Įkraunama...
Įkraunama...

Dauno sindromas

Ar kieno vaikai su ds naudojasi mobiliu telefonu?ar leidžiate?Tie giminaičiai,globojantys ds dešimtmetę nupirko jai telefoną,nes metais vyresnė netikra sesė jau metus turi išmanųjį.Kad nebūtų skraudos,ir ds mergaitei- išmanusis.Aišku,tele2 Pildyk kortelėmis abiejų.Mažoji iš vyresnės išmoko gan neblogai naudotis ax.gif .Tačiau dabar prašo,kad išmokintų internetu telefone naudotis g.gif ,girdi, sese,tu naudojiesi,ir aš noriu...Kad paskui į kokią bėdą nepapultų, globėjai bijo, o atimt neatimsi rolleyes.gif ,ir sesei nepaaiškinsi- ji jaunėlei įseserei autoritetas. mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 11 vasario 2014 - 11:41
QUOTE(Fazano plunksna @ 2014 02 11, 12:29)

o kodėl taip staiga pasikeite komentaras? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(salve regina @ 2014 02 11, 12:00)
Ar kieno vaikai su ds naudojasi mobiliu telefonu?ar leidžiate?Tie giminaičiai,globojantys ds dešimtmetę nupirko jai telefoną,nes metais vyresnė netikra sesė jau  metus turi išmanųjį.Kad nebūtų skraudos,ir ds mergaitei- išmanusis.Aišku,tele2 Pildyk kortelėmis abiejų.Mažoji iš vyresnės išmoko gan neblogai naudotis ax.gif .Tačiau dabar prašo,kad išmokintų internetu telefone naudotis g.gif ,girdi, sese,tu naudojiesi,ir aš noriu...Kad paskui į kokią bėdą nepapultų, globėjai bijo, o atimt neatimsi rolleyes.gif ,ir sesei nepaaiškinsi- ji jaunėlei įseserei autoritetas. mirksiukas.gif


Aš apskritai nelabai linkusi tų mobiliųjų duot vaikams, mano aišku dar mažos, kai paaugs bus matyt, bet mano nuomone kuo mažiau ir kuo vėliau.
Atsakyti
Sveiki,
Gal kam bus aktuali informacija apie kovo 21 d. Vilniuje, Santariškių klinikose įvyksiančią konferenciją Dauno sindromo tema. Į antrą konferencijos dalį kviečiami ir tėveliai smile.gif

http://medpraktika.l...-Lietuvoje-2014
Atsakyti
QUOTE(Ruduo33 @ 2014 02 28, 11:12)
Sveiki,
Gal kam bus aktuali informacija apie kovo 21 d. Vilniuje, Santariškių klinikose įvyksiančią konferenciją Dauno sindromo tema. Į antrą konferencijos dalį kviečiami ir tėveliai  smile.gif

http://medpraktika.l...-Lietuvoje-2014



aš jau žinau, užsiregistravau ax.gif Tikiuosi bus naudinga
Atsakyti
sveikos tokią gražią dieną smile.gif

mano šeima visa iškritusi.... verysad.gif ir vaikai, ir mes su vyru, kostim, gerkles skausmas tai nerealus doh.gif užtat visus negalavimus ypač nuima vaikų išdaigos - saulytė šiandien atsistojo lovyteje wub.gif tik keliom sekundėm, tinginiukė, bet labai nudžiugino širdį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(salve regina @ 2014 02 11, 11:00)
Ar kieno vaikai su ds naudojasi mobiliu telefonu?ar leidžiate?Tie giminaičiai,globojantys ds dešimtmetę nupirko jai telefoną,nes metais vyresnė netikra sesė jau  metus turi išmanųjį.Kad nebūtų skraudos,ir ds mergaitei- išmanusis.Aišku,tele2 Pildyk kortelėmis abiejų.Mažoji iš vyresnės išmoko gan neblogai naudotis ax.gif .Tačiau dabar prašo,kad išmokintų internetu telefone naudotis g.gif ,girdi, sese,tu naudojiesi,ir aš noriu...Kad paskui į kokią bėdą nepapultų, globėjai bijo, o atimt neatimsi rolleyes.gif ,ir sesei nepaaiškinsi- ji jaunėlei įseserei autoritetas. mirksiukas.gif

Gimainitei paglostė širdį,kai globotinė pasveikino su Kovo 8-ąja - nupiešusi nerealiai gražią tulpę( beje, ryškėja piešimo talentas)ir ištarusi paprastus,bet mielus žodžius-"Sveikinu ,mieloji mamyte".Vėliau tokie pat svekinimai buvo ir babytėms ir prosenelei thumbup.gif .Mes buvome kaip tik tų džiugių,mielų akimirkų liudininkai. smile.gif Tik va,paklausus,ar mergaitė nori pasveikinti tikrąją mamą- atsakė,kad... pagalvosianti.. gal per Motinos dieną,jei mama nebus alc.gif .
Atsakyti
QUOTE(sourit @ 2014 03 10, 09:58)
sveikos tokią gražią dieną smile.gif

mano šeima visa iškritusi.... verysad.gif ir vaikai, ir mes su vyru, kostim, gerkles skausmas tai nerealus doh.gif užtat visus negalavimus ypač nuima vaikų išdaigos - saulytė šiandien atsistojo lovyteje wub.gif tik keliom sekundėm, tinginiukė, bet labai nudžiugino širdį wub.gif


sveikatos ligoniukams 4u.gif 4u.gif

Mano merginos taip pat sirguliuoja. Mažoji jau savaitėlę, o šiandien ir didžiają palikau namie, kad labai neįsisirgtų, prie to paaties jei jau pasiėmiau biliotenį ax.gif

Šiandien tvarkiau žaislus, senus norėjojau atidėt, bet pasimečiau dėl visokių dėlionių, nes mažajai jau per lengva, o va Gabija dar nesudeda, tik ar iš užsispyrimo, ar iš nesugebėjimo nesu tikra unsure.gif Biški liūdna pasidarė verysad.gif Nu bet indus į indaplovę man sudeda teisingai thumbup.gif
Atsakyti
Ir mano mziukas susirgo ;( Koseja baisiausiai, temperatura laikosi 37,7. Dar prie visko itariu dantukai prisideda, nes kandziojasi ir be ciulptuko nelabai apsieinam, nors paskutiniu metu visai neeme. Rytoj vaziuosim pas gydytoja.
sveikteles visiems sergantiems 4u.gif
Atsakyti
Labutis,

Daug sveikatėlės ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Šaunuolė tavo mažylė Sourit thumbup.gif . Sveikinam su dideliu pasiekimu 4u.gif

Salve Regina, apsiašarojau beskaitydama kaip jautru... kaip miela skaityti tokias žinutes wub.gif
Visiem gražių pavasariškų dienų ir nesusirgti.
Atsakyti
QUOTE(salve regina @ 2014 03 10, 09:51)
Gimainitei paglostė širdį,kai globotinė pasveikino su Kovo 8-ąja - nupiešusi nerealiai gražią tulpę( beje, ryškėja piešimo talentas)ir ištarusi paprastus,bet mielus žodžius-"Sveikinu ,mieloji mamyte".Vėliau tokie pat svekinimai buvo ir babytėms ir prosenelei thumbup.gif .Mes buvome kaip tik tų džiugių,mielų akimirkų liudininkai. smile.gif Tik va,paklausus,ar mergaitė nori pasveikinti tikrąją mamą- atsakė,kad... pagalvosianti.. gal per  Motinos dieną,jei mama nebus  alc.gif .

Vakar beje,tikroji mergaitės gimdytoja " apsireiškė'',norėjo, atseit dukrą pamatyt doh.gif ,bet jau tokiame stovyje " mamytė",kad blink.gif ,geriau būtų neatvykusi....Dukra pasakė,kad mama geriau tokia pas ją nesirodytų.
Atsakyti