Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(@lmute @ 2013 04 24, 00:24)
Gražios gėlytės, bet labai greit per vestuves apvyto..

Oj kaip negerai tada...Jos tokios gražios ir būtent iš jų norėčiau padaryti puokštę, nes ir spalva žydra, tokia kokios reikia.
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2013 04 24, 07:46)
Oj kaip negerai tada...Jos tokios gražios ir būtent iš jų norėčiau padaryti puokštę, nes ir spalva žydra, tokia kokios reikia.

Esu gavusi kazkada is MB, tai stovejo ilgai - 2 savaites tikrai. O kazkada prisiskyniau pati, tai ta pati vakara nuvyto.

Mano floriste man sake, kad sios geles yra nenuspejamos - gali issilaikyti, o gali ir neissilaikyti. Jei sia gele rinktis vestuvems, sake reik tureti dar kelis ziedus pamainai...
Atsakyti
QUOTE(@lmute @ 2013 04 24, 01:24)
Gražios gėlytės, bet labai greit per vestuves apvyto..


Jos siek tiek lepios yra (nors man jos beproto grazios wub.gif ). Tie smulkus ziedeliai pajuoduoja nuo daugkartinio atsitrenkimo kazkur... o nuotaukos puokste nebus gi pamergta graziai i vaza visa diena smile.gif Bus visa diena nesiojama rankoje, ir nuolat kazkas su ja daroma - tai kazkur padedama, tai metama, tai einant uz kazko uzkliunama, ir t.t. ir pan. doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif gal galit pasakyt, kokios cia tos melynos geles?

http://3.bp.blogspot...-bouquets-2.jpg

Atsiprasau, kad nemoku foto ikelt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chessiuke @ 2013 04 24, 21:07)
Sveikos merginos  smile.gif gal galit pasakyt, kokios cia tos melynos geles?

http://3.bp.blogspot...-bouquets-2.jpg

Atsiprasau, kad nemoku foto ikelt  ax.gif

na jūsų vestuvėm jų jau nebebus. Jos dabar žydi smile.gif vadinas sniegžydrė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 24 balandžio 2013 - 20:12
Gal galetumet ka nors panasaus pasiulyt? Nes niekaip nerandu melynu gelyciu, floristes irgi nieko tokio nepasiulo doh.gif
Atsakyti
o mėlynų rožės? vilkdalgių būna į mėlynumą, eustomų
Atsakyti
Manau, kad rinksiuos vilkdalgius ir tulpes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 04 24, 08:56)
Esu gavusi kazkada is MB, tai stovejo ilgai - 2 savaites tikrai. O kazkada prisiskyniau pati, tai ta pati vakara nuvyto.

Mano floriste man sake, kad sios geles yra nenuspejamos - gali issilaikyti, o gali ir neissilaikyti. Jei sia gele rinktis vestuvems, sake reik tureti dar kelis ziedus pamainai...

Man floristė vakar patarė taip pat turėti atsargai pakeitimui jei kartais nuvystųsmile.gif
Sakė yra tokie spec. indai deglo formos, viršuje pritaisyta oazė, žodžiu sakė reikia išmirkyti vandeny tą kempinę parą ir tada sukaišioti gėles, sakė turėtų išsilaikyti 24val.
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2013 04 25, 06:20)
Man floristė vakar patarė taip pat turėti atsargai pakeitimui jei kartais nuvystųsmile.gif
Sakė yra tokie spec. indai deglo formos, viršuje pritaisyta oazė, žodžiu sakė reikia išmirkyti vandeny tą kempinę parą ir tada sukaišioti gėles, sakė turėtų išsilaikyti 24val.



Hortenzijos yra labai neatsparios geles, be dregmes jos silta diena atlaikys tikrai neilgai.
Tas deglo formos daiktas floristu vadinamas " mikrafonu", taip, kad neturint patirties, paciai darytis puokste is siu geliu nepatarciau :-)
Papildyta:
QUOTE(chessiuke @ 2013 04 24, 20:23)
Manau, kad rinksiuos vilkdalgius ir tulpes  smile.gif




jacintai dar buna melyni, agapanthus, muscari, frezijos.
pavasariska bus Jusu puokste :-)
Atsakyti
QUOTE(iewavil @ 2013 04 25, 13:05)
Hortenzijos yra labai neatsparios geles, be dregmes jos silta diena atlaikys tikrai neilgai.
Tas deglo formos daiktas floristu vadinamas " mikrafonu", taip, kad neturint patirties, paciai darytis puokste is siu geliu nepatarciau :-)
Papildyta:
jacintai dar buna melyni, agapanthus, muscari, frezijos.
pavasariska bus Jusu puokste :-)

Taip mikrfonas, tokį šiandien nusipirkau. Pardavėja taip pat sakė, kad jos labai lepios ir dar į mane keistai pažiūrėjusi sako: jūs Hydrangea norite įkišti į vidų blink.gif , ar jums išlaikys? blink.gif juk jos kotas labai storas, ar jūs žiedelius nuskabysite? blink.gif gal su kokia floriste pasitarkit g.gif
Na išėjau nuliūdusi, jaučiu nieko man nesigaus...
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2013 04 25, 14:20)
Taip mikrfonas, tokį šiandien nusipirkau. Pardavėja taip pat sakė, kad jos labai lepios ir dar į mane keistai pažiūrėjusi sako: jūs Hydrangea norite įkišti į vidų blink.gif , ar jums išlaikys? blink.gif  juk jos kotas labai storas, ar jūs žiedelius nuskabysite? blink.gif gal su kokia floriste pasitarkit g.gif
Na išėjau nuliūdusi, jaučiu nieko man nesigaus...





Visada galit kreiptis i tuos,kas Jums padėtù... smile.gif
Atsakyti