Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

QUOTE(PauGita @ 2013 04 29, 23:26)
Organizuojates meet'a saunuoles, gaila as Kaune, tad Jums gero pasibuvimo  thumbup.gif


o kliutis kad kaune?man dar iki kauno pvz 30 km reikia atvaziuoti ir nematau sunkumu atvaziuoti kad ir iki vln rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2013 04 30, 23:03)
o kliutis kad kaune?man dar iki kauno pvz 30 km reikia atvaziuoti ir nematau sunkumu atvaziuoti kad ir iki vln rolleyes.gif


Nekliutis, be paprasciausi pati nevairuoju, o dar ir dirbu, tai laiko visia nera cool.gif
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2013 04 30, 22:03)
o kliutis kad kaune?man dar iki kauno pvz 30 km reikia atvaziuoti ir nematau sunkumu atvaziuoti kad ir iki vln rolleyes.gif

kaune meeta darom? g.gif gal yra nuziureta koki vieta? bigsmile.gif

QUOTE(PauGita @ 2013 04 30, 22:30)
Nekliutis, be paprasciausi pati nevairuoju, o dar ir dirbu, tai laiko visia nera  cool.gif

na yra ir daugiau dirbanciu wink.gif
galima ir ne darbo diena daryti tongue.gif
o jus ir paimtu kazkas pakeliui manau drasiai tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes,

su mamuku diena wub.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2013 05 05, 09:25)
sveikutes,

su mamuku diena wub.gif  4u.gif
user posted image

Aciu, ir tave mamuk 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mamos, ka darysit su vaikais rudeni? Vesit ar ne i darzeli? Skambino direktore, reikia sia savaite apsispresti, ar nuo rudens leisiu, ar is naujo eile uzsiimti kitiems metams. Man 2 metu toks mazas dar atrodo, nes dukra isejo darzan 4 metu. O mazasis tai nei valgyt pats dar nemokes, nei i wc nueit, kazkaip skauda sirdi. Noreciau nuo triju leisti, bet namie nebeisbusiu tiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 05 06, 13:43)
Mamos, ka darysit su vaikais rudeni? Vesit ar ne i darzeli? Skambino direktore, reikia sia savaite apsispresti, ar nuo rudens leisiu, ar is naujo eile uzsiimti kitiems metams. Man 2 metu toks mazas dar atrodo, nes dukra isejo darzan 4 metu. O mazasis tai nei valgyt pats dar nemokes, nei i wc nueit, kazkaip skauda sirdi. Noreciau nuo triju leisti, bet namie nebeisbusiu tiek g.gif


Jokios naujienos čia nepasakysiu - viskas nuo vaiko priklauso. Juk kai kurie rugsėjinukai jau ir dabar darželį lanko. Maniškė, pavyzdžiui, dar tikriausiai kokius metus sėdės namie, darželio nutarėm atsisakyti dėl ligų. Iš esmės, daugiau problemų šiuo metu kilo dėl didžiosios dukrytės, iš paskos, aišku, ir mažoji pasirguliuoja. Bet jei didžioji neina, tai nematau reikalo į darželį ir mažąją tempti. Man per maža atrodo. Grupėje dauguma vaikų buvo 2,5 m ir vyresni, kiti beveik trijų... Tai maniškė tikras leliukas prieš visus atrodė. Man baisiausia įsivaizduoti, kaip vaikai į lauką eina - taip ir stovi prieš akis vaizdas, kaip visi dūksta, laksto, o maniškė bando bėgti didesniems iš paskos ir vis drimba ant nosies. Nors prieš pusmetį atrodė, kad nėra kitos išeities, kaip tik daržas, gyvenimas planus pakoregavo smile.gif

P.s. labai aktuali tema, kaip tik šiandien išbraukėm abi iš sąrašo smile.gif

Sveikos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 05 06, 12:43)
Mamos, ka darysit su vaikais rudeni? Vesit ar ne i darzeli? Skambino direktore, reikia sia savaite apsispresti, ar nuo rudens leisiu, ar is naujo eile uzsiimti kitiems metams. Man 2 metu toks mazas dar atrodo, nes dukra isejo darzan 4 metu. O mazasis tai nei valgyt pats dar nemokes, nei i wc nueit, kazkaip skauda sirdi. Noreciau nuo triju leisti, bet namie nebeisbusiu tiek g.gif

Na maniskis iki 3 metu bus namie. Bet mano situacija tokia, kad galiu sau tai leisti ir per daug nesukti del to galvos smile.gif Galvoju, kad jei jau laaaabai sunku bus su dviem tvarkytis, kai susirasiu valandine aukle, kuri kartais ateitu ir padetu. Na bet tikiuosi, kad sugebesiu suktis kaip nors ir viena
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 05 06, 12:43)
Mamos, ka darysit su vaikais rudeni? Vesit ar ne i darzeli? Skambino direktore, reikia sia savaite apsispresti, ar nuo rudens leisiu, ar is naujo eile uzsiimti kitiems metams. Man 2 metu toks mazas dar atrodo, nes dukra isejo darzan 4 metu. O mazasis tai nei valgyt pats dar nemokes, nei i wc nueit, kazkaip skauda sirdi. Noreciau nuo triju leisti, bet namie nebeisbusiu tiek g.gif


Jei tik gausim vietą, o labai tikiuos, kad gausim, tai eis nuo rudens. Kad ir kaip būtų gaila, bet negalim sau leist dar metus būti namie. Bandau save nuteikt, kad viskas bus gerai ir greit pritapsim smile.gif
Atsakyti
Na,as tai mastau visaip bandyti iki triju namie laikyti. Naminis maistas, imunitetas dar pastipretu vaikui augant. Bet matysiu, kaip seksis su uosviene, jei sutiktu reikalui esant priziuret mazaji (jeigu dirbti eiciau). Sunku apsispresti todel, kad vaikui gerai butu namie su mama, o mamai jau stogas vaziuoja po 5 metu namie doh.gif Va, kai bunu uzsikasus ir nervuota, sakau sau, abu vaikus tik darzan ir ramu. Bet paskui ima sirdi spaust, mazas, gaila dar, namie is paskos lakstau, karalius, kaip sakant, o ten kas su juo cackinsis.
Man tik idomu, kaip juos sumigdo visus ?g.gif Darzelinius tai suprantu, dideli, samoningi jau, o sitie gi buna 1,5 -2 metu, juk su vienu vaiku privargsti, kol uzmigdai, o kaip 10-15 sumigdyt?
Papildyta:
QUOTE(ssiiggii @ 2013 05 06, 14:17)
Na maniskis iki 3 metu bus namie. Bet mano situacija tokia, kad galiu sau tai leisti ir per daug nesukti del to galvos smile.gif Galvoju, kad jei jau laaaabai sunku bus su dviem tvarkytis, kai susirasiu valandine aukle, kuri kartais ateitu ir padetu. Na bet tikiuosi, kad sugebesiu suktis kaip nors ir viena


Tavoji situacija, kaip man su dukra buvo. Kadangi namie buvau su mazium, tai ir ja pasilaikiau, tiesa, i mokyklele ejo pasibendravimui. Bet ka darysi su antru? Ar auginsi ji iki 3 metu namie?
Atsakyti

QUOTE(ssiiggii @ 2013 05 06, 15:17)
Na maniskis iki 3 metu bus namie. Bet mano situacija tokia, kad galiu sau tai leisti ir per daug nesukti del to galvos smile.gif Galvoju, kad jei jau laaaabai sunku bus su dviem tvarkytis, kai susirasiu valandine aukle, kuri kartais ateitu ir padetu. Na bet tikiuosi, kad sugebesiu suktis kaip nors ir viena


Kiek jau tau nedaug liko wub.gif

Maniskis irgi bent iki pavasario bus su manim (kazin ar taip galima g.gif pusei metu nukelt?) o po to ziuresim ax.gif aukle valandine jau dabar turiu, pravercia labai...
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 05 06, 13:43)
Mamos, ka darysit su vaikais rudeni? Vesit ar ne i darzeli?

skaudi be galo tema verysad.gif bliaut norisi pagalvojus, kad jau greit i darba... audziau minti, kad nevest jos i darzeli bent pusmeti, bet nesigauna verysad.gif ai...net nervas sueme pagalvojus...
na bet matysim kai ateis laikas..gal dar ivyks stebuklas koks biggrin.gif

Zirzalyne galima nukelt mirksiukas.gif
Atsakyti