Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimoje tarp vyrų. 3 tema

QUOTE(odeta15 @ 2013 07 22, 23:21)
itariu,kad ismokciau turbut  rolleyes.gif  biggrin.gif 

uj tas pilnas menulis doh.gif nu jau tooks pilnas ....
manau, kad save per gerai pazysti ir zinai kad taip negaletum mirksiukas.gif
Nu gi tamsta sakei tongue.gif .... tada tau pasiseke thumbup.gif
Nu ir kad matytum savo veido israiska kai lendi i saldytuva lotuliukas.gif kas is to kad ties pilvu.... juk tu zinai, kad mintys yra gudrios jos ras kaip tave ikalbeti i saldytuva ilysti lotuliukas.gif
Nzn- nebuvo laiko kada vienisiauti .... "atvaziavo cirkas" doh.gif Noreciau suprasti kokias cia tas pamokas gyvenimas siuncia g.gif
Variau i susitikima sian del parduotuves atidarymo .... tokia zalia pasijauciau .... nu bet visi jauciu mes zali bunam kai kazka naujo pradedam ane bigsmile.gif BEt, kiekvienas takelis nuveda i kazkoki taka arba sunkeli biggrin.gif
O ka aplamai reiskia tas nevalgymas, a? g.gif Kam jis , del ko? ax.gif g.gif rolleyes.gif Stikline vandens yra gerai 2-3l vandes dar geriau ... lotuliukas.gif
As vakar tik parlekiau namo ir kol kirtau pica, per sky zinias pranese, kad hercogiene pagimde berniuka wub.gif nu kaip man dziugu ... Jus nesidomejot tuom ?
Atsakyti
Labu 4u.gif

OJE - žinoma domina mažasis princas bigsmile.gif gražuolė Keitė wub.gif

mane daug labiau domina ir džiugina nei Pikul vestuvės, kurių pilna internetinė erdvė lotuliukas.gif neišvengiamai teko pamatyti lotuliukas.gif nors visai dzin...

Ei... pas mus ruduo: vėjas, šalta, lietus, saulės jau kelios dienos nesimato ax.gif

na o gyvenime dažnai spėliojam kam to ar ano reik, bet dažnai to reik, kad vėliau būtų geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 07 24, 13:21)
Labu  4u.gif

OJE - žinoma domina mažasis princas  bigsmile.gif  gražuolė  Keitė  wub.gif

mane daug labiau domina ir džiugina nei Pikul vestuvės, kurių pilna internetinė erdvė  lotuliukas.gif  neišvengiamai teko pamatyti  lotuliukas.gif  nors visai dzin...

Ei... pas mus ruduo: vėjas, šalta, lietus, saulės jau kelios dienos nesimato  ax.gif 

na o gyvenime dažnai spėliojam kam to ar ano reik, bet dažnai to reik, kad vėliau būtų geriau  mirksiukas.gif

nzn kas tas Pikulis .. lotuliukas.gif
O pas mus vasara tai penktoji musu vasaros diena lotuliukas.gif liko dar trys biggrin.gif
aha... viskas vardan uzsigrudinimo biggrin.gif
vyras grindis sveicia- laukia is anglijos savo anuko uzsukancio i svecius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OJE: 24 liepos 2013 - 14:44
QUOTE(OJE @ 2013 07 23, 07:32)

Variau i susitikima sian del parduotuves atidarymo ....

O ka aplamai reiskia tas nevalgymas, a?  g.gif  Kam jis , del ko?

    per sky zinias pranese, kad hercogiene pagimde berniuka  wub.gif  nu kaip man dziugu ... Jus nesidomejot  tuom ?

pradesi savo versliuka? bigsmile.gif

ai,nezinau,kartais taip uzeina ir tiek biggrin.gif

cia domesies ar nesidomesi,vistiek arba per zinias arba per spauda suzinosi rolleyes.gif


QUOTE(Karinuks @ 2013 07 24, 14:21)
nei Pikul vestuvės, kurių pilna internetinė erdvė

Ei... pas mus ruduo: vėjas, šalta, lietus, saulės jau kelios dienos nesimato   

man is viso tiek nuo tos, tiek nuo jos kolegiu bloga doh.gif


QUOTE(OJE @ 2013 07 24, 16:44)

vyras grindis sveicia- laukia is anglijos savo anuko uzsukancio i svecius

nesupratau tavo vyras jau senelis? blush2.gif
Atsakyti
OJE vakar pamirsau pasakyt,kad esi labai grazi nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta15 @ 2013 07 25, 23:12)
pradesi savo versliuka? bigsmile.gif

ai,nezinau,kartais taip uzeina ir tiek  biggrin.gif

cia domesies ar nesidomesi,vistiek arba per zinias arba per spauda suzinosi  rolleyes.gif
man is viso tiek nuo tos, tiek nuo jos kolegiu bloga  doh.gif 
nesupratau tavo vyras jau senelis? blush2.gif

nesavo dar.. dar tik kitiem duosiu ... tik nezinau ar dar to noriu ax.gif kazkoks juodas stabdis ... gal stresuoju ..nes rugp. 1d. startuoja .... reik priduot sarasa prekiu ir t.t rolleyes.gif
as ir sakau- cia siaip ... ieskojai kazko, radai , kad reiktu nevalgyti.. kaip as late kava geriu ir metu..po triju kokiu men vel geriu lotuliukas.gif
o kam jus domites tuom,kas jum nepatinka ir nesukelia geru emociju ax.gif
aha mano vyriokas- nuo siu metu kovo men.. senelis hah.gif ir tarp anuko ir vaiko tik 6 men skirtumas lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(odeta15 @ 2013 07 26, 09:26)
OJE vakar pamirsau pasakyt,kad esi labai grazi  nestuke.gif  wub.gif

ax.gif ups.. dekui ....
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2013 07 26, 11:57)
nesavo dar.. dar tik kitiem duosiu ... tik nezinau ar dar to noriu  x:  kazkoks juodas stabdis ...  gal stresuoju ..

o kam jus domites tuom,kas jum nepatinka ir nesukelia geru emociju 

aha mano vyriokas- nuo siu metu kovo men.. senelis  hah.gif  ir tarp anuko ir vaiko tik 6 men skirtumas 

Salín stresa ir pirmyn mirksiukas.gif

As visai nesidomiuoju tuom KAS man neidomu,bet jei per zinias pranesa nepuolu perjungt..o karalisko leliaus gimimas man nesukele jokiu emociju ir tiek smile.gif

Mano giminej ir toks variantas yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta15 @ 2013 07 26, 16:50)
Salín stresa ir pirmyn  mirksiukas.gif

As visai nesidomiuoju tuom KAS man neidomu,bet jei per zinias pranesa nepuolu perjungt..o karalisko leliaus gimimas man nesukele jokiu emociju ir tiek  smile.gif

Mano giminej ir toks variantas yra  biggrin.gif

bandau ... bet nuojauta dar kuzda pasakas lotuliukas.gif aj ... zinau kad judu, letai bet i tiksla ... cia kaip su papuosalais, kol visus popierizmus uzbaigiau, letai, palengva, firma bac ir uzsidare lotuliukas.gif
As kai bais emocionali tai man sukele tongue.gif
Aj pas mano vyra giminej visko yra lotuliukas.gif daug lotuliukas.gif
Sian aptikau savo vaika svarinant stalciu pas teva ofise triniti.gif ir ka dabar man su juom daryt ... doh.gif Nestumo knyga tai turiu,kuri atsako i visus klausimus, o kur protingoji knyga apie vaiku aklejima kuri atsako i visus klausimus rolleyes.gif
Va ideja, galetu kas nors sukurti programa kaip FB tik vaiku auklejimo tema lotuliukas.gif
Atsakyti
Labu 4u.gif

Niu vasara sugrįžo, ale mano vaiks sukarščiavo antras... doh.gif tikiuos bus sveikas iki savaitgalio biggrin.gif

OJE - nesidomiu aš tuo, kas man neįdomu, bet neišvengiu pamatyti, kai pilna žiniasklaida to "šlamšto"... (čia apie Pikul)


man į daug klausimų atsakė Dreikurs knyga 4u.gif bet ji nėra vienintelė mano bibliotekoj apie vaikus... 4u.gif

Odeta - smarkiai kaistat? biggrin.gif kur dar keliausit?

apie anūkus ir vaikus, turiu ir aš giminėj tokį, kur vienmečiai smile.gif
Atsakyti
labosios, gryzau NAMO biggrin.gif uh ...
Atsakyti
laaabas biggrin.gif

kur buvai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 07 29, 10:48)
laaabas  biggrin.gif

kur buvai?  bigsmile.gif

krikstynose, kuri lavos saloj ax.gif
Imesiu kada fotkiu, dar visi ciumodanai prie duru .. noriu dabar kavos ir ir pasiilgau savo darbo kambario biggrin.gif
Atsakyti