Įkraunama...
Įkraunama...

Prevenar 13 vakcina

Ar skiepijot savo vaikus? Ar turejo koki poveiki?
Atsakyti
Ir mane labai domina,kas jau bendet
Atsakyti
Sveikos,
Rugsėjo mėnesį paskiepijau dar 2 m. neturincia dukryte, nuo to laiko rimtai nebesirgo, jau 10 men be antibiotiku, o pries tai nors ir pati maitinau sirgdavo nuolat, gerdavo antibiotikus, kvepavo flixonase ir ventolina, kelis kartus turejo ausų uzdegima, net buvo pratrukes bugnelis sad.gif kaip kitiem - nezinau, bet mano vaikui padejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lijanuska: 28 birželio 2013 - 17:48
Aš paskiepijau vyresnę dukrelę po to kai rimtai persirgom plaučių uždegimu. Nuo to laiko rimtesniu ligų nebuvo.
Dabar planuoju paskiepyti mažąją prieš darželį.
Tik brangoka. Viena vakcina kainuoja 208lt, o mažajai reikia dviejų. Bet kadangi mums pasiteisino su pirma, tai skiepysiu ir antra. Be to mūsų gydytoja net rekomendavo paskiepyti prieš darželį
Atsakyti
QUOTE(Taniu @ 2013 07 23, 10:19)
Aš paskiepijau vyresnę dukrelę po to kai rimtai persirgom plaučių uždegimu. Nuo to laiko rimtesniu ligų nebuvo.
Dabar planuoju paskiepyti mažąją prieš darželį.
Tik brangoka. Viena vakcina kainuoja 208lt, o mažajai reikia dviejų. Bet kadangi mums pasiteisino su pirma, tai skiepysiu ir antra. Be to mūsų gydytoja net rekomendavo paskiepyti prieš darželį

o gal antroji visiškai nesirgs ir be vakcinos rolleyes.gif
Atsakyti
mes skiepysimes rytoj
Atsakyti
QUOTE(Lijanuska @ 2013 06 28, 17:47)
Sveikos,
Rugsėjo mėnesį paskiepijau dar 2 m. neturincia dukryte, nuo to laiko rimtai nebesirgo, jau 10 men be antibiotiku, o pries tai nors ir pati maitinau sirgdavo nuolat, gerdavo antibiotikus, kvepavo flixonase ir ventolina, kelis kartus turejo ausų uzdegima, net buvo pratrukes bugnelis sad.gif kaip kitiem - nezinau, bet mano vaikui padejo.


pritariu, pas mus panasi situacijabuvo, dabar vaikas tikrai maziau serga, esam labai patenkinti smile.gif tik mano vaikas iskart po skiepu susirgo, buvo gal kokios 3 d. 39,5 temp., bet tai daznai kam buna nuo skiepu smile.gif
Atsakyti
Nuo 2 metų vaikui reikia vienos vakcinos, taip? Iki 2 metų dviejų vakcinų?
Atsakyti
QUOTE(julijandra. @ 2013 08 14, 01:38)
pritariu, pas mus panasi situacijabuvo, dabar vaikas tikrai maziau serga, esam labai patenkinti  smile.gif  tik mano vaikas iskart po skiepu susirgo, buvo gal kokios 3 d. 39,5 temp., bet tai daznai kam buna nuo skiepu  smile.gif

vakar pasikiepijome savo 6 metu suneli ...kartu gavo skiepa ir kuris priklauso 6 metuku .Tad nezinau i kuri suregavo
siandien temperatura ,gulineja verysad.gif .Tikiuos viskas praeis greit

Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2013 09 04, 22:51)
Nuo 2 metų vaikui reikia vienos vakcinos, taip? Iki 2 metų dviejų vakcinų?

Taip, nuo 2 metu vaikui reikia vienos vakcinos.
Svarstau ir as kuria vakcina rinktis Pneumo 23 ar Prevenar 13 g.gif
Atsakyti
ketvirtadieni paskiepijom dukra prevenar 13.kaina 213.33.jau 3 paros kaip karsciuoja.temp ivairi,dydziausia 38.8.kazkaip neramu,niekada nebuvo tokios reakcijos i skiepus.daktare patare skiepyti prevenar,nes ji tipo daugiau valyta,isgryninta negu pneumo,nu ji naujesne ir t,t.bet ji ir brangesne.vienu zodziu ji geresne,o kiek tos teisybes tai niekas ir nepasakys. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, prieš 3 savaites paskiepijome sūnų (2 m. 9 mėn.) šiuo skiepu. Mokėjome 192 lt. Reakcijos į skiepą nebuvo jokios, o ir pats vaikas net neverkė, sakė neskaudėjo thumbup.gif
Esam dideli sirgaliukai, tai daug vilčių dedu į šį skiepą unsure.gif
Atsakyti