Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(meskeniukas @ 2015 04 28, 20:25)
Dekui  blush2.gif  Ja tikrai buvo nesunku padaryti, o toks pasitenkinims paeme, kai pamaciau
rezultata ir veliau, kai sveciau gyre ja smile.gif


Tikrai labai graži smile.gif

Merginos, o liudytojai kas perka puokštę, liudininkas ar kaip?
Atsakyti
Gal galite parekomenduoti Kaune koki geliu salona ar baze ar kazka,
kur butu didelis geliu pasirinkimas?
Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2015 04 29, 08:49)

Merginos, o liudytojai kas perka puokštę, liudininkas ar kaip?

Aš pati pirksiu liūdininkei ir liūdininkui 4u.gif (jaunoji, manau, perka... g.gif )
Atsakyti
Merginos, negaliu apsispręsti del puokštes sad.gif mūsų vestuvių spalva lilac. Kokia puokšte rinktis birželio vidury. Is kokiu geliu?
Ir dar... Ar liudininkei reikia puokštes?
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2015 04 30, 00:25)
Ar liudininkei reikia puokštes?

mes kazkaip su liudininke nusprendem, kad jai nereik... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2015 04 30, 01:25)
Merginos, negaliu apsispręsti del puokštes sad.gif mūsų vestuvių spalva lilac. Kokia puokšte rinktis birželio vidury. Is kokiu geliu?
Ir dar... Ar liudininkei reikia puokštes?

Šiai spalvai galite labai dailiai miksuoti keletą gėlių rūšių, kurių spalvos sukasi kaip tik apie Jūsų pasirinktąją. Tai gali būti ir sendintos rausvos spalvos rožės (vadinamosios peleninės), taip pat Memory lane rožės, alyvinės frezijos, levandinės eustomos, Capucino rūšies gvazdikai, netgi galite įmaišyti Rosanne Black Pearl eustomų keletą žiedų dėl efekto susitiprinimo ir sodrumo suteikimo ... Visa tai sukomponavus į bendrą visumą ir dar šiek tiek žalumos dėl kompozicijos gyvumo bus puikus lilac spalvos įkūnijimas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos:)

Kaip smagu, kad cia yra patareja/patareju! Kai galesite, patarkite ir man...smile.gif vestuves rugpjucio 22. Kokiu smulkiu graziu geliu tuomet zydi? noriu puokstes is melynu ir pieno baltumo geliu. Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aganju @ 2015 05 06, 12:55)
Sveikos:)

Kaip smagu, kad cia yra patareja/patareju! Kai galesite, patarkite ir man...smile.gif vestuves rugpjucio 22. Kokiu smulkiu graziu geliu  tuomet zydi? noriu puokstes is melynu ir pieno baltumo geliu. Aciu smile.gif

Dauguma natūraliai mėlynų gėlių žydi pavasarį, todėl jiegi tiksliai norite rašalinio mėlynumo, teks rintis dažytas gėles.... g.gif Jeigu tinka natūralus gamtos mėlynumas, t.y. tamsiai violetinė į mėlynumą - tuomet rasite gėlių. Idealiai tokiu atveju galite pasirinkti eustomas... smile.gif
user posted image
Tokiu metu rasite visas įprastas ir standartines gėles, papildomai galite rinktis jurginus, kardelius, acidanteras, zinijas...tik visos šios gėlės nėra smulkiais žiedeliais. Jeigu reikia tikrai smulkių - tuomet siūlau rinktis ne kiek to sezono gėles, bet tinkamą ir patinkantį žiedo dydį. Tai gali būti smulkiažiedžiai gtvazdikėliai, eustomos, frzijos, ornitogalai, gybsofilija, smulkiažiedės rožytės, astromerijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2015 05 18, 10:18)


aciu labai smile.gif eustomos man grazu, tik gaila, kad ne rugiageliskai melynos smile.gif... paieskosiu internete kaip atrodo kitos jusu isvardintos geles. gal rinkciausi pieno geltonumo smulkiaziedes rozytes plius kazka melyno...

Atsakyti
QUOTE(meskeniukas @ 2015 04 28, 17:46)
Siandien gavau pirmaja nuotrauka is fotografes. Stai mano puokste smile.gif

labai grazi puokstele thumbup.gif gal galit pasakyti, okias geles rinkotes? ir tas kaspinas spec koks? as planuoju irgi darytis pati smile.gif
Atsakyti
Noriu ir as patarimo smile.gif
musu vestuves rugsejo pabaigoje. Puokstes noreciau is eustomu ir vedrynu. Sios geles man pacios graziausios. Sventes spalva,sampanine, lyg bronzine..
Ar tuo metu buna vedrynu?
aciu
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DiaAl @ 2015 06 03, 22:49)
Noriu ir as patarimo smile.gif
musu vestuves rugsejo pabaigoje. Puokstes noreciau is eustomu ir vedrynu. Sios geles man pacios graziausios. Sventes spalva,sampanine, lyg bronzine..
Ar tuo metu buna vedrynu?
aciu
4u.gif

Deja, ne. Jau daugybę kartų minėta, kad vėdrynai yra pavasario pradžios gėlė... dabar dar jų yra, bet kaina... doh.gif jau dabar nuotakos atsisako, nes žiedo kaina gaunasi virš 2 eurų, o žiedelis mažutis, ir į puokštę jų susikomponuoja daug...
Rinkitės pilnavidures eustomas ir angliškas sodo rožes. Tiesa, jeigu reikiamos spalvos jos taip pat nepigios... žiedo kaina apie 3 eurai ir užsakymas minimum 24 vienetai žiedų (tokias sąlygas iškėlę tiekėjai)... turite apsimąstyti kam teikiate prioritetus: gėlei ar puokštė kainai biggrin.gif
Pamaišykite puokštę iš pilnavidurių eustomų, smulkiažiedių rožyčių, dar kokį jurginą ar kardelio žiedą į kompaniją ir bus labai daili ir protinga kaina kompozicija mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(limma @ 2015 06 03, 13:27)
labai grazi puokstele thumbup.gif gal galit pasakyti, okias geles rinkotes? ir tas kaspinas spec koks? as planuoju irgi darytis pati  smile.gif

Nors aš ir ne puokštelės autorė, bet matau, kad ten baltos rožės (Gali būti Athena, bet jos bus kiek žalesnės, arba Akito, labiausiai iš kompozicijos panašios į jas), astromerijos ir dar matau smulkiažiedes baltas chrizantemytes iš santinukų srities smile.gif
Kaspino specialaus nereikia. Šiaip jeigu nesate profesionalė, tai susikomponuokite paprastai puokštelę ir sutvirtinkite siauru kapsinėliu elementariai jį surišdama mazgeliu, kad koteliai neslankiotų (tą galite daryti ir kompozicijos eigoje, jeigu matysit, kad nesuvaldot visų kotų). Patariu labai stipriai neveržti, kad nenuspaustų kotų ar jų nenupjautų. Jeigu norite galite įsigyti spec juostelę, vadinamą teipu. Ja jau tiesiog sukate aplink kotus ir viskas. Toji juostelė yra lipni (bet ne kaip lipni juosta), todėl dirbti kur kas patogiau. Po to belieka tik apsukti kotelius norimu kapsinėliu kaip dekoru, o galiuką prismeigti dekoratyviais smeigtukais 4u.gif
Sėkmės darbe mirksiukas.gif
P.S. aš patariu puokštės kompoziciją užbaigti tvirtais žalumos lapais, kurie apsaugutų pačias gėles, sulaikytų jų vytimo efektą (na kad taip nesimatytų, jog koks lapelis jau pakeipo ar atsivėpė), tuo pačiu gražiai įformina pačią puokštę. Geriausia rinktis Ruskus Hard ar eukaliptą smulkiais lapeliais. Salalo lapai tvoirti, bet kompoziciškai sunkiai dėliojasi ir Jums gali būti daugiau vargo, nei naudos su jais biggrin.gif
Atsakyti