Įkraunama...
Įkraunama...

Gautieji Free'biai

QUOTE(tiara123 @ 2013 08 20, 08:49)
Jau vėl galima užsisakyti biggrin.gif

Aš užsakiau prieš savaitę, jau laukiu nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2013 08 20, 14:50)
As gavau. Uzsisakiau kelias knygas is ten. Atsiunte labai greitai sakyciau. Kai tik ikele sia nuoroda uzsisakiau, o vakar jau gavau  smile.gif


oho, kaip greitai... aš jau savaitę laukiu doh.gif o dar ir kažkoks naujas paštininkas dabar paštą nešioja (gal mano paštininkė atostogose, nežinau...) g.gif
Atsakyti
kazkada kazkam buvau zadejusi dekliuka cigaru zirklutems g.gif tik dabar atradau ji, tik va nepamenu kam doh.gif

o musu pasto skyriuje pertvarka, tai jauciu dalis siuntiniu atsisijos doh.gif nes musu pastas nebeturi savu pastininku, nesioja kito rajono, o ir siuntos pirma nukeliauja i vieno rajono pasta, paskui pervezama i musu. nu kazkokia tragedija nes visi siuntiniai veluoja pora dienu gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 08 21, 11:58)
kazkada kazkam buvau zadejusi dekliuka cigaru zirklutems  g.gif  tik dabar atradau ji, tik va nepamenu kam  doh.gif

o musu pasto skyriuje pertvarka, tai jauciu dalis siuntiniu atsisijos  doh.gif  nes musu pastas nebeturi savu pastininku, nesioja kito rajono, o ir siuntos pirma nukeliauja i vieno rajono pasta, paskui pervezama i musu. nu kazkokia tragedija nes visi siuntiniai veluoja pora dienu  gun_bandana.gif

Aš norėjau tėčiui, bet jau pati gavau. Pagaliau smile.gif Atsiprašau, jog teko vargti ieškant 4u.gif
Atsakyti
Šnd iš LOCCITANE 20%kuponiukas gimtadienio proga thumbup.gif (nelabai freeb'is,bet vistiek smagu wub.gif ))
Atsakyti
QUOTE(*Min* @ 2013 08 22, 10:11)
Šnd iš LOCCITANE 20%kuponiukas gimtadienio proga thumbup.gif (nelabai freeb'is,bet vistiek smagu wub.gif ))


Jūs jį e-mailu gavot? smile.gif p.s. su (artėjančiu) gimtadieniu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2013 08 22, 10:28)
Jūs jį e-mailu gavot? smile.gif p.s. su (artėjančiu) gimtadieniu wink.gif

Didelis AČIŪ!!! smile.gif

Gavau paštu thumbup.gif ,kasmet gaunu prieš pat gimtadienį thumbup.gif
Pildžiau,kad gauti LOCCITANE kortelę,tai man ir sakė,kad jie visada siunčia sveikinimus wub.gif
Atsakyti
Siandien gavau Europos skoniai ir Optifast Riegel , kremo gerima ir bulviu sriuba, dietiniai produktai
Atsakyti
Labas mirksiukas.gif
Skanėstas šuniukui 'Nature's Gift - Snap Bar'
user posted image
Atsakyti
Gavau receptų knygutę "Europos skoniai" smile.gif
Atsakyti
siandien gavau zemeplapus (europos ir voketijos), dvi sunu dantu pastas, mankstu diska, o vakar knygute rusu kalba apie raudonaja planeta ir kataloga apie kalfornijos turistins vietas
Atsakyti
Ir pas mane siandien receptu knyga smile.gif
Atsakyti