Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Vilniuje


 ! 
Pirkti/parduoti šioje forumo dalyje draudžiama. Tam skirta Skelbimų lenta!
Atsakyti
Sveikos,

gal yra lankančių aerobikos studiją „Sportuojančios moterys“ Vilniuje? Kokie atsiliepimai? Beje, jie rengia treniruotes ir mamoms su vaikučiais.
Atsakyti
Laba,
Vilniuje siūlau išbandyti zumbos treniruotes zumbasokiai.lt
Pirma treniruotė nemokama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2015 09 10, 16:53)
Isbandziau pati, tai ir pakomentuosiu, tiesa, buvau tik bandomojoj nemokamoj treniruotej (pas Tautvyda (jau nebedirba) ) 5x2 kol kas. Patiko, nes priziuri dalyvaujancius, pamotyvuoja, ta diena vede dviese, tai dar geriau, pasiskirste tarsi i dvi grupes, priziurejo mazesni skaiciu sportuojanciu. Pati treniruote sunki, tikrai reikalauja daug istvermes, pradedantiesiems, nemanau, kad tiktu, nusivarytu nuo koju ir sirdi salej paliktu  biggrin.gif



Ar dar lankote. Kokios dabar kainos?
Atsakyti
Gal kas zinote, kada atidarys Fitus sporto kluba Perkunkiemyje? 4u.gif
Atsakyti
Galiu parekomenduotumėt Savicko sporto klube (Justiniškių g.) gera trenerio Artura, labai geras. Pati dabar lankau, labai patenkinta! smile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Apmirusi tema, bet gal kas atsilieps.. Ar yra sportuojančių MyGym (Pasaže pas Juozapą)? Kurį trenerį rekomenduotumėt programos sudarymui?


QUOTE(Luru @ 2016 03 14, 12:02)
Sveikos,

gal yra lankančių aerobikos studiją „Sportuojančios moterys“ Vilniuje? Kokie atsiliepimai? Beje, jie rengia treniruotes ir mamoms su vaikučiais.


Man atrodo čia tas pats, kur buvo Gražios linijos Visorių g. Nes užsidarė, paskui šitas atsidarė, trenerė Viktorija ta pati. Teko būti Visorių kai dirbo, treniruotės pas ją labai patiko.

QUOTE(Stebuklinga @ 2016 04 26, 06:41)
Gal kas zinote, kada atidarys Fitus sporto kluba Perkunkiemyje?  4u.gif


Gegužę-birželį g.gif įdomu ir man, kažkaip nesiskelbia labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2016 04 26, 06:41)
Gal kas zinote, kada atidarys Fitus sporto kluba Perkunkiemyje?  4u.gif

Mačiau jų fb, kad paskelbtos atvirų durų dienos šią savaitę 4u.gif
Atsakyti
Gal ,kas buvo jau FITUS ,nes kainos tai didokos ,tai galvoju ar apsimoka?
Pliusa matau tik veną ,kad prie namų. rolleyes.png
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2016 05 20, 09:33)
Apmirusi tema, bet gal kas atsilieps.. Ar yra sportuojančių MyGym (Pasaže pas Juozapą)? Kurį trenerį rekomenduotumėt programos sudarymui?
Man atrodo čia tas pats, kur buvo Gražios linijos Visorių g. Nes užsidarė, paskui šitas atsidarė, trenerė Viktorija ta pati. Teko būti Visorių kai dirbo, treniruotės pas ją labai patiko.
Gegužę-birželį  :hm  įdomu ir man, kažkaip nesiskelbia labai  :)

Lankiau mygym menesi, tai galiu pasidalint siokia tokia patirtim. Didziausias minusas, kad treneris buna tik nuo 18 val, taigi jei ateiti iki to laiko nebus ko paklausia, jei iskils klausimu, niekas nepataisys , jei darai blogai pratima. Toms, kurios jau ases treniruokliuose, bedu nebus.
Dienos metu zmoniu nera daug, bet dar uzknisa tai, kad dauguma nori prie treniruoklio atlikt savo serijas ir tada tik uzleidt kitam. Man atrodo nesamone, todel, kad viena ilsisi gali kita savo atlikt, nematau tame bedos. Be to megstu daryt pratimus pagal plana taip ,kaip isdestyti programoj. Na dusai , rubine nera lb didele, bet diskomforto nesukele. Reziumuojant - klubas neblogas , jei turi patirties suvtreniruokliais.

Mane dabar domintu savicko sporto klubas azuolyno g. Ar yra lankiuosiu , lankanciu? Kokie pastebejimai del treneriu? Ar daretes programa?
Atsakyti
QUOTE(Chrissi @ 2015 01 23, 17:42)
Sveikos, gal kuri sportuojate Royal čiurlionio gtv, žadu ptadėt lankyt, bet l mažai atsiliepimų




Lankiau šį sporto klubą, blogų atsiliepimų neturiu, sporto klubas pakankamai erdvus,treniruokliai modernūs smile.gif vyksta ir grupiniai užsiėmimai ir yra treniruoklių salėsmile.gif
Atsakyti
Gal yra sportuojančių Antakalnio Lemon Gym?
Atsakyti