Įkraunama...
Įkraunama...

Gautieji Free'biai

QUOTE(odriana @ 2013 04 24, 19:42)
Gavau el laišką, kad užsisakyti D-Pearls vitaminai jau išsiųsti  thumbup.gif Lauksiu  ax.gif
Papildyta:
Užsisakiau, lauksiu  smile.gif  Per kiek laiko pas Jus atėjo? 4u.gif

oj net neįsivaizduoju, kaip ir daugelis nesižymiu nieko, o atsiminti tikrai neatsimenu, nes taip dienos lekia, kad nebesigaudau tarp jų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozytej @ 2013 04 24, 14:27)
4 medžiagų pavyzdžiai ( 2 -20x20cm, 2- 8,5x8,5cm)+2 pašto ženklai.
user posted image

As ir gavau 4 medziagytes smile.gif faina ta kita ju pralonine pusele smile.gif
Atsakyti
Šiandien gavom Nojaus sėklų katalogėlį thumbup.gif ,o vat nei saldainiuko,nei kitų fre'biu negaunam schmoll.gif
Atsakyti
O mes šiandien skanaujam Karūnos šokoladus smile.gif tas su sūdytais migdolais skanus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ykute @ 2013 04 25, 20:53)
O mes šiandien skanaujam Karūnos šokoladus smile.gif tas su sūdytais migdolais skanus  thumbup.gif

kur atsiimėt? nes aš buvau hyper maximoj sakė nėra,net ir save verysad.gif nespėjau verysad.gif dar buvau akropoly užsukus į premier,tai visdar neturi mėginukų,įdomu ar turėjo kada g.gif keistai,daro tokias akcijas o neaprūpina net doh.gif tipo kaip už dyką tai ir važinėk kasdieną klausinėk blink.gif
Atsakyti
Vakar tą dietinį saldainį gavau smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 04 25, 21:33)
kur atsiimėt? nes aš buvau hyper maximoj sakė nėra,net ir save verysad.gif  nespėjau verysad.gif  dar buvau akropoly užsukus į premier,tai visdar neturi mėginukų,įdomu ar turėjo kada g.gif  keistai,daro tokias akcijas o neaprūpina net doh.gif  tipo kaip už dyką tai ir važinėk kasdieną klausinėk blink.gif


Šokoladus pasiėmiau antradienį "Savo" knygyne. Bet nepatenkinta kokia kasininkė buvo, kad "tik šokoladų visi eina".

Šiandien pas mane atkeliavo Ocuval vitaminai smile.gif
Atsakyti
Siandien gavau.

2vnt.

user posted image
Atsakyti
Aš ir šiandien gavau clap.gif koks fainas vasariškas kvapas thumbup.gif
Atsakyti
Escada kvepalus ir as gavau 4u.gif
Dar sokoladus pasemiau biggrin.gif reiks ragaut nestuke.gif ir pildyti anketa
Atsakyti
Kaip nieko, taip nieko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2013 04 26, 13:26)
Kaip nieko, taip nieko sad.gif


Gal jau gausim dazniau - viena nesazininga pastininke jau maziau doh.gif
http://www.lrytas.lt...mus-pinigus.htm
Atsakyti