Įkraunama...
Įkraunama...

Dauno sindromas

Sveikos 4u.gif

nors mes uz juros, bet gal ir mus prijungtumete prie FB blush2.gif
Atsakyti
Laba,

Valerijonas, Butybė as jums parasiau i AZ. smile.gif
Atsakyti
Sveikos!

Noriu prisijungti prie Jusu saunaus burio. Auginu 2 men dukrele Meta. Jai nustate Dauno sindroma. Taip pat gal galite ir mane prijungti prie jusu grupes Facebooke 4u.gif
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif
QUOTE(Misisipe10 @ 2013 05 08, 10:10)
Sveikos!

Noriu prisijungti prie Jusu saunaus burio. Auginu 2 men dukrele Meta. Jai nustate Dauno sindroma. Taip pat gal galite ir mane prijungti prie jusu grupes Facebooke 4u.gif

jei dar niekas neparašė, parašykit man į až mirksiukas.gif sveikos prisijungusios 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Ilgai skaitinėdavau jūsų temą, ir pagaliau nusprendžiau ir aš prie jūsų prisijungti. Auginu 2 sūnus, vyresnėliui 12 metų, o mažajam tik 5 mėn. Mažasis gimė su Dauno sindromu verysad.gif Kolkas dar labai skauda ir sunku, tačiau žinau, kad su laiku apsiprasiu. Tikiuosi, kad bendravimas su panašaus likimo mamom man padės greičiau susigyventi...
Beje dar labai norėčiau , kad atsilieptų mamytės kurių vaikiukai gimė su Hiršprungo liga(tai liga kai kai storojoje žarnoje ar kažkurioje jos dalyje nėra nervinių lastelių), mes ją turim, sunkią formą, jau turėjom 2 operacijas, mums išvesta kolostoma.Laukia dar viena operacija, šalins didelę dalį storosios žarnos. Tačiau galimos įvairios komplikacijos, žarnyno uždegimai , ištisinis viduriavimas ir išmatų nelaikymas... tai labai svyruojam ar daryti šią operaciją ar likti su stoma, todėl labai norėčiau pabendrauti su mamom kurios esat susidūre su šia diagnoze.

Atsakyti
laba diena 4u.gif
QUOTE(Gattuka @ 2013 05 13, 12:24)
Sveikos smile.gif
Ilgai skaitinėdavau jūsų temą, ir pagaliau nusprendžiau ir aš prie jūsų prisijungti. Auginu 2 sūnus, vyresnėliui 12 metų, o mažajam tik 5 mėn. Mažasis gimė su Dauno sindromu verysad.gif  Kolkas dar labai skauda ir sunku, tačiau žinau, kad su laiku apsiprasiu. Tikiuosi, kad bendravimas su panašaus likimo mamom man padės greičiau susigyventi...
Beje dar labai norėčiau , kad atsilieptų mamytės kurių vaikiukai gimė su Hiršprungo liga(tai liga kai kai storojoje žarnoje ar kažkurioje jos dalyje nėra nervinių lastelių), mes ją turim, sunkią formą, jau turėjom 2 operacijas, mums išvesta kolostoma.Laukia dar viena operacija, šalins didelę dalį storosios žarnos. Tačiau galimos įvairios komplikacijos, žarnyno uždegimai , ištisinis viduriavimas ir išmatų nelaikymas... tai labai svyruojam ar daryti šią operaciją ar likti su stoma, todėl labai norėčiau pabendrauti su mamom kurios esat susidūre su šia diagnoze.

sveiki prisijunge 4u.gif na, ir bedeliu pas jus 4u.gif nors taip pasakiau, lyg pas mus jų nebūtų smile.gif
galite prisijungti ir į mūsų būrelį fb mirksiukas.gif gal atsiras kuri mamytė su tokiomis pačiomis bėdomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sourit @ 2013 05 13, 12:31)
laba diena 4u.gif

sveiki prisijunge 4u.gif na, ir bedeliu pas jus 4u.gif nors taip pasakiau, lyg pas mus jų nebūtų smile.gif
galite prisijungti ir į mūsų būrelį fb mirksiukas.gif gal atsiras kuri mamytė su tokiomis pačiomis bėdomis smile.gif


Čia tai faktas nenuginčyjamas, bėdelių šitiems vaikiukams netrūksta, o tai labiausiai ir liūdina verysad.gif Žinoma norėčiau ir FB prie jūsų prisijungti, tik nežinau kaip jus ten rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gattuka @ 2013 05 13, 12:44)
Čia tai faktas nenuginčyjamas, bėdelių šitiems vaikiukams netrūksta, o tai labiausiai ir liūdina  verysad.gif  Žinoma norėčiau ir FB prie jūsų prisijungti, tik nežinau kaip  jus ten rasti  g.gif

parašykit į až el.paštą arba varda ir pavardę 4u.gif
Atsakyti
Visus nuosirdziai kvieciame i seimu, auginanciu vaikucius su Dauno sindromu, vasaros svente, kuri vyks S.M. LIEPOS 26 DIENA, BAISOGALOJE.

Renkames 17.30-18 val (veliausiai) prie Komaro rumu, Baisogaloje (ekskursija po dvara ir parka). pazadu labai graziu nuotrauku is sios ekskursijos!

19-19.30 val (is karto po ekskursijos) renkames i Pakirsini - ten bus uzsakyta sale su padengtais stalais, pakurta pirtimi ir paruosta vieta saslykui ir kitiems kepsniams ant groteliu kepti...

svente su nakvyne - poilsis antrame aukste (tureti savus ciuzinius ar miegmaisius, patalyne)

KAINA - 50 LT VIENAM SUAUGUSIAM ZMOGUI (vaikams nemokamai). i kaina ieina sales nuoma+elektra, salti uzkandziai (ruosiami ir mums patiekiami kavines), saslykas bei zvakes ant stalu, i dangu leidziami zibintai, balionai... Alokoholinius gerimus vezames atskirai, taip pat atskirai - vaisiai ir saldumynai (kas kokius megstam ir pageidaujam)


P.S. tureti savo purskaliukus nuo masalu, muilo burbulus ir kamuoli... kitos pramogos ir zaislai vaikams bus vietoje (jei kas turite ir norite bei galite atsivezti nedidelius batutus, supynes ar baseiniukus - - labai labai lauksime)

APRANGOS KODAS: taip, kad butu patogu judeti, sokti, trypti... tureti maudimosi kostiumelius, nes bus pirtis


Musu svente ves ir mus linskmins muzikantas.


VISI VISI ESATE LABAI LAUKIAMI LIEPOS 26 DIENA BAISOGALOJE!!!!

LABAI LABAI VISU PRASAU APSISPRESTI IKI BIRZELIO MENESIO 5 DIENOS

daugiau informacijos arba norintiems uzsiregistruoti kontaktuokite su manimi - Laura (laura.pacesiene@gmail.com) arba Facebook'e. nerasykit cia, nes uzsuku labai retai:)
VISU VISU JUSU LABAI LABAI LAUKIAME!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurapac: 14 gegužės 2013 - 14:03
Sveikos mamytės,

atleiskite, kad lendu į jūsų skyrelį, tačiau norėjau pasiteirauti, kada Jūs sužinojote, kad auginsite/auginate saulės vaikutį? Ar yra čia tokių, kurioms nustatė nėštumo metu ir pasiryžote gimdyti? Ar sužinojote jau po gimdymo? Esu nestuke.gif ir turiu įtariamą, bet dar nepatvirtintą, DS... Kankina įvairios mintys ir nerimas, todėl būsiu dėkinga už Jūsų atsakymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylu-mylu: 20 gegužės 2013 - 13:13
sveikutės smile.gif
QUOTE(mylu-mylu @ 2013 05 20, 14:12)
Sveikos mamytės,

atleiskite, kad lendu į jūsų skyrelį, tačiau norėjau pasiteirauti, kada Jūs sužinojote, kad auginsite/auginate saulės vaikutį? Ar yra čia tokių, kurioms nustatė nėštumo metu ir pasiryžote gimdyti? Ar sužinojote jau po gimdymo? Esu  nestuke.gif  ir turiu įtariamą, bet dar nepatvirtintą, DS... Kankina įvairios mintys ir nerimas, todėl būsiu dėkinga už Jūsų atsakymą.

sveiki smile.gif na, bent jau aš sužinojau, tik po gimdymo. ir tai daktarų žodžiai buvo, kad įtariamas DS smile.gif
o įtariamas būna daug kam mirksiukas.gif linkiu, jog patvirtintų, kad pas Jus auga sveikas leliukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

musu dukrytei 5sav ir jau turim parvirtinta DS be jokiu paaiskinimu ir prognoziu (kolkas). Kaip jus susitvarket su kaltes jausmu ir visu kitu, kaip reagavo jusu antros puses? Kada pradejote lankti (jei pradejot) siuloma "Lopseli"
Pas kuriuos genetikus siulytumete nueit sutuacijos patikslinimui?
Atsakyti