Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Aš tai dar kažką uzdeciau, kažko man trūksta dar čia... rolleyes.gif
Atsakyti
O man tai visai grazu... mirksiukas.gif
Tik pagalvojau, o pirsliene pas jus bus? Tiesiog, kad jos puokste neuzgoztu jusu puokstes
Atsakyti
O Jus mesite savasias puokstes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elise @ 2013 07 08, 10:34)
O man tai visai grazu...  mirksiukas.gif
Tik pagalvojau, o pirsliene pas jus bus? Tiesiog, kad jos puokste neuzgoztu jusu puokstes

Pas mus vestuvės be jokių pamergių, piršlių smile.gif Taip nusprendėme,kad mažiau visiems būtų streso ir rūpesčių.

Aš savo puokštės nemesiu.
Atsakyti
As skaiciau, kad jaunoji mesdama savo puokste, ismeta ir savo laime. Del to, dauguma turi antra puokste (dazniausiai daug lengvesne biggrin.gif ), kuria ir meta.

O as antros nesidarysiuos ir savos nemesiu. Tiesiog, musu vestuvese, gal bus tik dvi netekejusios, tad puokste pasiliksiu sau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maldiva @ 2013 07 08, 13:43)
O Jus mesite savasias puokstes?  ax.gif

Aš nemečiau, ir gaila buvo biggrin.gif ir nelabai kam buvo, kelios gal merginos netekėjusios.
Atsakyti
Aš tai mesiu. Esu visiškai neprietaringa.
O mesiu todėl, kad bus gaila pačiai ją išmesti. Tai tegu kita tą padaro toliau nuo mano akių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maldiva @ 2013 07 08, 13:43)
O Jus mesite savasias puokstes?  ax.gif

as tai mesiu.. bigsmile.gif o mb mes mano keliaraisti thumbup.gif
Atsakyti
Aš ir "mesiu", puokštės man reikės tik vestuvių dieną, po to jos nebus kur dėti.. Namuose nemėgstu džiovintų apdulkijusių gėlių smile.gif O pačiai ją išmesti bus ir gaila..
Atsakyti
Aš tai mesiu puoktę, nes pas mane bus daug netekėjusių, bet jau potencialių šiam žingsniui smile.gif
Puokštę ir MB gėlytę užsisakiau salone "Pas lidiją". Kaina pasirodė priimtiniausia, o ir jų stilius patiko. Nenoriu kažko mandro, bet pati darytis pabijojau, turgaus bobutėm nepasitikiu. Vis tiek manau, kad vestuvinei puokštei reikai daugiau patirties ir kuopštumo, nes ji turi būti graži dar ir kitą dieną. O saulėje vasarą būna tikria daug laiko.
Atsakyti
nemečiau ir jokių sentimentų nebuvo ją išmetant, kai nuvyto
Atsakyti
as savo puokste meciau, vyras mete kekiaraiksti, nes norejome savotiskos atrakcijos, veiksmo, netekejusiu/nevedusiu pulkas buvo nemazas, del puokstes net kilo "kova", buvo smagu smile.gif
Atsakyti