gal kas turite susidariusios nuomonę apie http://gerson.org/ge...ream-june-2013/? Ar verta gilintis, studijuoti, ar čia iš tų alternatyvių gydymo metodų, kai ir gydytojai nereikalingi?
gal kas turite susidariusios nuomonę apie http://gerson.org/ge...ream-june-2013/? Ar verta gilintis, studijuoti, ar čia iš tų alternatyvių gydymo metodų, kai ir gydytojai nereikalingi?
Jei pavyks gauti, butinai pasidalinkit patirtimi. As skaitau amerikieciu foruma, kur didzioji dauguma yra pasveike su tuo aliejumi. Ir tai, dazniausiai pradeda naudoti tik tada, kai buna recydyvas, arba tradicine medicina nebegali padet. Ir pasveiksta visiskai.. Kanapes pries tukstantmecius buvo vaistas , tame tarpe ir nuo augliu vaistas buvo.. kol zmones nepradejo ju kitaip naudoti
Sekmes Jums,as irgi labai tikiu kad padeda.
mano mamukui kruties vėžys, dar kartą atsinaujino metastazės kepenyse, kadangi neseniai leido chemija - neliko kraujagysliu ir negali kartoti stipresnio kurso...
vėžys pagal piktumą - pikčiausias.. mamos sesuo neilgai išgyveno..
ieškau alternatyvos..bandau susigaudyti kas kaip kur kodėl.
gal galit pakonsultuoti kas tokiu atveju būna...kaip padėti? ko tikėtis?
mano mamukui kruties vėžys, dar kartą atsinaujino metastazės kepenyse, kadangi neseniai leido chemija - neliko kraujagysliu ir negali kartoti stipresnio kurso...
vėžys pagal piktumą - pikčiausias.. mamos sesuo neilgai išgyveno..
ieškau alternatyvos..bandau susigaudyti kas kaip kur kodėl.
gal galit pakonsultuoti kas tokiu atveju būna...kaip padėti? ko tikėtis?
Sveikos, merginos, labai reikia patarimo. Mano pusseserei smegenų vėžys. Operaciją ir chemoterapijos kursą praėjo, bet operacijos metu buvo pašalintas tik vienas auglys. Padarė antrą operaciją ir paskyrė "prabangią" chemoterapiją, kurią Ligonių kasos atsisakė kompensuoti. Gal kas susidūrėt, kur čia šuo pakastas? Kodėl atsisakė kompensuoti, ar yra šansų kompensavimą gauti?
Skaityt skaitau, bet rašau čia retai. Kadangi gauta informacija pasirodė svarbi dedu ir čia. Kai kurie faktai...
Dr Johanna Budwig (dr. Johanna Budwig) buvo viena iš pirmaujančių Europos biochemikų vėžio mokslinių tyrimuose.
Ji gimė 1908 metais ir mirė būdama 95 metų amžiaus.
Už ypatingus nuopelnus vėžio gydyme, septynis kartus nominuota Nobelio premijai.
Budwig pareiškė, kad produktų su sumažintu riebalų kiekiu ir perdirbtų aliejų/riebalų naudojimas sukelia sunkias ligas. Kai iš maisto dirbtinai pašalinami riebalai - tai grėsmė ir vaikams, ir suaugusiems.
Ji pabrėžė, kad sveikų žmonių kraujyje OMEGA3 klasės riebalų kiekis yra daug didesnis, negu sergančiųjų.
Remiantis tyrimo duomenimis, ji pradėjo eksperimentiškai ieškoti maisto produktų, padedančių vėžio ligos gydyme. Galų gale, apsistojo prie varškės ir organinių linų sėmenų aliejaus mišinio.
Linų sėmenų aliejus, daugiau nei kiti, turi OMEGA3 riebalų rūgščių, lengvai virškinamas ir nesukelia alergijos. Varškėje yra aukšto lygio glikoproteinų.
Budwig nustatė, kad varškės ir linų aliejaus derinys leidžia riebalų rūgštims pasidaryti tirpioms vandenyje ir lengvai absorbuotis organizme.
Vienas sėmenų aliejus yra nekenksmingas, bet ir ne toks naudingas. Aliejus turi būti sumaišytas su varške.
Savo nuostabai Budwig nustatė, kad praėjus trims mėnesiams tokios dietos, vėžiu sergančių pacientų būklė pagerėjo. Metastazės sumažėjo, ligoniai sustiprėjo, o kraujyje nebėra geltonai-žalių dalelių. Fosfolipidų ir lipoproteinų lygis sunormalėjo, hemoglobino kiekis normalus. Pasirodė, kad vėžio gydymas yra įmanomas!
Po daugelio tyrimų metų ji rado optimalią sudėtį - du šaukštai organinio (šalto spaudimo) linų sėmenų aliejaus gerai išmaišoma su 100-150 g varškės iki vienalytės masės, vartojama vieną kartą per dieną.
1990 metais, onkologas dr Roehm pasakė, kad tai yra sėkmingiausia priešvėžinė dieta pasaulyje.
Dietos naudojimas, kaip tai buvo vėliau vadinama "Budwig protokolas", įrodė terapinę vertę ne tik prevencijoje ir gydyme nuo vėžio, bet ir širdies priepuolio, aterosklerozės, kepenų funkcijos sutrikimų, pepsinės opos, artrito, odos egzemos, senatvinės dimensijos ir autoimuninių ligų atvejais.
Johanna Budwig tyrimai parodė, kad plačiai naudojamas hidrinimo metodas riebalų gamyboje (pavyzdžiui, margarino gamyba labai pavojinga žmonėms su vėžio rizika) sudaro piktybinių navikų atsiradimo grėsmę.
Per visą gyvenimą Johannos Budwig moksliniai tyrimai buvo ignoruojami, oponuojami ar nutylimi tiek oficialios medicinos, tiek maisto pramonės ir farmacijos industrijos, nes buvo nenaudingi abiems. Kaip prisimena Clifford Beckwith (Cliff Beckwith), buvęs Johannos Budwig pacientas, išgijęs nuo prostatos vėžio ir jos stebimas 10 metų, tuo metu buvo užfiksuota apie 1000 sėkmingų pasveikimų nuo vėžio.
Saugodama savo interesus, farmakologijos pramonė ir onkologija ignoravo visus Johannos Budwig pasiekimus. Be to, jos moksliniai tyrimai galėjo pateikti rimtą smūgį maisto pramonei vystant daugelio maisto produktų gamybą. Johanna Budwig teigė, kad maistui negalima naudoti bet kokius rafinuotus aliejus ir taip vadinamus dirbtinius riebalus (margarinas, majonezas), gautus hidrinimo ar dalinio hidrinimo keliu. Žmogaus organizmas, širdies raumenys atmeta tokius perdirbtus riebalus, kurie galų gale sukelia įvairius sutrikimus, įskaitant ląstelių lygyje.
Johanna Budwig į blogų riebalų sąrašą įtraukė ir paplitusius konditerijoje neprisotintus riebalus.
Pagal jos nuomonę, leidžiama naudoti angliavandenių, kurių sudėtyje yra natūralaus cukraus: obuoliai, figos, kriaušės ir vynuogės.
Neleidžiama naudoti rafinuoto cukraus visais pavidalais, makaronų, baltos duonos, riebios mėsos, keptų ir konservuotų produktų.
Beveik visiems, norintiems išlaikyti normalią sveikatos būklę, rekomenduojama kiekvieną dieną suvalgyti (paros norma) 100 g varškės su 5 g linų sėmenų aliejaus.
Reikėtų pažymėti, kad sunkiais atvejais Joanna Budwig siūlė naudoti mišinį, kurį sudaro 42 g linų sėmenų aliejaus (3 šaukštai) ir 100 g šviežios varškės. Kasdienėje praktikoje naudojant šių produktų derinį kaip prevencinę priemonę, imama mažiau linų aliejaus ir daugiau varškės. Pvz., pusryčiams galima blenderyje sumaišyti medaus, natūralaus šalto spaudimo linų sėmenų aliejaus, šviežio pieno (deficitas mieste) ir šviežios varškės. Galima pridėti riešutų (išskyrus arachisus) ar šviežių vaisių pagal sezoną.
PASTABA.
Linų sėmenų aliejus yra greitai gendantis.
Rinkdamiesi parduotuvėje, būtinai pažiūrėkite į išpilstymo dieną. Jei aliejus buvo išpilstytas daugiau nei prieš mėnesį, jis yra 100% sugedęs, net jei galiojimo data šeši mėnesiai.
Pardavėjai - nieko neišmanantys žmonės galvoja, kad sėmenų aliejų kaip saulėgrąžų, galima laikyti šilumoje ir šviesoje. Taip laikomas aliejus pasidaro kartus ir neskanus. Šviežias aliejus yra aromatingas, malonaus skonio kiek lengvai deginantis kaip garstyčios. Nusipirkę aliejų laikykite tik šaldytuve.
Baigiant norėčiau pažymėti, kad varškės ir sėmenų aliejaus dieta naudinga visiems, tiek besigydantiems sunkias ligas, tiek vėžio susirgimų prevencijai.
Mano chirurgas sakė pinigų nemėtyti be reikalo. Bet birželio 10d važiuosiu, tai dar kartą klausiu, gal nors truputį naudingas tas vaistas. Man jau greitai du mėnesiai po švitinimo, o krūtis siaubingai sutinusi. Negana to, dar vis ranką susižeidžiu, tai atrodo kad jau ir jos pirštai pradėjo tinti