Įkraunama...
Įkraunama...

Kai eini iš proto

QUOTE(Vereta @ 2013 04 30, 08:26)
O jum skauda del to, kad kazkas pasauli mato kitokiom spalvom nei visos kitos esancios cia?
schmoll.gif

Aha, visos cia baisiai nelaimingos sedi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Galima matyti pasauli tokiom pat spalvom, tik realiai... thumbup.gif , o ne kuriant grazia ateity mintyse, kuri kazin ar taps realybe biggrin.gif
Atsakyti
as su vyru gyvenu jau 12 metu,realiai pradejau suvokti su kuo gyvenu praejus mazdaug kokiems 7 metams ,dabar daugmaz apsitryne kampai,per paskutinius 5metus,is viso pasitiketi vyrais nepatarciau,as pati kartais manau,kad pasielgsiu vienaip,o padarau visai kitaip,tai kaip galima garantuoti uz kita zmogu,nors ir koks ji pats nuostabiausias atrodytu.santuoka gali isgelbeti tik tolerancija ir kompromisai.kitaip niekaip,o to reikia pradeti mokytis kai pradeda smukti roziniai akiniai.ir per tai praeina visi tik ne visiems pasiseka islikti kartu,vaikai tvirtina seima labai.
Atsakyti
QUOTE(Vereta @ 2013 04 30, 08:26)
O jum skauda del to, kad kazkas pasauli mato kitokiom spalvom nei visos kitos esancios cia?
schmoll.gif

niekam cia neskauda. manau, daugumai isvis vienodai, kokiom ten spalvom pati matai ta savo pasauli. tiesiog susirinkusios cia merginos kalba is savo patirties - visos svajojo, norejo, tikejosi, bet, deja, realybe nuo isivaizdavimo (ZINOJIMO) kas bus po 30 m ziauriai skiriasi. tad arba pyksti ir tiki toliau savo iliuzijom, arba apsiramini ir pripazisti, kad galbut cia sedincios merginos su zymiai didesne patirtimi visgi teisios rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Langoza: 30 balandžio 2013 - 13:13
QUOTE(charizsma @ 2013 04 29, 19:38)
Na as galiu siek tiek pakalbet is savo varpines apie arabus ir aplamai musulmonus.
Cia maciau SM buvo tema mano busimasis anglas-musulmonas kazkas tai tokia. Na ir man ta pati situacija pasitaike. Maniskis yra anglas,bet maisytas! Jo motina angle, jo tevas is Dubajaus. Jis gime ir uzaugo UK,cia baiges mokykla,universiteta ir deja jis priemes islama. Jo net vardas ne angliskas. Man ilga laika teko su tuo bandyt susitaikyti,nes as kaip ir daugelis cia esanciu buvau isgasdinta mas medijos visom tom istorijom:istekejau,pagavo,primuse,vaikus ateme,isveze.. Patikekit as zmogu vos ne iki isterijos buvau davedus,jis mane homoislamiste isvadindavo ir dar isterike biggrin.gif Na,bet meile aisku eme virsu ir po biski,po biski as susitaikiau su ta mintim,kad jis yra ir liks toks. Tarkim jis siek tiek isgeria,bet beveik negeria,parukom mes kartu,kiaulienos jei yra na nesispjaudys,bet tarkim privengs,lygiai taip pat kaip as,kai man nuo 16m as pasibjaurejau kiaules kvapu ir nebegaliu jos valgyt,o kur ja gamina as tiesiog iseinu, nes man smirda,bet toli grazu ne del religiniu isitikinimu. Taip jis laikosi ramadano ir jam tai yra svarbu. Ir as buvau pikta del to,bet jis manes viena karta paklause: o kas cia blogo? Kur tu matai blogi tame,kad viena menesi as issivalau? Susimasciau tikrai..manes jis to daryti nevercia,bet as laikausi jo ,nes man puiki dieta,o jis pyksta,nes ziurek jam mano didysis uzpkaliukas sukus,tai sako eik tu geriau pavalgyt biggrin.gif
Reziume,jis nesiskiria nuo tipinio anglo,baltaskuris,zaliaakis,na kad plaukai juodi,ir baisiai apzeles,bet visas ilgesys..VAJE is jo isgirst gera zodi ar komplimenta,tai jau labai turiu but to verta,konservatyvus,ramu,as galiu rekt kaip paskutine daune jis tyles zabtus suciaupes ir mirkses akutem. As jo malduaju nu bent kiek parek ant manes. Ji aha o kam,vis tiek tu savo varysi biggrin.gif Tiesiog tipinis saltas,kai sakau ledkalnis anglas. Taip gal but jo pavydas yra daug didesnis,na tarkim isizeist del tokio dalyko,kad mano telefone rado,kaip as savo bendradarbi is trecio auksto balkono (o jis buvo antrame) nufotkinau ka tik is juros grizusi su alaus buteliu,nu tipo pasiprase ,kad nufotkinciau. Vaje koks skandalas iskilo.. Bet,kai as apsiverkiau ir nuejau,jis pasivijo,prispaude prie sienos ir atsiprase sako: zinai,kad as taves labai pavydziu wub.gif
Na nezinau ar galeciau pastebet dideliu skirtumu tarp musu. As neesu priemus jokio religijos,esu net nekrikstyta,ir labai daug minciu apie tikejima musu sutampa,tik skirtumas tas,kad as niekada nepriemiau ir nepriimsiu jokios religijos. As visad sakau mano religija yra Taize (jei kas is moteriskiu zino ta vienuolyna Prancuzijoj). Kas cia dar,a jis visad nori,kad ,kai kur einam,kad graziai apsirenkciau,kad graziai pasirodyciau,aisku nevulgariai,bet jis tuo didziuojasi,kai as tarkim einu su grazia suknele,sviesus plaukai plaikstos,o jis ranku atitraukt negali ir matau jo pasididziavimo gaidele jo veide. Dar tokie dalykau,kaip man pasakojo jis,kad ten kur jo tevas gyveno,jei moteris ilipo i autobusa,o visos vietos uzimtos,tai vyras iskart atsistos ir ja jai uzleis.. Tai pvz jei kur vaziuojam,o kartu vaizuoja ir kokie musu ar jo ,mano ar draugai,joks net klausimas nekyla,as sedesiu priekyje.Jei tarkim jis nevairuoja,mes su kazkuo vaziuojam,tai jsi visada sesis su manim i gala,nesvarbu,kad tarkim priekine sedine bus laisva. Prie draugu nebijo manes visos isbuciuot,ismiluot,pasakyt myliu tave,akivaizdziai parodo visiem,cia ji mano ir tik mano. Atrodo smulkmenos bet na jos daug ka reiskia. Tarkim jo brolis uz ji 8metais vyresnis jau turi 6 vaikelius!Ir visos trys poros yra dvynukai,siaubas kaip jis juos myli!! Jus net neisivaizduojat,tai jo zmonai ner ka ten veikt,jis su visais sesiais speja apsisukt.
Na finale ivyko musu vestuves.
Pirma karta ejom i mecete del jo,kad jis nejaustu daras kazkokia tai nuodeme. Ta ceremonija vadinasi NIKAH.
Veliau buvo pirslybos ir turejom super grazia svente su visais jau atributais,didziule prabangia svente i kuria deja mano seimai jis ir jo seima neleido ne lito isleist.. As buvau su super grazia balta suknele,o jo tevelis nuvede mane per grazu taka kur mus ir sutuoke,aisku ne kunigas,bet civiline metrikacija ;D Kadangi kaip ir minejau,as negaliu apsikrikstyti,nes as krikstu netikiu ir del mados nenoriu apgaudinet nei saves,nei Dievulio. O va povestuvine kelione jau sudarytas marsrutas,viesbuciai birzeli pajudesim su masinyte eurotripu iki turkijos.
Na as cia ir issipleciau. Tiesiog norejau aplamai pasakyt,kad tai nera tiap baisu kaip tai gali atrodyti.Na aisku mums dar pati pradzia seimyninio gyvenimo. Na bet ziurint i jo tevus manau,kad ir mums viskas bus gerai 4u.gif

Oho 4u.gif Perskaičiau istoriją neatsitraukdama, gražu! Sėkmės jums abiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2013 04 30, 18:37)
Oho 4u.gif Perskaičiau istoriją neatsitraukdama, gražu! Sėkmės jums abiems 4u.gif

Dekui,Soled
Ka as norejau pasakyt ta visa rasliava,kad jei jis ir musulmonas,nebutinai bus labai blogai.Tarkim as niekad nepasirasyciau kazko bendro kurt jau su is ten kilusiu ir uzaugusiu arabu-musulmonu (nu daleiskim,irako,irano,pakistano). O kodel? O todel,kad turiu tame patirties,tarkim turejau drauga musulmona is pakistano(TIK drauga). Vyras grazus nei pridesi nei atimsi. Malt liezuviu moka,plaikstos,draikstos,na bet as su juo niekad nieko ir nedariau,na viena karta aistringai pasibuciavau,bet tuo ten ir baigesi. Na ne mano buvo zmogus ir viskas. Ir ka jus sau manot per viena vakaruska,buvo nemazai zmoniu,as pradejau flirtuot su vienu vaikinu,ans grazus,lietuvaitis,pakalbet yra ka,na ir zinot as laisva motera,mano lupos ir ko gi nepaslapinus ju ;D tai tam arabui tik pasimaise protas,kad jis issitrauke pistoleta (dujini,kaip po to pasirode jis ji laike nelegaliai ir beje viskas vyko lietuvoje ,zodziu studentu unios,medkes studentai,vdu,ktu ir t.t.) , ta pistoleta nutaike i mane ir pradejo saukt eini su manim arba nusausiu. Aisku viskas baigesi tuo,kad buvo iskviesta policija,as aisku neatsisakiau parasyt pareiskimo,juolab,kai tai jau yra nusikaltimas,ir istorijos finalas toks,kad nespejo jis baigt medicinos mokslu lietuvoje ir mano uzsispyrimo deka,teismu pagalba jis buvo deportuota atgal i savo pakistana be galimybes sugrizt.
As dar sakyciau,kad ne religija daro itaka,o kultura,kokioje jis uzauges salyje. Nes kiek esu sutiku musulmonu visi labai skyresi ir priklause nuo to,kur anas uzauges. Tarkim maniskis,kaip mes eiliniai gime ir iskart priskirti esam krikscionim,na tai jo tevas kadangi motina sutiko,eme virsu islamas,bet tiek tame.
AISKU as negaliu tvirtinti,kad tolimesniame gyvenime neatsiras del to problemu. Ir tikiu,kad ju atsiras. Bet keista ar ne keista mes su juo sutarem,kad musu kudikeliai nebus apipjaustyti ir nebus auginami palei islama. Nepatikesit su situo jis sutiko. AIsku as nezinau,dabar sutarem,gal kai gims vaikai bus ktiaip. Bet del vieno esu tikra,kad anas niekur nepabegs biggrin.gif

O autores isvis kita istorija. Nepatarinesiu ta linkme,kad mesk ar nemesk tu jo,na as dar pati per jauna tam,kad cia aiskinti suaugusiai moteriai. Bet,kas liecia jusu,araba,TAMSTA AUTORE, aklai nepasitikekit ka sako. Viena sako,kita daro kaip yra liaudi posakis. Po jusu pazinties praejus 11d joks normalus vyras nesiulytu tokiu dalyku,patikekit manim.Maniskis va europinis musulmonas taip tarkim,tai patikekit viskas vyko is leto,patekom,patekom. O cia jau akivaizdziai matosi vyrui reikia vieno:sekso,vizos,zaidimu,siaip prasiblaskyt,arba jis APLAMAI nieko negalvoja. Kai kuriu arabu yra tokia natura BELE kalbet,nors i galva jie to net neisideda. Na as tikiuosu jus suprasit ka as noriu pasakyt. Cia ta pati situacija,kaip ,kad as ar jus ar cia esancios moteros uzsiviniotu skara ir sakytu as europietiska musulmone (del tam tikru paskatu). Tai cia irgi gali buti tas pats atvejis,na,nes 11d..pykit nepykit,tai lasas juroje.... O jei man reiktu vizos,sekso,ar zaidimu,as vietoj arabo irgi buciau ir europinis,ir sidabrinis ir kaledinis musulmonas bene tiksla pasiekt. Linkiu jums prasklaidyt susikaupusiu ISIMYLEJIMO bet ne MEILES debesis virs jusu galvos ir ivertint situacija blaiviai. Ar vertas jis jusu seimos? Ar negeriau jei jau taip norisi to gusio,sviezaus ir neatrasto dar jusu gyvenime tiesiog ji cia ir dabar isnaudot su protu? Ir tiesiog neimt i galva... Nes duodu 99,9999999% ,kad is viso to tikrai nieko neiseis. Na gali but ir taip pamynsit seima,po to arabuks ir paskolu paprasys,ir buta uzstatyt,o zinot ta meile keistas dalykas,darai viska ka praso,kaip narkomanas heroino dozes beieskodamas.. Kiek tokiu istoriju yra buve,manau pakanka. As net pati jei taip atvirai savo evropiniu muslimu iki galo nepasitikiu ,nors ,kad ir kaip myliu. Bet bent siek tiek,dalele,grameli salto proto reik islaikyt 4u.gif Ir tai galioja ne tik jiem,tai galioja aplamai su visais vyrais,net ir draugais.. niekada nezinai kada smeigs peiliu,net ta pati artimiausia gimine (vel gi patirtis).
Ok issipleciau as cia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2013 04 30, 15:10)
niekam cia neskauda. manau, daugumai isvis vienodai, kokiom ten spalvom pati matai ta savo pasauli. tiesiog susirinkusios cia merginos kalba is savo patirties - visos svajojo, norejo, tikejosi, bet, deja, realybe nuo isivaizdavimo (ZINOJIMO) kas bus po 30 m ziauriai skiriasi. tad arba pyksti ir tiki toliau savo iliuzijom, arba apsiramini ir pripazisti, kad galbut cia sedincios merginos su zymiai didesne patirtimi visgi teisios  rolleyes.gif


Mano mama su didele patirtimi ir yra labai laimingas zmogus, buvo jauna, zinojo, taip tikrai ZINOJO, kad jos gyvenime viskas bus grazu. Taip ir yra, kalbant apie seima, vyra.
Kodel as negaliu gyventi jos pavyzdziu? Svajones pildosi wink.gif O kai kuriems tiesiog sekasi 4u.gif

Toliau diskutuokit ne apie rozinius akinius, o apie araba drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 04 28, 12:23)
Būtent dėl šios priežasties, jums DAR NE LAIKAS mums čia dėstyt patarimus apie laimingą ir ilgą šeimyninį gyvenimą, bei kaip atpažint vyrą, kuris - garantuotai - visą gyvenimą bus mylintis, geras, ištikimas.

Paaiškinsit po 25 metų bendro gyvenimo.

drinks_cheers.gif Visos mes pora min "po altoriaus" taip svaigom...Tik va tas svaigulys metam begant isgaruoja.Ir parsideda tikrasis gyvenimas... smile.gif
Papildyta:
Vereta-kai ''isblaivesit"nuo svieziai iskeptu jaunavedziu busenos...Kai pradesit gyvent tikra seimynini gyvenima,su dziaugsmais ir bedomis.Tada uzbekit cia..padiskutuot mirksiukas.gif
Atsakyti

Nu tokio pesimizmo seniai bemaciau doh.gif

Nei viena neparaset "va dziugu, kad yra zmoniu optimistu, matanciu viska graziom spalvom, kad gyvenimas grazus, pavydetinas optimizmas ar pan."...nei viena, tik "oi pamatysi vaikeli, visos cia taip kalbejo, visos gauna i skudurus ir yra nelaimingos"

As tai ne Jus, mano vyras, tai ne Jusiskis ir nelyginkit prasau, kad visos butinai pasmerktos kaip jus, buti nelaimingom namu seimininkem.

Po situ diskusiju net dziaugiuosi dar labiau savo poziuriu, o ypac, jei kazkam pikta, kad buna ir laimingu zmoniu siais laikais wink.gif

Per daugiau nei metus visko buvo ir dziaugsmo ir bedu, bet zinau, kad mano vyras niekada nepakels rankos pries moteri.
Atsakyti
QUOTE(Vereta @ 2013 04 30, 20:23)

Per daugiau nei metus visko buvo ir dziaugsmo ir bedu, bet zinau, kad mano vyras niekada nepakels rankos pries moteri.


Niekas čia ir nesako, kad visi vyrai - smurtautojai wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Vereta @ 2013 04 30, 19:23)
Nei viena neparaset "va dziugu, kad yra zmoniu optimistu, matanciu viska graziom spalvom, kad gyvenimas grazus, pavydetinas optimizmas ar pan."...nei viena, tik "oi pamatysi vaikeli, visos cia taip kalbejo, visos gauna i skudurus ir yra nelaimingos


Niekas nesakė, kad VISOS gauna į skudurus. Nebūtinai tokie kraštutinumai. Gal tiesiog pradedamas jauti tam tikras psichologinis smurtas šeimoj, gal atsiranda trečias asmuo, tiesiog nebesusikalba žmonės, jausmai ant tiek atšąla ir pradeda vienas kitą nervuot, kad nebegali pažiūrėt į vienas kitą.
O čia kad gyveni rožiniam debesy, tai visos mes tave sveikinam. Mėgaujiesi tuo savo naivumu pati ir nenori būti kitokia ir atrodo, kad šauki: "o vat aš kokia laiminga ir taip bus visada visada". biggrin.gif Čia moterys bando pasakyti, kad neįmanoma žinoti, kaip ateity bus.
Atsakyti
QUOTE
As tai ne Jus, mano vyras, tai ne Jusiskis ir nelyginkit prasau, kad visos butinai pasmerktos kaip jus, buti nelaimingom namu seimininkem.

O jus ne namu seimininke? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2013 04 30, 23:32)
O jus ne namu seimininke? smile.gif


Zodeli pries tai paskaitykit wink.gif
Atsakyti