Įkraunama...
Įkraunama...

Kinijos ir JAV parduotuvės, ebay.com

mergaites busiu po 21h
imsiu
6pm su -10proc.koduku, galima jungtis drasiai iki 21h
Atsakyti
Labukas. O kada Kaunas dezuciu sulauks? ax.gif 4u.gif Aciukas
Atsakyti
ar lyg už savo gimbukus jau nusiunčiau užsakymą rolleyes.gif :4u:bet ten matyt bendras sąrašiukas smile.gif

Labai smagu buvo gauti siuntinuką...kad ir ne tą,kuris vėluoja..ale mama vėl išgraibstė visą mano užsakytą haliuroną doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 15 balandžio 2013 - 17:58

Vis tik galvoju gal kas nori keistis GAP mergaitišką striukytę 4T į 5T dydį. Kartą dėvėta, bet maniškei mažoka. Arba PERKU tokią 5T, o šią parduodu už 50 Lt.
user posted image
Tik AŽ.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 04 15, 18:57)
ar lyg už savo gimbukus jau nusiunčiau užsakymą  rolleyes.gif  :4u:bet ten matyt bendras sąrašiukas smile.gif

Labai smagu buvo gauti siuntinuką...kad ir ne tą,kuris vėluoja..ale mama vėl išgraibstė visą mano užsakytą haliuroną  doh.gif  biggrin.gif

mano drauge taikos maniskiu du buteliukus, sako tu vistiek uzsakei doh.gif siandien viena pardaviau-labai patiko jai tas super strong doh.gif tuoj pati neturesiu doh.gif mama ir praso vieno-teks duot-nu taio tas ir bus man vienas uzsakytas doh.gif
butu negaila, bet kai klausiau ar reikia-ne viena linkciojo nereikia, nereikia-dabar prireike doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 15 balandžio 2013 - 18:55
QUOTE(zeneta @ 2013 04 15, 19:54)
mano drauge taikos maniskiu du buteliukus, sako tu vistiek uzsakei  doh.gif  siandien viena pardaviau-labai patiko jai tas super strong  doh.gif tuoj pati neturesiu  doh.gif mama ir praso vieno-teks duot-nu taio tas ir bus man vienas uzsakytas  doh.gif
butu negaila, bet kai klausiau ar reikia-ne viena linkciojo nereikia, nereikia-dabar prireike  doh.gif

aha,,,kažkur girdėta biggrin.gif aš iki šiol dar nesugebėjau panaudoti, o jau tris siuntimus gavau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, o ar aš viena negavus dar iš Loft kovo 22 d. užsakymo skaičiukų? Ar yra ir daugiau negavusių?
Atsakyti
Dar Šiaulių nepasiekė dėžutė? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2013 04 15, 19:54)
mano drauge taikos maniskiu du buteliukus, sako tu vistiek uzsakei  doh.gif  siandien viena pardaviau-labai patiko jai tas super strong  doh.gif tuoj pati neturesiu  doh.gif mama ir praso vieno-teks duot-nu taio tas ir bus man vienas uzsakytas  doh.gif
butu negaila, bet kai klausiau ar reikia-ne viena linkciojo nereikia, nereikia-dabar prireike  doh.gif

Gal nuorodėlę to super strong galite įmesti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwas @ 2013 04 15, 18:17)
Labukas. O kada Kaunas dezuciu sulauks?  ax.gif  4u.gif  Aciukas

sveikute ketvirtadieni turiateiti i visus miestus 4u.gif

QUOTE(Rasiukas5 @ 2013 04 15, 20:39)
Dar Šiaulių nepasiekė dėžutė?  blush2.gif

siaulius julieja zino ar jau issiusta ji parasys kai bus 4u.gif


na as jau po sportu, sutvarkau pasta ir 21h dedu 6pm su - 10% apoku 21.30 drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prisijunkit mergaites prie carters,yra daug groziu gerom kainom:)
Atsakyti
UGG Hazel super kaina

nuoroda


Papildyta:
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 04 15, 19:46)
sveikute  ketvirtadieni turiateiti i visus miestus 4u.gif
siaulius julieja zino ar jau issiusta  ji parasys kai bus  4u.gif
na as jau po  sportu,  sutvarkau pasta ir  21h dedu 6pm su - 10% apoku 21.30  drinks_cheers.gif

Inga, biski palauk su 6pm, dar sese galvoja del UGG rolleyes.gif
Papildyta:
jau atsiunciau bigsmile.gif
Papildyta:
Ar gavot mano laiskeli??? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odeciausia: 15 balandžio 2013 - 19:51