Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Elata @ 2013 04 28, 19:41)
for the love of god, woman, juk rašo, kad virgin, tai ko dabar užsiciklinti, kad blogas tas aliejus. Nei jis blogas, nei ką. Kokoso kvapas ir skonis jame yra. Be to organinio produkto sertifikatas išduotas Nyderlanduose, kurie nejuokauja su organiniais produktais ir už gražias akis jo neišduoda, tad nereikia panikuoti dėl aliejaus. Geras aliejus, geras, galima jį naudoti maistui.


Įtikinot, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varnikė @ 2013 04 28, 22:13)
ne visai taip. Is nerafinuoto galima isimti kvapa ir jis buna toks pat sveikas ir naudingas kaip su kvapu. Taip pat ir rafinuota prikvepina su chemija, jis ne tik kad turi maziau naudingu savybiu, bet dar ir kenksmingas del sintetinio kvapo, tokio tikrai nepatariu naudoti maistui! Reikia skaityti etiketes butinai. Jei parasyta rafinuotas, dezodoruotas, tai sutepkit kojas ar plaukams kaukes darykit, tik jokiu budu nevalgykit  nono.gif


minėjote, kad kažkokius kursus apie aliejus lankėte. Ten bendrai apie aliejus šnekėjo, ar buvo ir apie kokoso aliejų užsiminta? Nes kokoso aliejų rafinuojant jis deodoruojamas tam, kad būtų nuimamas skonis ir kvapas, o ne tam, kad kvapas būtų pridedamas. Nerafinuoto bekvapio kokoso aliejaus taip pat neteko girdėti, ir nors pati idėja suprantama (nes ne visiems tas kokoso kvapas patinka), tačiau natūralaus kvapo išėmimas iš produkto reiškia apdirbimą cheminėmis medžiagomis. Lengvutis neįkyrus kvapas ir skonis bus bet kuriame nerafinuotame kokoso aliejuje.
Atsakyti
QUOTE(varnikė @ 2013 04 28, 19:43)
Man kazko neatidaro nuorodos, bet kogero nelabai galesiu kuo padeti. Nebent paciupinejus ir pauoscius, jei jis su kvapu, galeciau pasakyti, naturalus ar ne. Zinau kad "Kvapu namu" aliejai yra aukstos kokybes. Uzsieny, pvz anglijoj, etiketem tikeciau, o Lt, tai ir jos ne visada tiesa pasako, net ir vaistinej pardavineja sintetinius eterinius aliejus, tai ka cia kalbet apie prekybos centrus, kur toki dalyka sunku patikrint, o niekas ir neuzsiima.

Tai va, pilna to falšo, tai ir kyla abejonių, tuo labiau, kad tik dabar pradėjau jį naudoti.
Kvapas malonus ir skonis švelnus. Suvalgysim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustinata @ 2013 04 28, 22:44)
Įtikinot, ačiū 4u.gif


Tikrai drąsiai vartokite. Aš patį būtent šitą vartoju ir jis nei kvapu, nei skoniu nesiskiria nuo kitų pirktų nerafinuotų vokiško ar lietuvišo kokoso aliejaus (ant kurių aiškiai buvo parašyta, kad jie nerafinuoti). Jei šis būtų apdirbtas ar rafinuotas, gamintojai ant etiketės turėtų užrašyti, o šiuo atveju užrašas "Ingredients: Coconut. No additives or preservatives" turėtų nuraminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 04 28, 20:51)
Tikrai drąsiai vartokite. Aš patį būtent šitą vartoju ir jis nei kvapu, nei skoniu nesiskiria nuo kitų pirktų nerafinuotų vokiško ar lietuvišo kokoso aliejaus (ant kurių aiškiai buvo parašyta, kad jie nerafinuoti). Jei šis būtų apdirbtas ar rafinuotas, gamintojai ant etiketės turėtų užrašyti, o šiuo atveju užrašas "Ingredients: Coconut. No additives or preservatives" turėtų nuraminti smile.gif



iš Ekopirk ir Nyderlanduose sertifikuotas. Ir skanus biggrin.gif gabalais gabalais eina... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 04 28, 22:55)
iš Ekopirk ir Nyderlanduose sertifikuotas. Ir skanus biggrin.gif gabalais gabalais eina... biggrin.gif


jo jo, mes apie tą patį šnekam, nes Faustinata iš ten aliejų ir pirko ir sakė baisiai pasipiktino, kad ant gauto stiklainio neparašyta tiesiogiai, kad jis nerafinuotas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 04 28, 20:57)
jo jo, mes apie tą patį šnekam, nes Faustinata iš ten aliejų ir pirko ir sakė baisiai pasipiktino, kad ant gauto stiklainio neparašyta tiesiogiai, kad jis nerafinuotas smile.gif



internete po aprašymu yra parašyta. Ir iš vis ant jo pirmenybė teikiama, kad tepkit veidą, kaklą, o paskui lyg tarp kitko užsimena ''ai valgyt galima'' vos ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 04 28, 23:01)
internete po aprašymu yra parašyta. Ir iš vis ant jo pirmenybė teikiama, kad tepkit veidą, kaklą, o paskui lyg tarp kitko užsimena ''ai valgyt galima'' vos ne biggrin.gif


biggrin.gif jooo biggrin.gif aš pamenu kažkada seniai seniai ėjau kokoso aliejaus pirkti, nes pas mus dar nebūdavo parduotuvėse. Nueinu į gaminamos kosmetikos parduotuvę, sakau "Kokoso aliejaus turite?" Pardavėja: "taip taip, va, labai geras, imkit" Aš: "jis ekologiškas, švarus? Jį valgyti galima?" Pardavėja tik klapt klapt akytėm: "Valgyti? Ne, čia juk kosmetinis aliejus" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 04 28, 21:08)


Sveiki 4u.gif Vis dar tyliai skaitaus temuke, delioju meniukus, ziuriu, kaip cia geriau ysikombinuot 4u.gif
As turiu va toky blendery Esu gan patenkinta, bet jeigu reiktu rinktis del riesutu malimo, geriau jau virtuviny kombaina butu ysigyt. Pigesnis, bet gan geras produktas, nes uz Vitamix ar Blendtec man rankos nekilo tiek moket blush2.gif

O ka jus y toky mano pusryciu varianta blush2.gif A lia blynukas is kiausinio ir kokoso miltu, plius avokado kakavinis ydaras blush2.gif Cia jau turbut isvis ne paleo? biggrin.gif blush2.gif Pietums susigalvojau kuskusa is kalafioro su grybais, o vakarienei lengvas omletukas su daug salotu. Nusprendziau ytraukt juos po ilgo laiko nevalgymo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 04 28, 22:39)


Aciu 4u.gif Mmmm, kiausinukai, as juos baisiai megstu thumbup.gif
Kaip ta idara darote? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 04 28, 23:54)
Aciu  4u.gif  Mmmm, kiausinukai, as juos baisiai megstu  thumbup.gif
Kaip ta idara darote?  bigsmile.gif


2 sunoke avokadai, 3 sauksteliai medaus arba kokoso sviesto del saldumo, 3 saukstai kakavos, puse saukstelio vaniles ekstrakto ar tiesiog is anksties tu miltuku. Avokadas graziai su saukstu issema, viska labai gerai sutrinti ir tada su mikseriu suplakti, kad standesnis butu. Labai niam niam man vietoj desertu blush2.gif
Galima valgyt iskart, ar atsaldyt pusvalandziui, taip pat naudoju tortui kaip pertepima ar viena is sluoksniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 28 balandžio 2013 - 23:03
QUOTE(Egliukasz @ 2013 04 28, 22:02)
2 sunoke avokadai, 3 sauksteliai medaus arba kokoso sviesto del saldumo, 3 saukstai kakavos, puse saukstelio vaniles ekstrakto ar tiesiog is anksties tu miltuku. Avokadas graziai su saukstu issema, viska labai gerai sutrinti ir tada su mikseriu suplakti, kad standesnis butu. Labai niam niam man vietoj desertu blush2.gif
Galima valgyt iskart, ar atsaldyt pusvalandziui, taip pat naudoju tortui kaip pertepima ar viena is sluoksniu smile.gif



avokado pudingai kakaviniai yra gėris. nesu grynai darius valgymui, nes vieną avokadą surydavau. šiaip tik užšaldžius tyrelę tokią buvau, paskui gabalėliais pjausčiau ir valgiau, dar skanu laimų ir avokado raw desertukai.. niam ...
Atsakyti