Įkraunama...
Įkraunama...

USB flash diskai, atminties kortelės

QUOTE(Veila @ 2006 06 01, 20:25)
kažkaip niekas nepadeda  g.gif bandžiau įkišt į visas jungtis, bet... kolkas pasinaudojau darbo kompu- ten viskas ok  g.gif bandysiu kviestis į pagalbą (ale gėda sakyt, kad negaliu atidaryt  doh.gif )


O kitus usb įrenginius kompas randa?
Gali būti, kad usb lizdas neišduoda maitinimo, g.gif o biose reikia pasižiūrėti
integrated perripherals/ OnChip USB conttoller ir ant jo turi būti uždėtas all enable
Atsakyti
QUOTE(gute1 @ 2006 06 02, 13:51)
O kitus usb įrenginius kompas randa?
Gali būti, kad usb lizdas neišduoda maitinimo,  g.gif o biose reikia pasižiūrėti
integrated perripherals/ OnChip USB conttoller ir ant jo turi būti  uždėtas all enable


taip, kitus įrenginius randa g.gif dėkui dėl bioso paaiškinimo, bandysiu pasižiūrėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2006 06 03, 07:41)
taip, kitus įrenginius randa  g.gif dėkui dėl bioso paaiškinimo, bandysiu pasižiūrėt  4u.gif


Pabandyk dar nueiti į
Start>Control Panel>Administrative Tools>Computer Management>Storage>Disk Management(Local
Kai įkištas flešas, ar tenai jisai matosi?
Jei matyti, tai pabandyk priskirti kitą raidę.
Tadfa ok, ok ir pasižiūrėk,kas bus.
Atsakyti
Man irgi problemos su USB. Pakeiciau kompa, ir MP3 fliasas niekaip negali prilipti prie USB. Sename kompe viskas buvo gerai. Tik ikisdavau i USB lizda ir kompas ji iskart atpazindavo. O dabar raso, kad reikia Win Logo ar panasiai. Ar tai gali buti problema su Windows XP licenzija ? Ar tai reiskia, kad man butina pirkti legalius Windows XP ??? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rojuke @ 2006 07 31, 15:15)
Man irgi problemos su USB. Pakeiciau kompa, ir MP3 fliasas niekaip negali prilipti prie USB. Sename kompe viskas buvo gerai. Tik ikisdavau i USB lizda ir kompas ji iskart atpazindavo. O dabar raso, kad reikia Win Logo ar panasiai. Ar tai gali buti problema su Windows XP licenzija ? Ar tai reiskia, kad man butina pirkti legalius Windows XP ??? verysad.gif

Nelegalus windowsai paprastai neturi nieko bendra su neveikianciu usb flash'u. Koki tiksliai praneshima meta ikishus flash'a?
Atsakyti
Apačioj kompiuterio juostoj atsiranda "safely remove hardware". Pats fliasukas mirksi, bet kompiuteris jo neatpazista.Jis man atsidarydavo automatiskai sename kompe. Kai nueinu i My computer/Properties/Hardware/Device Manager. Isskleidziu Universal Serial Bus controllers. Tada atsistoju anr vieno USB Root Hub ir matau, kad rodo mano fliaso pavadinima. Bet kai nueinu i skyreli Drivers ir bandau Update Drivers, man ismeta, kad nieko geresnio pasiulyti negali, nes reikia Win Logo. Kazkas panasaus, dabar tiksliai neatsimenu, nes siuo metu ne prie to kompo sedziu.Bet gal man reikia kazkur kitur ziureti ir kazkokiu kitu veiksmu imtis ???? ( tai iPod) Bet taip pat neatpazista nei fotoaparato, kai ikisu ji i USB.
Aciu uz bet kokiuos patarimus!!!
Atsakyti
Tai ikisk i kita USB lizda, gal veiks, pabandyk visus USB lizdus, kartais taip buna, kad ikisus i viena USB lizda neveikia, o kita veikia smile.gif
Atsakyti
Svekos norėjau paklausti dėl flašo, kai įkišu į USB jungtį mano dokumentuose jo nerodo o išmeta debesėlį su užrašu:
HI_SPEED USB DevicedPlugged into non-HI_SPEED USB Hub
A HI-SPEED USB device is plugged into a non -HI-SPEED USB hub
for assistancen soving this problem, cilc this message.
kai paspaudžiu žinutę man išmeta langą kuriam parašyta "The UNknown USB Device is a HI-SPEED USB device
and will function at reduced speed whenb pluggerd into a non-HI-SPEDD port.

There no HI_SPEED USB host controllers installed on this computer.
(ir po šituo užrašu lentelė):
user posted image
čia kitas paveikslėlis
user posted image

busiu lb dėkinga už atsakymus smile.gif))
P.s. flaša kišau į visus lizdus jam skirtus, bet vistiek neveikia.... ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenytele: 18 rugpjūčio 2006 - 10:52
Mergaitės, gal jau susitvarkėt savo kompus su USB raktais? Man irgi reikia patarimo, nes man negalėjo padėti net daugiau nei aš patyręs įstaigos kompiuteristas. O buvo taip... Nusipirkau kompą ir instaliavo man, žinoma, nelegalius Windows'us XP. Tačiau neveikė playeris ir nulūždavo vaizdo plokštės draiveris. pasikviečiau tą kompiuteristą ir jis užinstaliavo Windows'us ant viršaus (repair), tos dvi buvusios problemos išnyko, viskas buvo O. K. Kol nepastebėjau, kad įkišus USB raktą - neatsiranda E: diskas ir negaliu naudotis USB raktu. Tas už mane labiau patyręs kompiuteristas, tiesa, savamokslis - niekuo nepagelbėjo, nes net negalėjo įsivaizduoti, kad taip gali būti. prieš užinstaliuojant Windowsus - USB raktas veikė. Per USB jungtį įjungta videokamera ir ji veikia be problemų.
Padėkite, prašau... nes man jau norisi tą kompą mesti per langą...
Atsakyti
QUOTE(Vitra @ 2007 01 31, 00:30)
Mergaitės, gal jau susitvarkėt savo kompus su USB raktais? Man irgi reikia patarimo, nes man negalėjo padėti net daugiau nei aš patyręs įstaigos kompiuteristas. O buvo taip... Nusipirkau kompą ir instaliavo man, žinoma, nelegalius Windows'us XP. Tačiau neveikė playeris ir nulūždavo vaizdo plokštės draiveris. pasikviečiau tą kompiuteristą ir jis užinstaliavo Windows'us ant viršaus (repair), tos dvi buvusios problemos išnyko, viskas buvo O. K. Kol nepastebėjau, kad įkišus USB raktą - neatsiranda E: diskas ir negaliu naudotis USB raktu. Tas už mane labiau patyręs kompiuteristas, tiesa, savamokslis - niekuo nepagelbėjo, nes net negalėjo įsivaizduoti, kad taip gali būti. prieš užinstaliuojant Windowsus - USB raktas veikė. Per USB jungtį įjungta videokamera ir ji veikia be problemų.
Padėkite, prašau... nes man jau norisi tą kompą mesti per langą...


Galbūt USB atmintinė padvesė? Jei ne, reikia tvarkyti registrą.
Atsakyti
O kaip tą registrą sutvarkyti? Kai nueinu į Disk managment, aš randu USB įrenginį ir net kai padarau open - matau failus, bet nerodo My computer lange nors tu ką. Rodo tik C: ir D:
Atsakyti
QUOTE(Vitra @ 2007 01 31, 02:25)
O kaip tą registrą sutvarkyti? Kai nueinu į Disk managment, aš randu USB įrenginį ir net kai padarau open - matau failus, bet nerodo My computer lange nors tu ką. Rodo tik C: ir D:


Tai nėra žinančių, kaip tuos registrus reikia tvarkyti? g.gif
Atsakyti