nenori. Smegenėlės raudonos, patinusios, ilčiukai jau šviečia, bet neprasikala. Labai skausmingai dygsta ir dar labai dėl to snargliuojasi, tai į darželį nevedu, nepriima su tokia sloga. O bajeris dar, juk man irgi protinis viršuj dygsta biggrin.gif Tai dabar ir mama ir vaikas dantis vienu metu auginasi biggrin.gif
Dėl visų siutimų ir dūkimų tai... vaje vaje.... Judrus, žiūrėsim kas čia toliau bebus doh.gif
Atsakyti
gal kurios praktikoj buvo taip, kad del dantu augimo vaikas suviduriuoja? maniskis kokia ketvirta diena paviduriuoja, bet taip keistai. pirma syk lb kietai pakakina, o paskui lb skystai. sakau butu kokia infekcija tai istisai taip varytu g.gif

Alice, kaip velai pradejo tau dygt protiniai smile.gif mano jau baigia visi jie sugest, gydytoja dar sutvarke, sake kitakart lups lauk unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2013 10 22, 08:08)
*gal kurios praktikoj buvo taip, kad del dantu augimo vaikas suviduriuoja? maniskis kokia ketvirta diena paviduriuoja, bet taip keistai. pirma syk lb kietai pakakina, o paskui lb skystai. sakau butu kokia infekcija tai istisai taip varytu  g.gif

**Alice, kaip velai pradejo tau dygt protiniai  smile.gif  mano jau baigia visi jie sugest, gydytoja dar sutvarke, sake kitakart lups lauk  unsure.gif


* mums taip yra. Va vakar ryte dar kietai kakino, o po pietų miego jau viduriavo. AŠ manau, kad nuo dantų 4u.gif

** au jau nieko nebsakyk lotuliukas.gif Vienas apačioj šiek tiek pradygęs, dabar viršuj dygsta. Du nesiruošia dygti. Turiu reikalų su tuo viršutiniu protiniu, ketvirtadienį einu pas dantų gydytoją, kad pažiūrėtų kas ten dedasi. Žiauriai bijau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2013 10 22, 09:08)
gal kurios praktikoj buvo taip, kad del dantu augimo vaikas suviduriuoja? maniskis kokia ketvirta diena paviduriuoja, bet taip keistai. pirma syk lb kietai pakakina, o paskui lb skystai. sakau butu kokia infekcija tai istisai taip varytu  g.gif

su kiekvienu dygimu skystai darydavo (viduriavimu negaliu vadint, nes kelis kart per dieną)

man reikia rauti protinį, niekaip neprisiruošiu blush2.gif nes šonu išdygęs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renacio: 22 spalio 2013 - 08:18
QUOTE(Renacio @ 2013 10 22, 08:16)
man reikia rauti protinį, niekaip neprisiruošiu  blush2.gif  nes šonu išdygęs


va aš to irgi bijau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2013 10 22, 09:20)
va aš to irgi bijau  unsure.gif

o tau šonu lenda? daug kam jie taip sugalvoja išdygti doh.gif aš daug metų galvojau, ko tas dantis lenda ir niekaip neišauga, o pasirodo išaugęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2013 10 22, 09:14)
mums taip yra. Va vakar ryte dar kietai kakino, o po pietų miego jau viduriavo. AŠ manau, kad nuo dantų  4u.gif




as irgi dantim verciu kalte, bet taip skystai pavaro, kad net pro sonus visus, kojnes net slapios buna, kita diena vel normaliai. nupirkau biogaia bakteriju pagirdyt, gal ka pagelbes
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 10 22, 08:24)
o tau šonu lenda? daug kam jie taip sugalvoja išdygti  doh.gif  aš daug metų galvojau, ko tas dantis lenda ir niekaip neišauga, o pasirodo išaugęs  doh.gif


Sekmadienį galvojau, kad irgi man dygsta. Labai skaudėjo, ibuprofeną gėriau. Bet ten man didelis pūlinys užaugo, paskui vėlai vakare pratrūko. Tai va ir neaišku, gal iš viso ir nedygsta. Mane nervina kai ten niekaip neina pasižiūrėti, o liesti ten nenoriu, tai ir einu pas odontologą, kad pažiūrėtų kas ten yra ax.gif

QUOTE(kutikutule @ 2013 10 22, 08:26)
as irgi dantim verciu kalte, bet taip skystai pavaro, kad net pro sonus visus, kojnes net slapios buna, kita diena vel normaliai. nupirkau biogaia bakteriju pagirdyt, gal ka pagelbes


Mano irgi per kraštus varo. Vakar smektos daviau, o bakterijas visada geriam dėl kietų viduriukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2013 10 22, 09:34)

Mano irgi per kraštus varo. Vakar smektos daviau, o bakterijas visada geriam dėl kietų viduriukų  4u.gif


tai tos bakterijos kiek suprantu nelabai padeda jum nuo viduriavimo? na pabandysiu jas pradzioj, ziuresim kaip toliau jis man laikysis
Atsakyti