Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Vilniuje

Ankstesnė tema 4u.gif



 i 
Komercinio bei reklaminio pobūdžio žinutės draudžiamos.
Atsakyti
Imuosi gaivinti temą, kam tai aktualu 4u.gif

Neesu sportininke, tiesiog zmogus atrandantis sporto teikiama nauda, malonuma ir savotiska azarta. Pastaruoju metu 7 men. lankiau Effectus moterims sporto kluba. Kaip nelabai ka ismananciai pradzioj atrode lyg ir norma. Tiesa, per pora menesiu treniruokliu salej pasikeite gal kokios 5 treneres. Kas numuse pasitikejima greit. Treniruokliu svoriai tik kas 10kg skirstomi. Sales trenerems visuomet buvo "dzin" kas kaip dirba, kas ka daro(nors sale maza, vos apie 25 treniruokliai). Laimei as asmeniskai greit isitraukiau i aerobika pas nuostabia instruktore Marina. Mazdaug 5men. tik aerobika pas ja 2-3k. per savaite lankiau. Buvau bandzius eiti i kitus aerobikos uzsiemimus, pas ten pat salej dirbancias treneres ir kokybe buvo nepalyginti prastesne. Kai Marinos nebeliko tame sporto klube perejau i Zydruno Savicko kluba ir aciu Marinai, kad buvau lankius, nes jos vieninteles treniruotes dave man puiku pagrinda greiciau perprasti nauju treneriu vedamas treniruotes. Ir turiu pamineti, kad naujoj vietoj treniruokliu svoriai reguliuojami kas 2.5kg, o ne kas 10kg. Ir treneriu salej buna ne po viena (nors sale nera didele mano akim, bet yra vertinamas klientas ir jo sveikata), o paklausus visada gaunu kompetentingus atsakymus, o ne kvaila sypsena kaip Effectus ir bele koki palemenima mazdau i tema.
Mielos, merginos ir moterys, nieko nereklamuoju, bet rinkites sporto kluba atsakingai. Savo kailiu nemaloniai patyriau treneriu nekompetencija ir visiskai aplaidu poziuri i darba. Man lankantis Effectus moteris paastrejo skausmai juosmeninej stuburo daly ypac po treniruokiu salej. Naujoj vietoj sportuojant nebejauciu stipriu skausmu, plius suzinojau nauju ir naudingu patarimu. Gaila laiko ten taip tusciai praleisto ir galiausiai supratus, kad ten tik pinigus stengesi nuplesti nuo klientu sad.gif Naujam sporto klube man net pigiau yra lankytis, nors jis ir prabangesnis ir zymesni varda turi. Jei kam kils konkreciu klausimu - rasykit AZ.
Atsakyti
sveikos, mergaites. gal kuriai teko lankytis Aeromix sporto klube, esanciame Vytenio gatvej?
Atsakyti
Prisidedu prie auksinės rožės nuomonės apie Effectus. Lankiau prieš gerus metus, tuo metu dirbusios trenerės buvo malonios, tačiau kažką patardavo tik paklausus. Pvz., esant man vienai salėje darant pratimą netaisyklingai nelabai žiūrėjo ar prieidavo. Gal tai ir neįeina į jų pareigas smile.gif Bet kokiu atveju aktyviai klausinėjau pati, nes patirties su treniruokliais turiu nedaug. Sumišimo kėlė tai, kad dvi trenerės duodavo skirtingus nurodymus dėl vieno ir to pačio treniruoklio naudojimo. Ką viena rekomenduodavo daryti, kita pabrėždavo, kad gali būti kenksminga pvz, nugarai ir geriau pratimo tokiu būdu nedaryti.
Šiaip plotas ten mažiukas, bet jo pakanka. Nustojau lankyti, kai padaugėjo žmonių mano lankomu metu. Keletą kartų teko susidurt su keliom merginom, kurios naglais veidais tarp pratimų likdavo sėdėti ant treniruoklių aptarinėdamos savo dienos įvykius, paprašius užleisti treniruoklį pertraukėlės metu - atkirsdavo, kad dabar jos čia sportuoja. Šalia trenerė, atrodo taip priimtina - man nebesinorėjo tokioj vietoj kažkokių neigiamų emocijų, prisidėjo kiti faktoriai ir kliento nebėr smile.gif

Išvardinti minusai labai subjektyvūs, suprantu, kad keletą jų galėjau "neautralizuoti" savo iniciatyva: papildomais klausimais, kreipimusi į trenerius dėl inventoriaus naudojimo ar pan., bet gal atsiliepimas bus naudingas panašiems žmonėms, kuriuos veikia smulkmenos smile.gif
Atsakyti
Sveiki wink.gif Pilaitėj nuo vakar atsidarė Goodlife sporto klubas šeimai, įdomu bus išgirsti atsiliepimų apie užsiėmimus ten, aktualu tai, kad galima palikti vaikiukus vaikų kambaryje, kuriuose prižiūri auklė, kol vyksta treniruotė. Jeigu kuri pradėsite lankyti, pasidalinkite įspūdžiais, aš po kelių mėnesių žadu ten pradėti eiti.
Atsakyti
QUOTE(Babatu @ 2013 09 03, 12:17)
Sveiki wink.gif Pilaitėj nuo vakar atsidarė Goodlife sporto klubas šeimai, įdomu bus išgirsti atsiliepimų apie užsiėmimus ten, aktualu tai, kad galima palikti vaikiukus vaikų kambaryje, kuriuose prižiūri auklė, kol vyksta treniruotė. Jeigu kuri pradėsite lankyti, pasidalinkite įspūdžiais, aš po kelių mėnesių žadu ten pradėti eiti.


Buvau sekmadienį atvirų durų dienoj. Žmonių buvo tiek, kad vos įėjus norėjosi apsisukti ir išeiti. lotuliukas.gif Pats klubas gan jaukus, paliko neblogą įspūdį. biggrin.gif Tvarkaraštyje nerašo trenerių vardų, bet kai kuriuos grupinius užsiėmimus ves du tikrai superiniai treneriai - Neringa ir Aleksandras. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2013 09 03, 14:31)
Buvau sekmadienį atvirų durų dienoj. Žmonių buvo tiek, kad vos įėjus norėjosi apsisukti ir išeiti. lotuliukas.gif Pats klubas gan jaukus, paliko neblogą įspūdį.  biggrin.gif Tvarkaraštyje nerašo trenerių vardų, bet kai kuriuos grupinius užsiėmimus ves du tikrai superiniai treneriai - Neringa ir Aleksandras. thumbup.gif


Aleksandras man labai patinka, Neringos nežinau ax.gif Manau su laiku surašys ir treneriukus, įdomu nuo kokio amžiaus vaikus galima palikti tam vaikų kambaryje smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

gal yra besilankančių EgoForte sporto klube (Savanorių pr.)? ieškau kompanijos ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Artėjam tamsiajam metų laikui, vėl pradedu ieškoti sporto klubo. Paskutinį kartą lankiausi "VS Fitness" sporto klube (randasi Ozo prekybos centre) nežinau kaip aerobikos užsiėmimai , nes sportuoju salėje, bet tai mano manymu geriausias sporto klubas kokiame esu buvusi. Ten beveik niekada nebūna daug žmoniu, yra švaru, o svarbiausia - jaukios persirengimo kabinos ir dušai clap.gif Nežinojau kaip gali būti gerai, kol nepabuvau šiame klube 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuliookas @ 2013 07 08, 19:49)
Prisidedu prie auksinės rožės nuomonės apie Effectus. Lankiau prieš gerus metus, tuo metu dirbusios trenerės buvo malonios, tačiau kažką patardavo tik paklausus. Pvz., esant man vienai salėje darant pratimą netaisyklingai nelabai žiūrėjo ar prieidavo. Gal tai ir neįeina į jų pareigas smile.gif Bet kokiu atveju aktyviai klausinėjau pati, nes patirties su treniruokliais turiu nedaug. Sumišimo kėlė tai, kad dvi trenerės duodavo skirtingus nurodymus dėl vieno ir to pačio treniruoklio naudojimo. Ką viena rekomenduodavo daryti, kita pabrėždavo, kad gali būti kenksminga pvz, nugarai ir geriau pratimo tokiu būdu nedaryti.
Šiaip plotas ten mažiukas, bet jo pakanka. Nustojau lankyti, kai padaugėjo žmonių mano lankomu metu. Keletą kartų teko susidurt su keliom merginom, kurios naglais veidais tarp pratimų likdavo sėdėti ant treniruoklių aptarinėdamos savo dienos įvykius, paprašius užleisti treniruoklį pertraukėlės metu - atkirsdavo, kad dabar jos čia sportuoja. Šalia trenerė, atrodo taip priimtina - man nebesinorėjo tokioj vietoj kažkokių neigiamų emocijų, prisidėjo kiti faktoriai ir kliento nebėr smile.gif

Išvardinti minusai labai subjektyvūs, suprantu, kad keletą jų galėjau "neautralizuoti" savo iniciatyva: papildomais klausimais, kreipimusi į trenerius dėl inventoriaus naudojimo ar pan., bet gal atsiliepimas bus naudingas panašiems žmonėms, kuriuos veikia smulkmenos smile.gif


As taip pat pilnai sutinku, kad nelabai ten kam kas rupi, sales treneres anksciau puse velnio buvo, na, kad daug nedalindavo patarimu, tai tikrai, bet su viena is ju viena ryta labai nuosirdziai pasikalbejom, as tuomet atejau sestadieni anksciausiai ryte, net nesitikejau, o ji, kad pradejo kalbet biggrin.gif Na gal mate, kad as jauna ir kadangi, nuo vaikystes sportuoju, tai kartais taip rimtai ten gazo duodavau ant begtakiuku ar aerobikos treniruotese 4u.gif , gal suprato, kad sportas man buvo ir yra ne tik malonumas ar siaip mados reikalas...ir issipasakojo mergina, ji buvusi profesionali tenisininke, bet kadangi su rankom atsirado problemos nebesportuoja intensyviai, sake, jog atlyginimai su**ni, darbas 7 d. per sav.,nes jos tik 2-iese dirbo, aisku jos keisdavosi, nebudavo, kad istisai 7 d. ir varo, dar bosyte reikalavo, kad kursus atlankytu kaz kokius, kad galetu ir aerobika vest ir plius per daug klientems napatarinet, nes tam yra tokia paslauga ju "menu":individuali programa uz kuria papildomai sumoki ir tuomet jau trenere, tau patarineja, kai uzlipi ant kiekvieno treniruoklio g.gif Na zodziu, bet pliusas, tas, kad, tai vienas is 2ju butent Moteru sporto klubu Vilniuje, taigi....
Papildyta:
Gal yra lankiusiu Ultimate Gym, isikures Lazdynu mikrorajone? Kokios nuomones?
Atsakyti
Nu aš dabar smarkiai pagirsiu biggrin.gif lankau s.k. Gemma, Antakalny. Ten daugiau reabilitacijos ir sveikatingumo centras, bet ir sporto klubas yra. Nedidelis, bet geras: kiekvienai raumenų grupei (kardio salė, nugaros, preso, viršutinės dalies, kojų) yra atskira salytė, kiekvienoj salytėj po trenerį ir priima vienu metu ne daugiau 3-4 žmonių, prižiūri ir viską paaiškina, atsimena, kas ką darė ir kam kokios bėdos, ir šiaip treneriai labai šaunūs ir linksmi. ax.gif Dušai, wc, rūbinės - viskas tvarkinga ir niekad nebūna sausakimša. Minusiukas toks, kad dirba 17-21 val, tai dieną jau nelabai nueisi, bet dirbantiems pats tas. Dar ten lyg ir pilatesas vyksta, bet nelabai kas eina ir nežinau, ar tebėra biggrin.gif Prieš pradedant sportuoti galima pasidaryt kūno sudėties analizę ir kūno raumenų analizę, , yra dietologė, sporto gydytojas - visus apėjau ir visi patiko.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 09 11, 22:58)
Nu aš dabar smarkiai pagirsiu  biggrin.gif  lankau s.k. Gemma, Antakalny.

Jie turi filialą ir centre, bet ten turbūt nėra sporto klubo?
Atsakyti