Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

zeruti, labai puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Zeruti darbelis wub.gif aplinka wub.gif
Atsakyti
oi, aciu merginos 4u.gif 4u.gif
stengiausi del jusu blush2.gif

Uodegytes buvo su paspartu,o mano be,tai jum rodom du skirtingus varijantus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 17, 15:29)
oi, aciu merginos 4u.gif  4u.gif
stengiausi del jusu blush2.gif

Uodegytes buvo su paspartu,o mano be,tai jum rodom du skirtingus varijantus biggrin.gif

thumbup.gif nu gerulis
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 18, 10:19)
thumbup.gif nu gerulis

aciukas 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2013 05 16, 20:51)
Baigtas švyturys


Aguonos labai gražiai žiūrisi, kiti darbeliai irgi super thumbup.gif

QUOTE(rituker @ 2013 05 17, 11:35)
Maniskiai ireminti  bigsmile.gif


Labai labai patiko wub.gif

QUOTE(zerutis @ 2013 05 17, 15:10)
mano svyturio varijantas  ax.gif keliaus i pavesine smile.gif


Nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2013 05 16, 19:51)
Baigtas švyturys


Vau kaip puikiai atrodo švyturys wub.gif wub.gif ir kiti dabeliai puikūs 4u.gif

QUOTE(rituker @ 2013 05 17, 10:35)
Maniskiai ireminti  bigsmile.gif


Kokie man žavingi nimukai wub.gif įrėminimas puikus 4u.gif Pačiai norisi net pabandyti sau juos pasigaminti ax.gif

QUOTE(zerutis @ 2013 05 17, 14:10)
mano svyturio varijantas  ax.gif keliaus i pavesine smile.gif


Puikus švyturėlis ir be pasporto wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Viens ramunė, du ramunė...procesuoju su ACU...bus didelis savo gabaritu...

user posted image

Mergiukai...visų darbukai savotiškai mieli wub.gif wub.gif wub.gif faini ir nimukai, faini procesiukai,fainas ir švyturys, dar jam papildomas baliončikas 4u.gif už foto pateikimą...nepagailėjo žmogutis laiko, apgalvojo, nupaveikslavo, pademonstravo-vertinu pastangas labai, labai 4u.gif
Sodyba sunkia iš manęs jėgas...bet sąžiningai vakarais peržvelgiu užsiprenumeruotas temas cool.gif ...o dar ir savo jubiliejų reikia suorganizuot, manau ramunės iki jo bus pabaigtos...tikiuosi
Atsakyti
Sobieska, labai gražios, nematytos Acufactum aguonos, puikus pasirinkimas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 19 gegužės 2013 - 20:29
QUOTE(Pumpurėlis @ 2013 05 19, 21:28)
Sobieska, labai gražios, nematytos Acufactum aguonos, puikus pasirinkimas  wub.gif

ačiū, tik 4u.gif ...čia ramunės smile.gif , žinau,kad skubėjai pareikšt susižavėjimą, todėl ir suklydai užvadinime mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 19, 20:17)
Viens ramunė, du ramunė...procesuoju su ACU...bus didelis savo gabaritu...
,fainas ir švyturys, dar jam papildomas baliončikas 4u.gif  už foto pateikimą...nepagailėjo žmogutis laiko, apgalvojo, nupaveikslavo, pademonstravo-vertinu pastangas labai, labai 4u.gif

ax.gif aciu uz grazius zodelius ir pastebejimus 4u.gif po truputi,mazais zinksneliais,bandau mokintis ziuredama i tavo darbu pateikima mirksiukas.gif puikia mokytoja mes cia turim rolleyes.gif

labai megstu ramunes bigsmile.gif ir jau matau ju grozi tavo darbe 4u.gif 4u.gif wub.gif ir uz dydi 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 19 gegužės 2013 - 21:56
Sobieska- bus gražuuuuu wub.gif , apskritai patinka man šis dizainas.
Nepagyriau švyturio- tikrai ne tik gražiai atlikta, bet ir apipavidalinta bei pateikta wub.gif Deja, aš neturiu tokios gyslelės blush2.gif , gėlytės žiedą pataikau gražiai nufotkint, bet jau kitiems daiktams nei dekoracijų turiu, nei vietos kur gražiai pateikti... Ne bet dar ne pensija- gal spėsiu biggrin.gif
Atsakyti