Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Norėčiau paklausti, gal galite patarti kokias geras servetėles makiažui nuvalyti?
Atsakyti
Vakar gavau meginius is to Spiritbeautylounge.com - $25 uz 9 meginius ir gali ka nori is ju turimu dalyku imt (ir dar duoda koduka $5 su meginiu pirkiniu). Brangoka, bet norejau gyvai pamatyt/pabandyt produktus, nes nera kur realiai ju apziuret. Tai gavus kiek nusivyliau, bet dabar dziaugiuosiu, nes atradau patikusiu dalyku. Kas dar nuvyle, kad vieni meginiai tokie normalaus dydzio atrodo, o kiti, tai jau labai kudi... Pvz stick maskuoklio ar lupdazio 1-1,5mm atrezta doh.gif Nors mineralines 2-3 kartams, seseliu kokiems 4 pasidazymams, tai situ ne taip blogai... Ai, ir kito maskuoklio idrebta nemazai - atrodo nelabai daug, bet jis toks tirstas ir tiek mazai reikia, kad turbut visai savaitei uzteks. Na bet pirma mintis pamacius kiekius buvo 'tik tiek?' sad.gif

As seniau bandziau detis, bet paskui nepirkau ir uzsisaugojau nuoroda puslapio, tai dabar kai bandziau detis tuos 9 meginius, tai vienas jau buvo idetas ir ismest niekaip nejo doh.gif Nu bet kadangi realiai 7 produktu tenorejau, tai paemiau ta is seniau - Pai 'lotus & orange blossom toneri. Nu tai kaip jis man patiko wub.gif Vakar vakare prisipurskiau juo kelis kartus, tai ne kremo nereikejo, oda minkstute iki ryto liko. Nors siaip toniku as tik nuvalau veida su vatyte ir didesnio skirtumo tikrai nei vienam tonike nesu radus (nei naturaliam, nei nenaturaliam), bet si isbandyt norejosi rimciau - tik kaina $55 doh.gif Bet jauciu bus perkamas.

Bet aktualiausia man maskuoklis, nes neseniai baigiau AnneMarie Borlind, tai norisi koki nauja isbandyt. Labai labai patiko Vapour 'illusionist concealer' - jau taip paskaistina paakius thumbup.gif Tikrai pirksiu pilno
user posted image

Ir isgirta RMS 'un-cover' maskuokli isbandziau, tai jis toks sunkesnis, tirstesnis - galvoju gal negerai taip apsunkint paakius daznai g.gif Bet is esmes tai maskuoja jau be priekaistu. Emiau jo 2 spalvas - 11 ir 22, tai man sviesiaodei 11 tobulai tiko, o 22 gerokai per tamsi. Tai del sito dar su klaustuku esu. Galvoju is esmes labai gerai butu juo pamaskuot, o ant virsaus Vapour - tai ir tobulas maskavimas, ir svytejimas.
user posted image

Dar gavau Kjaer Weis seseliu ('cloud nine', 'wisdom' ir 'charmed' spalvos), bet man netiko - kambary pasidaziau, tai uzsimerkus pagraibom iki vonios ejau makiazo valymo serveteles ieskot, nes taip grauze ir verkesi, kad atsimerkt negalejau sad.gif Isvis su seseliais man didziausia problema, nes akys super jautrios (pvz Dr.Hauschka seseliai irgi alergizavo). Bet gal dar ir sepeteliai sujautrino, nes emiau labai retai naudojamus dazymuisi. Veliau jau po visu kitu pasidazymu dar pabandziau viena spalva pasidazyt akis, tai alergizavo, bet nebe taip - jautesi, kad asaroja akys po truputi, tai galiausiai nusivaliau, bet nebuvo tokios stiprios reakcijos. Na o del spalvu, tai 'Wisdom' tepasi graziausiai, spalva tokia neutrali, tiks ir dienai, ir vakarui, galima daugiau/maziau tept. 'Cloud nine' lyg tekstura kitokia, ne taip smagiai tepasi, o ir siaip niekuo nezavinti neutrali spalva. O 'Charmed' man visai be rysio atrode - kaip uzverktos akys... ir siaip man tokia bronzine-orandzine-rusva netinka...

Taip pat Ilia lupdazi 'humble me' spalvos bandziau, tai pats nieko, bet spalva ziauriai nesamoninga - tokia zvyro nude, kaip keliskart per tamsi krempudra butu. doh.gif

Ir W3LL People mineraline pasiemiau - spalva pataikiau, dengiasi smagiai, bet man per matinis uzbaigimas, truko gyvumo veidui. Megiamos Everyday Minerals nepranoko.

Bet siaip smagu buvo isbandyt visus dalykelius ir nors gaila tu pinigeliu uz toki minimalu kieki, bet bent jau atradau 3 norimus dalykus (2 maskuoklius ir tonika). 4u.gif



QUOTE(illuminated @ 2013 10 06, 23:18)
Gal kuri forumietė yra bandžiusi Bio Pha micelinį vandenį ir galėtų pakomentuoti jį?  4u.gif


Ar kartais ne sita merginos temoj peike? g.gif Nepamenu kas kaip tikslia, bet lyg nerekomenduotinas...



Papildyta:
QUOTE(lahti @ 2013 10 10, 20:10)
Norėčiau paklausti, gal galite patarti kokias geras servetėles makiažui nuvalyti?


Man kolkas pacios paciausios buvo Comodynes - pirkdavau cia vietoj Trader Joe's supermarkete. Bet paskutini karta nuejus vietoj ju radau TJ firmines micelarines serveteles, tai nusiprikau, isbandziau ir likau labai labai patenkinta. Tik rekomenduot negaliu, nes nera kaip online nusipirkt (comodynes tai tikrai galima online gaut)...

Na ir dar man Blum Naturals visai patike yra.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 10 10, 19:30)
Ar kartais ne sita merginos temoj peike?  g.gif Nepamenu kas kaip tikslia, bet lyg nerekomenduotinas...

Aaa, reiks tada man ryt pereit per temą, pasiskaityt. Šiaip šiandien ir sudėtį jo pažiūrėjau, tai nėr tokia super jau tobula. Galvoju gal tada jau kokį Biodermos Sensibio H2O imt, kad jau sudėtis nėr tobula abiejų produktų, tai gal tiesiog imt tą, kuris jau geresnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 10 10, 21:02)
Aaa, reiks tada man ryt pereit per temą, pasiskaityt. Šiaip šiandien ir sudėtį jo pažiūrėjau, tai nėr tokia super jau tobula. Galvoju gal tada jau kokį Biodermos Sensibio H2O imt, kad jau sudėtis nėr tobula abiejų produktų, tai gal tiesiog imt tą, kuris jau geresnis  g.gif

Aš peikiau, antra karta nepirkciau net ir vėl su -40% smile.gif Na valymo funkcija gal ir atlieka, negaliu skustis, bet mano jautrias akis kelis kartus grauze, man atrodo, kad nuo jo buvo ir veida raudonais plemais kelis kartus alergizave, be to, po jo veidas lieka lipnus, tad visad turiu su vandeniu nusiprausti, nes kitaip nesijaucia, jog oda svari butu, nepatinka ir kvapas, toks kažkoks saldus sintetinis, aišku čia subjektyvu smile.gif nepatiko ir kamstelis, labai jau stipriai pavertus bėga, kelis kartus vis ant grindų pripilu doh.gif Biodermos vanduo man šimtą kart geresnis, o jei kuri esate atradusi kokį natūralu micelini vandenį, prašau pasidalinkite info 4u.gif
Atsakyti
Mrs Blonde, aš ir nusiziurejus Spirit Beauty Lounge Shop'a ir noriu daug ką isbandyti, tik kai kuriu priemoniu kainos doh.gif . Labiausiai domina Tata Harper veido prieziuros priemones, ypač kauke ir purskiamas tonikas, Rahua plauku priemones, Priti nagu lako valiklis, Amala aromaterapiniai room and linen spray mist...ir t.t. smile.gif gal kažką iš šių gamintojų ar kitu bandėte? Nes mane tai ten vos ne viskas gundo ismeginti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2013 09 24, 17:53)
Rasma, o kaip naudojot? Po kondicionieriaus ar vietoje kondicionieriaus/balzamo? n 4u.gif

Aš kondicionierių ir balzamą naudoju retai (praktiškai tik savaitgalį trinkdama plaukus), nes dažniau naudojant mano plaukai labai apsunksta. gal dar neatradau tinkamo, kad naudočiau dažniau.

O tą priemonę naudoju kasdien prieš džiovindama plaukus džiovintuvu. Jei plaukai džiūsta natūraliai (savaitgaliais), tai nenaudoju.

Tai gaunasi kaip ir vietoje kondicionieriaus/balzamo ax.gif Bet šiaip šių produktų f-jos man atrodo labai skirtingos. Tas purškiklis apsaugo gal daugiau plaukus nuo džiovintuvo poveikio, padeda lengviau suformuot plaukus, o balzamas/kondicionierius daugiau drėkina, gydo, stiprina pažeistus plaukus g.gif

Aš žadu pirmadienį daryt užsakymą iš violey.com, tad klausiu šioje temoje, gal kas esat bandę "Sante Balm Care Mousse": http://www.violey.co...se_p_13489.html
Įdomu kaip jis naudojamas g.gif (nesuprantu nuskalaujamas ar ne unsure.gif )
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2013 10 10, 22:58)
Mrs Blonde, aš ir nusiziurejus Spirit Beauty Lounge Shop'a ir noriu daug ką isbandyti, tik kai kuriu priemoniu kainos doh.gif . Labiausiai domina Tata Harper veido prieziuros priemones, ypač kauke ir purskiamas tonikas, Rahua plauku priemones, Priti nagu lako valiklis, Amala aromaterapiniai room and linen spray mist...ir t.t. smile.gif  gal kažką iš šių gamintojų ar kitu bandėte? Nes mane tai ten vos ne viskas gundo ismeginti 4u.gif


Aha, kainos nemazos, o pabandyt nera kur, tai tie meginiai gelbsti. Siaip jei tikrai kazkas domina, tai siulyciau issibandyt - nepigu, bet paskui ramu, jei netinka.

Tata Harper esu serumo megini naudojus - susitepiau daug nesicackinus, tai paskui tase nuo kvapo, nes man laabai neskanus jis. Bet nezinau kaip kitos priemones...

Priti NYC tik nagu lakus naudoju - man tai vieni geriausiu jie isvis. thumbup.gif

O is kitu ten parduodamu gamintoju, tai daugiau maziau patinka visi Acure Organics produktai (veidui turbut nebuvo nei vieno nepatikusio) ir Pangea Organis irgi smagus, bet ju kvapas specifinis (pirmakart kai pacioj pradzioj perejimo i naturaluma uosciau, tai tasyte tase, dabar visai nieko).
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 10 11, 21:31)
Aš žadu pirmadienį daryt užsakymą iš violey.com, tad klausiu šioje temoje, gal kas esat bandę "Sante Balm Care Mousse": http://www.violey.co...se_p_13489.html
Įdomu kaip jis naudojamas g.gif (nesuprantu nuskalaujamas ar ne unsure.gif )

Esu ne vieną buteliuką sunaudojusi, tepu jį ant išplautų drėgnų plaukų, kaip nenuplaunamą kondicionierių smile.gif Galiu duoti pabandyti, kad suprastum ar tau jis tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 10 11, 22:32)
Aha, kainos nemazos, o pabandyt nera kur, tai tie meginiai gelbsti. Siaip jei tikrai kazkas domina, tai siulyciau issibandyt - nepigu, bet paskui ramu, jei netinka.

Tata Harper esu serumo megini naudojus - susitepiau daug nesicackinus, tai paskui tase nuo kvapo, nes man laabai neskanus jis. Bet nezinau kaip kitos priemones...

Priti NYC tik nagu lakus naudoju - man tai vieni geriausiu jie isvis.  thumbup.gif

O is kitu ten parduodamu gamintoju, tai daugiau maziau patinka visi Acure Organics produktai (veidui turbut nebuvo nei vieno nepatikusio) ir Pangea Organis irgi smagus, bet ju kvapas specifinis (pirmakart kai pacioj pradzioj perejimo i naturaluma uosciau, tai tasyte tase, dabar visai nieko).

Acure Organics ersketroziu, arganu aliejai, stangrinantis kūno pienelis tupi wish list'e, laukia savo eiles. Pasidomesiu ir Pangea organics, ką verta sio brendo ismegintis 4u.gifO man kaip tik patinka naturalus, tokie zoliniai kvapai, nepernesu saldziu sintetiniu kvapu kosmetikoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joviva: 11 spalio 2013 - 22:15
QUOTE(Joviva @ 2013 10 11, 23:12)
Acure Organics ersketroziu, arganu aliejai, stangrinantis kūno pienelis tupi wish list'e, laukia savo eiles. Pasidomesiu ir Pangea organics, ką verta sio brendo ismegintis 4u.gifO man kaip tik patinka naturalus, tokie zoliniai kvapai, nepernesu saldziu sintetiniu kvapu kosmetikoje smile.gif


Acure argano aliejus man labai patinka, kelis buteliukus sunaudojus esu thumbup.gif Dabar marulos alieju tos pacios firmos turiu.

Kvapai jau nebe taip jautrina mane, nors perejus prie naturalios kosmetikos Pangea Organics ir Evan Healy man buvo kazka labai smirdancio. Dabar tai abi firmos patinka ir malonus kvapai, nors Tata Harper tai slykstu net - matyt kazkas ten mane ypac erzinancio yra. O Pangea yra miniuku rinkiniai iherb.com, tai galima isbandyt.
Atsakyti
sveikos, norejau pasiteiraut tokio dalykelio. susitikau cia viena kosmetologe ir gavau barti, kad baisiai issausejus oda ir jau net nauju rauksliu atsirado doh.gif
siuo metu nieko veidukui nebenaudoju blush2.gif nes is naturaliu kremuku, deja, nieko dar sau neprisitaikiau, o alieju negaliu naudot, nes baisiai spuogus meta, as ir be alieju daug spuogu turiu, o kai panaudoju aliejus tai is vis tokie giluminiai guzai atsiranda...
tai mastau kaip cia reiktu savo odai drekinimo bomba kokia surasti g.gif ar esat kas bande naudoti tik hialiurono rugsti, pvz is vidaus gerti arba tepti ant veiduko g.gif jei taip koks poveikis ir kur perkat?
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 10 12, 05:20)
Acure argano aliejus man labai patinka, kelis buteliukus sunaudojus esu thumbup.gif Dabar marulos alieju tos pacios firmos turiu.

Kvapai jau nebe taip jautrina mane, nors perejus prie naturalios kosmetikos Pangea Organics ir Evan Healy man buvo kazka labai smirdancio. Dabar tai abi firmos patinka ir malonus kvapai, nors Tata Harper tai slykstu net - matyt kazkas ten mane ypac erzinancio yra. O Pangea yra miniuku rinkiniai iherb.com, tai galima isbandyt.

Ir kaip jums marulos aliejus? Pastebit kažką teigiamo? 4u.gif
Atsakyti