Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XIII

QUOTE(liusė @ 2013 06 22, 18:53)
Tam seminare sakė, kad intervalines daryt taip: bėgt atstumą 200-400 m greitai, tada leist atsistatyt pulsui (skaičių nepamenu, berods iki 120, o jei metų virš 35 - kitaip skaičiuojasi) ir vėl varyt greitai tą atstumą. Ir sakė, kad pulsas turi atsistatyt per 1,5 min. Kai prabėgi n kartų ir jau nebeatsistato, treniruotę reikia baigti.

išbandžiau po 200 metru cool.gif pulsas per 1.5min nelabai man atsistato, bet padariau keturis bėgimus vistiek. Patiko, kad viskas greitai baigiasi, bet šiaip nelengva tie intervalai, turbūt reik pratintis,

QUOTE(mindek. @ 2013 06 26, 19:19)
Šiandien kaip tik pirmą kartą bėgau su Asics Nimbus 14 asfaltu, atsiliepimai tik patys geriausi, 10 km neprailgo, o kojų nei kiek neskauda  thumbup.gif

man Asics Nimbus kažkiek trindavo vidury pėdos, kur išlinkimas yra, na ta pėdos vieta kur toliausiai nuo žemės būna (nežinau ar aišku ką noriu pasakyt lotuliukas.gif ). Bėgant nejausdavau, bet namie rasdavau pritrynimus, kurie ilgainiui pavirto odos sukietėjimais (kaip pado oda užaugo). Matyt netiko mano kojos formai tie Nimbusai, nors šiaip juos labai mėgau ir patogūs buvo, tris metus su jais išbėgau smile.gif
Dabar bėgu su brooksais, negaliu atsidžiaugt, per pusę lengvesni už asicsus ir niekur netrina, matyt atitaikiau sau tinkamus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mindek. @ 2013 06 27, 10:39)
Iškeitė Asics į adidas ? blink.gif  doh.gif  čia kaip Mercedes iškeist į Žigulį :-) juokauju žinoma, svarbiausia žmogus gerai jaučiasi!

As ir su Adidas kol kas begioju..ir labai noreciau Asics..bet niekaip neapsisprendziu ar verta..
jei begioju tik 2-3kart per savaite..ir jokiu bedu su kojom neturiu..kuom jie ypatingesni? Gaila nieks neduoda isbandyti..
Parduotuvej bandziau klausinet..deja, tiem konsultantam dar toli iki bent kokio supratimo..
labai idomi butu isbandziusiojo nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2013 06 27, 19:54)
man Asics Nimbus kažkiek trindavo vidury pėdos, kur išlinkimas yra, na ta pėdos vieta kur toliausiai nuo žemės būna (nežinau ar aišku ką noriu pasakyt lotuliukas.gif ). Bėgant nejausdavau, bet namie rasdavau pritrynimus, kurie ilgainiui pavirto odos sukietėjimais (kaip pado oda užaugo). Matyt netiko mano kojos formai tie Nimbusai, nors šiaip juos labai mėgau ir patogūs buvo, tris metus su jais išbėgau smile.gif
Dabar bėgu su brooksais, negaliu atsidžiaugt, per pusę lengvesni už asicsus ir niekur netrina, matyt atitaikiau sau tinkamus smile.gif


Kaip suprantu - tu esi plokščiapadė !

Tau reiktų Asics Kayano, kurie skirti labiau plokščiai pėdai, bet jokiais būdais ne Nimbus, nes šiuose bateliuose yra pakilimas pėdos viduryje, kad būtų lengviau bėgti bei būtų statoma koja kuo taisyklingiau.



Papildyta:
QUOTE(atene200 @ 2013 06 27, 21:44)
As ir su Adidas kol kas begioju..ir labai noreciau Asics..bet niekaip neapsisprendziu ar verta..
jei begioju tik 2-3kart per savaite..ir jokiu bedu su kojom neturiu..kuom jie ypatingesni? Gaila nieks neduoda isbandyti..
Parduotuvej bandziau klausinet..deja, tiem konsultantam dar toli iki bent kokio supratimo..
labai idomi butu isbandziusiojo nuomone smile.gif

O kokias distancijas bėgi, kokia danga? Jei bėgi iki 5 km manau, kad tikrai neverta išlaidauti, skirtumo didelio nepajusi, bet jei žinai, kad artimoje ateityje dalyvausi bėgime, maratone ir bėgimas tau patinka - įsigyk rimtus batelius :-) Nes kai pajunti tobulėjimo skonį, tau staiga pradeda reikėti mandrų laikrodžių, pulsometrų, brangių batelių ir ne bet kokių, o tokių su kuriais bėga aukščiausios klasės bėgikai ! Bet išvada ta, kad sportininkai dažniausiai žino su kuom bėgti, todėl pagrindiniai bėgimo bateliai 48 procentams bėgikų – Asics.
Atsakyti
aš vakar pasiekiau savo asmeninį rekordą - išbėgau 2 ratus (9km) be sustojimo thumbup.gif
clap.gif

QUOTE(mindek. @ 2013 06 27, 23:11)
O kokias distancijas bėgi, kokia danga? Jei bėgi iki 5 km manau, kad tikrai neverta išlaidauti, skirtumo didelio nepajusi, bet jei žinai, kad artimoje ateityje dalyvausi bėgime, maratone ir bėgimas tau patinka - įsigyk rimtus batelius :-) Nes kai pajunti tobulėjimo skonį, tau staiga pradeda reikėti mandrų laikrodžių, pulsometrų, brangių batelių ir ne bet kokių, o tokių su kuriais bėga aukščiausios klasės bėgikai ! Bet išvada ta, kad sportininkai dažniausiai žino su kuom bėgti, todėl pagrindiniai bėgimo bateliai 48 procentams bėgikų – Asics.

va va, iki šiol bėgdavau su pertraukomis (2-4min kas maždaug 4km), tai man mano batai buvo idealūs, o jau antras kartas kai pajaučiau, kad baigiant bėgimą be sustojimų pradedu padus jausti, tai matyt tai ir yra apie ką tu kalbi... g.gif

o aš šiai dienai apsisprendžiau, kad kol kas perku adidas, bet ateičiai pagalvosiu ir apie asics'us...tik va jaučiu, kad bėgimai šį sezoną jau retės, nes pradės anksčiau temti ir bus sunkiau anksčiau iš namų ištrūkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2013 06 27, 19:54)
išbandžiau po 200 metru cool.gif pulsas per 1.5min nelabai man atsistato, bet padariau keturis bėgimus vistiek. Patiko, kad viskas greitai baigiasi, bet šiaip nelengva tie intervalai, turbūt reik pratintis,


Taigi, kad nelengva. Aš irgi ketinau išbandyti, specialiai ėjau į 250 m stadioną, bet neapibėgau nė vieno rato pilnu tempu blush2.gif (žinoma, karštos dienos vidurdienis nebuvo pats tinkamiausias laikas tokio tipo treniruotei). Nusprendžiau kol kas į savo bėgimus įjungti kažkiek fartleko, kalniukų, o rimtesnėm intervalinėm dar reikia subręst.
Atsakyti
QUOTE(mindek. @ 2013 06 27, 23:11)
Nes kai pajunti tobulėjimo skonį, tau staiga pradeda reikėti mandrų laikrodžių, pulsometrų, brangių batelių ir ne bet kokių, o tokių su kuriais bėga aukščiausios klasės bėgikai !

Va va, pažįstamas jausmas biggrin.gif

QUOTE(liusė @ 2013 06 28, 08:48)
Taigi, kad nelengva. Aš irgi ketinau išbandyti, specialiai ėjau į 250 m stadioną, bet neapibėgau nė vieno rato pilnu tempu blush2.gif (žinoma, karštos dienos vidurdienis nebuvo pats tinkamiausias laikas tokio tipo treniruotei). Nusprendžiau kol kas į savo bėgimus įjungti kažkiek fartleko, kalniukų, o rimtesnėm intervalinėm dar reikia subręst.

Aš irgi bėgau intervalus, matyt seminaras paveikė biggrin.gif tik pasirinkau labai netinkamą laiką, vidurdienį su +30 doh.gif sugebėjau padaryt 2 intervalus ir man buvo p*zdiec doh.gif užtat kitą dieną labai lengvai 11 km sukoriau ir dar būčiau bėgus, bet naktis atėjo lotuliukas.gif Bet intervalų taip lengvai nemesiu, nepasiduosiu! biggrin.gif Prie pat namų stadionas 250m, bet iš tikro kaip žiauriai nuobodu sukti ratukus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 28 birželio 2013 - 15:56
Apie batus kalbat, pasisakysiu. As apie 10 metu begiojau su gariuniniais inkariukais, pries pora metu nusipirkau asics, ne del to kad jie asics, o todel kad visi plove smegenys kad gadinuosi sau kojas su prastais batais, todel nuejau i sporto prekiu parduotuve ir nusipirkau pirmus po ranka pasitaikiusius ir pigiausiai kainavusius sportbacius. Nu ir laiko jau pora metu, atlaike pusmaratoni ir maratona (tiesa pries starta pastebejau, kad nykstys jau tuoj islys), niekada nieko nenutryne nu ir siaip neblogai dar atrodo. Dar koki pora metu manau laikys 4u.gif O as tai nelabai jauciu skirtumo ar su inkariukais, ar su asics...
Atsakyti
QUOTE(mindek. @ 2013 06 27, 21:11)
Kaip suprantu - tu esi plokščiapadė !

Tau reiktų Asics Kayano, kurie skirti labiau plokščiai pėdai, bet jokiais būdais ne Nimbus, nes šiuose bateliuose yra pakilimas pėdos viduryje, kad būtų lengviau bėgti bei būtų statoma koja kuo taisyklingiau.

nu neplokščiapadė aš berods unsure.gif arba bent niekada to nežinojau biggrin.gif
Kayano matavaus irgi kažkada, bet dabar nėra reikalo jau kitų bandyt, brooks super tinka, negaliu atsidžiaugti, turiu šituos: http://www.brooksrun...default,pd.html smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss K @ 2013 06 28, 21:10)
O as tai nelabai jauciu skirtumo ar su inkariukais, ar su asics...

Nu nieko sau. Rimtai nieko blogo po 10 metų su inkariukais? Man bent jau skirtumas akivaizdus pasijautė, kai nusipirkau bėgimui batelius smile.gif
Atsakyti
Sveiki, matau diskutuojat apie avalynę smile.gif

Maniškiai dabar pagrindiniai Nike lunarglide 4, turėjau dabar galimybę išsimatuoti ir kitų firmų batelius (asics, mizuno), Lietuvoj pasirinkimas ne per didžiausias.. Bet kaip mėgėja aš kažkokio ypatingo skirtumo nejaučiu, patogūs man maniškiai, dar kai skliautas mano aukštesnis, tai labai patogus tas pakilimas, kolkas nekeisiu į nieką smile.gif

O kas kiek laiko maždaug keičiat bėgimo batelius?

user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti