Įkraunama...
Įkraunama...

Cannele's (canneles de bordeaux)

QUOTE(FoxLady @ 2015 04 06, 19:23)
Sveiki, gal zinote koki pyrago recepta, skoniu bent truputi primenanti kaneles?smile.gif

įdomus klausimas, kuris aktualus ir man bigsmile.gif
Atsakyti
Įsirašau ir aš i canneliu mylėtojų gretas. Paskaičiau šią temelę, supratau, kad nieko sudėtingo čia nėra ir pies menesį nusipirkau formeles. Jau kokius 6 kartus kepiau. Dukrytė nuo pirmadienio pradeda klausinėti "ar bus savaitgalį "kepsiukų". Nežinau, kaip jų atsivalgyti, kad daugiau nebesinorėtų...
Atsakyti
ir as ryt kepsiu po ilgos pertraukos smile.gif
prisipirkau 4 didziu canneliu formu, tai ziuresiu kurioj skaniua bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cola 777 @ 2015 07 13, 01:47)
ir as ryt kepsiu po ilgos pertraukos smile.gif
prisipirkau 4 didziu canneliu formu, tai ziuresiu kurioj skaniua bus smile.gif

thumbup.gif
Sėkmės, lauksim atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2015 07 13, 13:06)
thumbup.gif
Sėkmės, lauksim atsiliepimų  4u.gif

ACIU 4u.gif gal velai vakare kepsiu, tegul dar bresta smile.gif butinai parasysiu, kad tik pavyktu, o tai orkaite biski pagedus mano.
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 04 27, 08:47)
įdomus klausimas, kuris aktualus ir man  bigsmile.gif

jei iš tikro tai man kanelių skonis primena spuragas tik ,kad spurgos aišku kepamos riebaluose ir yra riebesnes ,bent jau man jos kažkokio didelio įspūdžio nepaliko
Atsakyti
QUOTE(Cola 777 @ 2015 07 13, 14:46)
ACIU  4u.gif gal velai vakare kepsiu, tegul dar bresta smile.gif butinai parasysiu, kad tik pavyktu, o tai orkaite biski pagedus mano.

Kaip pavyko? smile.gif
Atsakyti
Merginos, o jei pabandymui, pirmam kartui kepciau kaneles keksiuku formeleje, nieko baisaus? Nezinau ar pavyks/patiks, tai nenoriu pirkti specialios formeles. As turiu tupperware silikonines keksiuku kepimo formeles.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2016 05 19, 17:50)
Merginos, o jei pabandymui, pirmam kartui kepciau kaneles keksiuku formeleje, nieko baisaus? Nezinau ar pavyks/patiks, tai nenoriu pirkti specialios formeles. As turiu tupperware silikonines keksiuku kepimo formeles.



Jei formeles nedidukes, tai nieko baisaus pabandyti ir matyt skoniui netures itakos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saturday @ 2016 05 19, 20:19)
Jei formeles nedidukes, tai nieko baisaus pabandyti ir matyt skoniui netures itakos smile.gif

na, ner visai nedidukes...ai, kaip bus taip, ryt reik kepti, kitokios formeles vis tiek neturiu, tesla jau bresta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 19 gegužės 2016 - 20:13
Sveikos, gal zinote ar kur Lietuvoje butu galima rasti formeles, kurias galima deti i karstesne nei 230 laipsniu orkaite?
Atsakyti
Sveikos, kepiau kaneles ir bekepant, kaip ir turi būti, jos iškilo virš formelių, tačiau "grįždamos" atgal grįžo per daug ir gavosi, kad užėmė praktiškai tik pusę formos. Gal žinote kodėl galėjo taip nutikti? verysad.gif Gavosi daug mažesnės nei turėtų būti.
Atsakyti