Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, vainikėliai, tilteliai



Sena tema

Šioje temoje forumietės dalinasi savo patirtimi apie dantų protezavimą, tačiau konkrečią tik jums skirtą informaciją gali suteikti tik gydytojas.
Atsakyti
Sveikutės,
Noriu paklausti kaip realiai Jums buvo po implantavimo? Man sekančią dieną po implantavimo svarbus susitikimas verslo. Taip išėjo sad.gif negaliu nukelti. Kaip manote, ar aš busiu labai sutinusi ir negalėsiu kalbėti? Jau porą kartų perkeliau implantavimą tai jei šįkart taip pasielgsiu vėl, gydytojas mane užmuš blush2.gif
Dantukas nr. 4 viršutinis. Sinuso pakelimo nereikės. Ačiū 4u.gif Parašykite prašau, nes už poros valandų einu pas gyd. tai nežinau kaip elgtis...
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2013 04 23, 10:05)
Sveikutės,
Noriu paklausti kaip realiai Jums buvo po implantavimo? Man sekančią dieną po implantavimo svarbus susitikimas verslo. Taip išėjo sad.gif negaliu nukelti. Kaip manote, ar aš busiu labai sutinusi ir negalėsiu kalbėti? Jau porą kartų perkeliau implantavimą tai jei šįkart taip pasielgsiu vėl, gydytojas mane užmuš  blush2.gif
Dantukas nr. 4 viršutinis. Sinuso pakelimo nereikės. Ačiū  4u.gif Parašykite prašau, nes už poros valandų einu pas gyd. tai nežinau kaip elgtis...



Labuks

Jus geriau su gyd. pasitarkit, nes tai individualus dalykas, man viena puse sutino, kita ne, tai labai individualu manau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2013 04 23, 10:05)
Sveikutės,
Noriu paklausti kaip realiai Jums buvo po implantavimo? Man sekančią dieną po implantavimo svarbus susitikimas verslo. Taip išėjo sad.gif negaliu nukelti. Kaip manote, ar aš busiu labai sutinusi ir negalėsiu kalbėti? Jau porą kartų perkeliau implantavimą tai jei šįkart taip pasielgsiu vėl, gydytojas mane užmuš  blush2.gif
Dantukas nr. 4 viršutinis. Sinuso pakelimo nereikės. Ačiū  4u.gif Parašykite prašau, nes už poros valandų einu pas gyd. tai nežinau kaip elgtis...


Man viskas buvo gerai, buvau pilnai darbinga, pirmą dieną kol atleido nuskausminimą buvo diskomfortas, o paskui viskas gerai.
Atsakyti
o jums kurį žandikaulį statė implantą? apatinį ar viršutinį? nes mano viršutinis ir dabar skaiatu jūsų temą (kiek spėsiu), kad dažniausiai patinimai buna kai sriegiamas impl. į viršutinį? ir kraujosrūvos po akimis. o siaubas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2013 04 23, 11:35)
o jums kurį žandikaulį statė implantą? apatinį ar viršutinį? nes mano viršutinis ir dabar skaiatu jūsų temą (kiek spėsiu), kad dažniausiai patinimai buna kai sriegiamas impl. į viršutinį? ir kraujosrūvos po akimis. o siaubas  doh.gif



man virsutini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2013 04 23, 11:35)
o jums kurį žandikaulį statė implantą? apatinį ar viršutinį? nes mano viršutinis ir dabar skaiatu jūsų temą (kiek spėsiu), kad dažniausiai patinimai buna kai sriegiamas impl. į viršutinį? ir kraujosrūvos po akimis. o siaubas  doh.gif


Pas mane irgi viršutiniai vis trys.
Atsakyti
QUOTE(bambuccia @ 2013 04 23, 13:13)
man virsutini 4u.gif



QUOTE(Florestina @ 2013 04 23, 13:15)
Pas mane irgi viršutiniai vis trys.


ačiū labai 4u.gif jooo... sunku apsispręsti, daryt-nedaryt ... taip norisi jau padaryti ir kad gytų ... bet ir tas susitikimas itin svarbus (iš dekretinių grįžtu, pirmos dienos darbe, o čia toks bac...) jei atrodysiu nekaip dar pagalvos ką nors ... ai, nežinau ... unsure.gif
Atsakyti
įsuko man valar implantą ir uždėjo gijimo galvutę. dabar geriu antibiotikus, gerąsias bakterijas, išmečiau bereikalingai kažkiek litų nuskausminamiesiems vaistams (nes man nieko neskauda tai negeriu, reikėjo nepirkt).
norėjau prie rytinės kavutės pasidalinti įspūdžiais. man implantavimo procedūra gerokai labiau patiko nei danties rovimas prieš tai. dabar, kad tik prigytų viskas ir bus šaunus naujas prabangus dantukas.
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2013 04 23, 11:05)
Sveikutės,
Noriu paklausti kaip realiai Jums buvo po implantavimo? Man sekančią dieną po implantavimo svarbus susitikimas verslo. Taip išėjo sad.gif negaliu nukelti. Kaip manote, ar aš busiu labai sutinusi ir negalėsiu kalbėti? Jau porą kartų perkeliau implantavimą tai jei šįkart taip pasielgsiu vėl, gydytojas mane užmuš  blush2.gif
Dantukas nr. 4 viršutinis. Sinuso pakelimo nereikės. Ačiū  4u.gif Parašykite prašau, nes už poros valandų einu pas gyd. tai nežinau kaip elgtis...

man gal tris dienas buvo sutinę ir neryški mėlynė, kuri vėliau tapo geltona, po akim buvo smile.gif
Atsakyti
po implantavimo virsuje truputi buvo patine, bet nelabai ir matesi wink.gif o apacioje tai ,,dziaugiausi,, sutinusiu zandu ir melyne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2013 04 24, 07:55)
įsuko man valar implantą ir uždėjo gijimo galvutę. dabar geriu antibiotikus, gerąsias bakterijas, išmečiau bereikalingai kažkiek litų nuskausminamiesiems vaistams (nes man nieko neskauda tai negeriu, reikėjo nepirkt).
norėjau prie rytinės kavutės pasidalinti įspūdžiais. man implantavimo procedūra gerokai labiau patiko nei danties rovimas prieš tai. dabar, kad tik prigytų viskas ir bus šaunus naujas prabangus dantukas.


Man nuskausminamųjų vieną tabletę davė pats gydytojas, sakė išgert nakčiai dėl šventos ramybės, išgėriau, daugiau ir nereikėjo. O antibiotikus skyrė tik tada, kai du implantavo, o dėl vieno neskyrė.
Atsakyti