Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimoje tarp vyrų. 3 tema

QUOTE(muminukas @ 2013 04 18, 16:22)
sekam orus smile.gif

Kaip jums tokie orai balandzio 18d ? biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2013 04 18, 16:53)
Kaip jums tokie orai balandzio 18d ?  biggrin.gif
user posted image

g.gif Saltoka ... lotuliukas.gif

Mes is lauko gryzom , vos partempiau namo lotuliukas.gif aunas batus ir vel i duris rodo lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif

vaje kokie orai thumbup.gif vaikus vos namo partysiu - o kai tik peržengia slenkstį - iškart "duok valgyt" lotuliukas.gif o valgyt gi dar reik spėt paruošt rolleyes.gif tai ko tik neprisiklausau...

mažius dar netepena pats, o vežime sedėt nuobodoka pasidaro, tai tada tenka už rankučių ir pirmyn bigsmile.gif tai jau "pavadėlį" jam įtaisiau, bet vistiek rankas laikyt jam labiau patinka...

Vaišvydavoj mokyklėlė bigsmile.gif reiks draugei pasakyt, gal norės. O kur ir kaip info rast apie ją?

QUOTE(Tensei @ 2013 04 17, 21:18)
    As neatsispyriau ir maclarena nusipirkau  ax.gif  Siandien jau vazinejomes , nu super rieda lengvai , ypac po Mutsy  doh.gif

oo kaip fainei thumbup.gif kur pirkai? ir kurį?
labai noriu - vis svarstau ar čia ieškotis iš kur siųstis, ar vietoj griebt...
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 04 18, 22:21)
Labukas smile.gif

vaje kokie orai  thumbup.gif  vaikus vos namo partysiu - o kai tik peržengia slenkstį - iškart "duok valgyt"  lotuliukas.gif  o valgyt gi dar reik spėt paruošt  rolleyes.gif  tai ko tik neprisiklausau...

mažius dar netepena pats, o vežime sedėt nuobodoka pasidaro, tai tada tenka už rankučių ir pirmyn  bigsmile.gif  tai jau "pavadėlį" jam įtaisiau, bet vistiek rankas laikyt jam labiau patinka...

Vaišvydavoj mokyklėlė  bigsmile.gif  reiks draugei pasakyt, gal norės. O kur ir kaip info rast apie ją?
oo kaip fainei  thumbup.gif  kur pirkai? ir kurį?
labai noriu - vis svarstau ar čia ieškotis iš kur siųstis, ar vietoj griebt...



Vaisvydavoj prie pasto, fizines kulturos centre . Tiesiog per mamas vietines suzinojau ax.gif

xlr nauja pirkau , per sm , atvezta is uzsienio blush2.gif

Junkis prie musu i zoologijos soda 4u.gif Matau Kaunas parastej mirksiukas.gif kuriam tu kraste bazuojies ?
Atsakyti
QUOTE(Tensei @ 2013 04 18, 21:40)
  Junkis prie musu i zoologijos soda  4u.gif Matau Kaunas parastej  mirksiukas.gif  kuriam tu kraste bazuojies ?

mielai bigsmile.gif šančiuos - man arčiau biggrin.gif

tik da reik kad MB auto savo susitvarkytų... visuomeniniu iki centro nėr bėdos, o jau iki zoo... nelabai patogu su vežimu...
tai daba viena ant dviejų...
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 04 18, 21:21)
Labukas smile.gif

vaje kokie orai  thumbup.gif  vaikus vos namo partysiu - o kai tik peržengia slenkstį - iškart "duok valgyt"  lotuliukas.gif  o valgyt gi dar reik spėt paruošt  rolleyes.gif  tai ko tik neprisiklausau...




pas mus panašiai doh.gif mb grįžta - tai ką veikei, sako, kad namai nelabai atrodo? ką ką - lauke buvau doh.gif aš į namus - uodegytės iš paskos...
Atsakyti
Labas,
Alegrios cirkas thumbup.gif labai patiko ir mum ir musu dickiui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Assstaaa @ 2013 04 19, 10:45)
Labas,
Alegrios cirkas  thumbup.gif  labai patiko ir mum ir musu dickiui  thumbup.gif

thumbup.gif Saunu ,kad patiko thumbup.gif

Jeeee kaip faina , pagaliau tikrai silta wub.gif galiu kavute terasoj gerti tongue.gif
Atsakyti
nu, tik aš dar negėriau doh.gif arba vaikus supynėse supu, arba einam į naujai asfaltuotą gatvę su dviračiu - mamos noras gerti kavą saulėkaitoj nesuprantamas ir netoleruojamas biggrin.gif
Atsakyti
Man skaniausia kava terasoj, kai tylu ir ramu, kada visi kiti namiskiai miega ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Assstaaa @ 2013 04 19, 13:25)
Man skaniausia kava terasoj, kai tylu ir ramu, kada visi kiti namiskiai miega  ax.gif


tada irgi gerai, bet man dar norisi rytą, 9-10 val. kai vyturiai girdisi biggrin.gif
Atsakyti

Man tik darbo dienom kava terasoj gaunasi lotuliukas.gif kai vyrai darbuos ir moksluos , o mazasis pietuku miega tongue.gif

Vel vaziuoju vaiku , vel savaitgali abiem gimtadieniai , teks vezti ...
Atsakyti