QUOTE(Augė @ 2014 03 27, 12:38)
Nejuokaukit, skaitėm skaitėm ir žiūrėjo:-) ne viena filmuką
Bet ko gero kiek žmonių tiek nuomuonių :-)
Pastraipa iš jūsų įdėtos nuorodos
Pasodintus medelius labai svarbu taip pat tinkamai genėti ir apsaugoti nuo ligų bei kenkėjųdėl genėjimo lyg ir aišku.bet kaip saugoti nuo ligų ir kenkėjų, kada tai daryti nėra pašyta:-)
Ir rašo kad trešti ne iš kart sodinant , bet vėliau
Balinti sutinku, gal vėloka, bet gražu tvarkinga :-)
Čia turima galvoje tolimesnė priežiūra. Nuo ligų ir kenkėjų saugo teisinga medelių priežiūra. Nuo kenkėjų purkšt manau tikrai neverta, jai jau užpuls - nurinksit arba nupurkšit, derliaus gi nebus.
Trąšas deda tiesiai į duobę, kad nenudegint, nereik padaugint. Perpuvęs mėšlas irgi trąša, jis nenudegina. Dar jaunus augaliukus purškia "atgaivinimo/pastiprinimo" tikslais, čia matyt taip ir patarė R&B. Tam tinka karbamidas arba kokie organiniai preparatai, kokie nepasakysiu, nes nesu susipažinus su pasiūla
O taip tai stiprūs augalai retai suserga (todėl ir serga dažniausiai jauni dar silpni vaismedžiai)... karbamidas manau labiau prisideda prie stiprinimo... nors rašo kad naikina sporas... bet purškiama iki pumpurų brinkimo arba iš rudens (jai jau purškė, tai pirkot nupurkštus) , vegetacijos metu purškiama mažesnės koncentracijos karbamidu, tai nežinau kiek jis tas sporas naikina.
O va tie fungicidai kaip chepionas ar topas (kur jau konkrečiai ligai skirti) kaip suprantu purškiami pumpurų rausvėjimo stadijoj ir peržydėjus... po pirmo purškimo 10-14 dienų antras purškimas, vadinas reik atitaikyt kad prieš žydėjimą, ir po žydėjimo. Tik nesergančius kam purkšt?
Papildyta:
QUOTE(Daisoja @ 2014 03 27, 11:12)
Seasol ir PowerFeed prieš kelis metus atvežė iš Australijos, pas lenkus kažin ar bus.
Jei ne paslaptis, kur pernai radote?
Šiemet Maximoje mačiau kitos firmos priemones iš jūržolių, bet neįsidėmėjau pavadinimo.
gal šitą?