Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios uogienės ir džemai

Laba diena.Norejau paklausti gal kas zino kaip paruosti abrikosus ziemai.Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(labarita @ 2011 06 14, 10:35)
Laba diena.Norejau paklausti gal kas zino kaip paruosti abrikosus ziemai.Aciu smile.gif

Ka,jau pas jus yra abrikosu? bigsmile.gif As tai verdu abrikosiens,saldau,isemus kauliukus,verdu kompotus-ziauriai skanus!Ir viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(labarita @ 2011 06 14, 10:35)
Laba diena.Norejau paklausti gal kas zino kaip paruosti abrikosus ziemai.Aciu smile.gif

labarita,

Labai skanus yra abrikosų džemas,ojis verdamas,kaip ir visi kitų vaisių džemai.
Atsakyti
Mamytes, va isviriau braskiu uogiene su agrastais, dar iberiau ir cinamono. Nu jau skonis thumbup.gif , tiesiog nerealus 4u.gif .Net pati su savimi dziaugiuosi. Kas turit galimybe tai tikrai rekomenduoju.
Atsakyti
Persikų džemas

user posted image


2 kg. persikų
1 kg. cukraus
1.5 arbatinio šaukštelio citrinos rugšties

Persikus nukaulinti ir permalti mėsmale. Užpilti cukrumi ir palaikyti apie valandą. Dėti puodą ant ugnies ir mediniu šaukštu maišant virti apie 40 min., vis nugraibant susidariusias putas, pavirus pusvalandį, putų jau nebeturėtų būti, tuomet džemas išvirtas. Suberti citrinos rūgštelę ir dar pavirti apie 7-10 min.
Supilstyti į stiklainius ir užsukti dangteliais. Apversti ir uždengus rankšluostuku palaikyti, kol atvės.
Laikyti šaltai.
Skanaus !!!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ing13 @ 2011 06 17, 10:41)
Mamytes, va isviriau braskiu uogiene su agrastais, dar iberiau ir cinamono. Nu jau skonis  thumbup.gif , tiesiog nerealus  4u.gif .Net pati su  savimi dziaugiuosi. Kas turit galimybe tai tikrai rekomenduoju.

Pas mane pažiūrėjau tai agrastai labai kieti,neprinokę.Kokiu santykių dėjot braškes ir agrastus? Gal kas virėt braškių-rabarbarų uogienę,kaip virti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 06 28, 20:42)
Pas mane pažiūrėjau tai agrastai labai kieti,neprinokę.Kokiu santykių dėjot braškes ir agrastus? Gal kas virėt braškių-rabarbarų uogienę,kaip virti? g.gif

as viriau su rabarbarais ir bananais, tik reik be proto daug cukraus ir ragauti, santykio nepasakysiu bet turit jausti skoni, mano seimyna kapoja kasdien, ziemai net neliks...
Atsakyti
Mėlynių džemas

user posted image


3 litrai mėlynių
1 kg. cukraus

Uogas nuplauti ir užpilti cukrumi. Permaišyti, kad apliptu cukrumi ir palikti keliom valandom, aš palikau per naktį šaldytuve. Statyti ant ugnies ir virti iki užvirimo vis pamaišant. Sumažinti ugnį ir vis maišant ir nuimant susidariusias putas virti dar apie 50 min.
Viso man virė apie 1.5 val. Gavosi 1.7 litro.
Sudėti į iškaitintus stiklainius iki pat viršaus ir užsukti dangteliais.

user posted image

Skanaus!!

user posted image

Atsakyti
sveikos 4u.gif
nemoku virt uogieniu,tai turiu keleta klausimu blush2.gif

QUOTE(Ulė @ 2011 06 27, 19:40)
Persikų džemas


sakykit Ule ar jus nulupate persiku odele ar cia su ja reikia virti dzema?ir kaip suprantu reikia 2kg jau isdarinetu persiku? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikte;) @ 2011 07 07, 20:39)
sveikos  4u.gif
nemoku virt uogieniu,tai turiu keleta klausimu  blush2.gif
sakykit Ule ar jus nulupate persiku odele ar cia su ja reikia virti dzema?ir kaip suprantu reikia 2kg jau isdarinetu persiku? 4u.gif

ne odeles nelupau 4u.gif persiku dar nedarinetu č kg. veliau nesveriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 07 07, 22:28)
ne odeles nelupau 4u.gif persiku dar nedarinetu č kg. veliau nesveriau  smile.gif


na va gerai,kad pasiklausiau o tai buciau privirus jau doh.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
pabandžiau išsivirti juodųjų serbentų su bananais uogienę smile.gif , skonis pranoko visus lūkesčius thumbup.gif
Atsakyti