Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 40

QUOTE(VyteVytule @ 2013 07 18, 09:19)
O kokia buvo Jusu diagnoze?

Folikuline limfoma 4-ą st.isplitimas i kaulu ciulpus.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 07 16, 16:13)
Labas, mergaitės, aš ką tik iš VUOI, kur dariau plaučių KT. Rankos subadytos, nes prieš tai dar ir kraujo ėmė. Atsakymai penktadienį. galva svaigsta, gal dėl oro permainų, o gal kraujagyslės nuo nervų spazmuoja. Kiti tyrimai vėliau.

Emily, valgyk, gerai, kad valgai lašinius, geriau, žinoma, sūdytus, su šviežiais svogūnais, bet va, suabejojau, jei kepenyse problemis, ar tikrai galima? Gal pažiūrėk internete, kokios maisto patariama vengti. Nes ir dėl pieno produktų - aš negeriu pieno, nei kefyro, bet valgau riebią grietinę, varškę, varškės sūrius, ekologišką jogurtą be priedų, pasukas. Šiaip varškė laikoma kepenų valytoja, bet nežinau, ar tinka šiuo atveju.


Kaip tavo tyrimai nidute???

Ir aciu uz info,dabar maitinuosi pagal knyga "Naujoji priesvezine mityba"

QUOTE(norali @ 2013 07 16, 23:29)

Emily, valgyk kaloringesnį maistą, reikėtų tik kepto, aštraus ir labai riebaus atsisakyti, ir laikykis mergyt 4u.gif

Laikausi,kepenis tik vis jauciu unsure.gif Aciu 4u.gif

QUOTE(oliuxxx @ 2013 07 17, 20:17)

Sveikata mano gera smile.gif  pirmadieni dare kaulu ciulpu punkcija bei KT,krauja tai siandiena suzinojau,kad viskas gerai,atsakymai geri,zodziu-remisija,tik du metus kas du menesius palaikomoji biologine chemija dar paskirta.Labai tikejau,bet tuo paciu ir bijojau,kad nepasieksiu remisijos,kadangi mane gasdino mano 4-ą st.O kaip siuo metu jauciasi jusu vyras?

Kaip smagu skaityti tokias zinias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BrAiVa @ 2013 07 16, 10:25)

Vyrui porta istate  5 chemijos pabaigoj.man biski bjaurus reikalas jo praplovimai.buvo keliskart uzsikimses, bet mano vyruks ne is tu jautruoliu,pats proceduras atsilikdavo. Kai reik,zmogus ipranti prie visko...


jis pats tuos prplovimus pasidaro? Kas kiek laiko? Vakar aiškinausi, tai daktarė sakė, kad portas visam gyvenimui, jo neišima, ir paskui reikalingi jo praplovimai kas 4-6 savaites, jei nesinaudoji. Praplovimams reikėtų važiuoti man iš kito miesto. Per dažnai ir sudėtinga. Bet, jei pačiam galima tą procedūrą pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2013 07 19, 11:30)
jis pats tuos prplovimus pasidaro? Kas kiek laiko? Vakar aiškinausi, tai daktarė sakė, kad portas visam gyvenimui, jo neišima, ir paskui reikalingi jo praplovimai kas 4-6 savaites, jei nesinaudoji. Praplovimams reikėtų važiuoti man iš kito miesto. Per dažnai ir sudėtinga. Bet, jei pačiam galima tą procedūrą pasidaryti.


Keista, man gydytojai, kurie ir dejo porta, sake, kad portas 2-3 metams g.gif
Paciam prasiplauti butu labai sunku nes:
1. reikia labai gerai apruosti ta vieta, kur bus duriama;
2. durti prie kaklo paciam sau yra labai labai sunku ir sudetinga (cia ne i pilva ar koja vaistus susileisti);
3. viskas turi buti ypac sterilu ir svaru;
4. skiedinys su heparinu galioja 1 para, o tai reiskia kiekviena karta reikia pirkti nauja buteliuka heparino, o jis nera pigus.

Tik pagalvokit, kas 1,5 men. (man atrodo, as viena karta 8 sav isbuvau) nuvaziuoti prasiplauti. Zinau, kaip sunku, bet zinai, kad reikia ir darai mirksiukas.gif

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Vilnietes,gal zinot kada Ruolia grizta is atostogu???

QUOTE(Edmė @ 2013 07 19, 11:30)
Vakar aiškinausi, tai daktarė sakė, kad portas visam gyvenimui

Tikrai ne visam gyvenimui schmoll.gif Gerai dar jei islaiko tuos kelis metus,nes buna visko ir uzkalket gali
Atsakyti
Emily, ką veiki, ar tavimi kas rūpinasi? Ar tau nereikėjo pereiti pas kitą gydytoją ir tęsti gydymą? Kodėl neužeini pas Česą pasikalbėti, bent tai antrai nuomonei? Pirmadienį aš pasidomėsiu dėl Ruolios.

Buvau šiandien atsakymų KT, nieko blogo, tik staiga gydytoja klausia, kaip man su širdimi, pasirodo, perikarde yra skysčių daugiau nei turėtų būti. Susinervinau, ji paskui sako, gal čia po plaučių operacijos, bet ketinu eiti pas kardiologą, pasiskaitinėjau dar internete, nelabai jau kas, o dabar kaip tik baisusis vasaros metas, kai visi atostogauja.

Dar laukia vidaus organų echo ir galvos MR. Brrrrrrrrrrrr
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nida44: 19 liepos 2013 - 20:36
QUOTE(nida44 @ 2013 07 19, 21:35)
Emily, ką veiki, ar tavimi kas rūpinasi? Ar tau nereikėjo pereiti pas kitą gydytoją ir tęsti gydymą? Kodėl neužeini pas Česą pasikalbėti, bent tai antrai nuomonei? Pirmadienį aš pasidomėsiu dėl Ruolios.

Buvau šiandien atsakymų KT, nieko blogo, tik staiga gydytoja klausia, kaip man su širdimi, pasirodo, perikarde yra skysčių daugiau nei turėtų būti. Susinervinau, ji paskui sako, gal čia po plaučių operacijos, bet ketinu eiti pas kardiologą, pasiskaitinėjau dar internete, nelabai jau kas, o dabar kaip tik baisusis vasaros metas, kai visi atostogauja.

Dar laukia vidaus organų echo ir galvos MR. Brrrrrrrrrrrr

Viska sbus gerai,REIKIA tuom tiketi smile.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=61892335

Super istorija, įkvepia
Atsakyti
As po savaites tyrimu maratono. Per diena -po kelia tyrimus. Laksciau is vienos ligonines farces puses I kita. Atlikus dubens MRT vilnieciai itare mts pilvapleveje. CT, echoskopas-viskas svaru. bet kadangi buvo uzkiles skrandzio markeris, tai nuvaziavus i Kauna antrai nuomonei, kaunieciai MRT jokiu mts nemato. bet CT-limfmazgi itartina pamate. Bet po palyginimo mano, kad dinamikoje nekinta. taip pat skyscio perikardineje dalyje aptiko. atliko sirdies echoskopija, gydytoja konstatavo, kad viskas normalu. Santariskese VIP pasiseke gauti ta pacia diena vizita, nes kai registravausi buvau salia. Kitaip butu teke laukti savaite. Tyrimo kaina-apie 130 Lt. vienu zodziu, pasidariau dar karta skrandzio markeri-nukrites zemiau normos.
Po savaites didziules itampos, subadytu ranku ir nuolatiniu tyrimu, lakstymu guliu ir dekoju Auksciausiajam uz tai, kad vis dar leidzia pajusti ir ta nuostabia gyvenimo puse.
quote=nida44,2013 07 19, 21:35]
Emily, ką veiki, ar tavimi kas rūpinasi? Ar tau nereikėjo pereiti pas kitą gydytoją ir tęsti gydymą? Kodėl neužeini pas Česą pasikalbėti, bent tai antrai nuomonei? Pirmadienį aš pasidomėsiu dėl Ruolios.

Buvau šiandien atsakymų KT, nieko blogo, tik staiga gydytoja klausia, kaip man su širdimi, pasirodo, perikarde yra skysčių daugiau nei turėtų būti. Susinervinau, ji paskui sako, gal čia po plaučių operacijos, bet ketinu eiti pas kardiologą, pasiskaitinėjau dar internete, nelabai jau kas, o dabar kaip tik baisusis vasaros metas, kai visi atostogauja.

Dar laukia vidaus organų echo ir galvos MR. Brrrrrrrrrrrr
[/quote]
Atsakyti
Vyte, aš apie skystį perikarde pasiskaitinėjau, tai visai neramu pasidarė. Papasakok daugiau, kaip tau aiškino
Papildyta:
Dareisi Samtariškėse širdies echo, už tą 130 lt?
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 07 19, 23:43)
Vyte, aš apie skystį perikarde pasiskaitinėjau, tai visai neramu pasidarė. Papasakok daugiau, kaip tau aiškino
Papildyta:
Dareisi Samtariškėse širdies echo, už tą 130 lt?

Chemoterapeute aiskino, kad skystis gali kauptis ne tik dėl ligos progresavimo. Po kardiologo apziuros, širdies echoskopijos bei CT dinamikoje tas skystis nesikeicia, ji sprendzia, kad tai yra pooperacine reakcija. Visi kiti širdies veiklos parametrai yra normos ribose, tai mano, kad tai fiziologiskai yra normalu. gaunu kardiotoksiskus vaistus(epirubicin).
Santariskese atliko širdies echoskopija, kurios kaina apie 130 Lt. Keista, onkologiniame galvoja, kad šis tyrimas privalomas norint išsiaiškinti skysčio priežastį, bet siuntimo neduoda ir tyrimu nekompensuoja.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 07 19, 21:35)
Emily, ką veiki, ar tavimi kas rūpinasi? Ar tau nereikėjo pereiti pas kitą gydytoją ir tęsti gydymą? Kodėl neužeini pas Česą pasikalbėti, bent tai antrai nuomonei? Pirmadienį aš pasidomėsiu dėl Ruolios.

Dar laukia vidaus organų echo ir galvos MR. Brrrrrrrrrrrr

Man tik dabar svitinimas baigesi,laukiu kol gris menesio gale is atostogu Stratilatovas,tuo paciu ir Ruolia noriu aplankyt ax.gif

Laikykis mergyt,labai labai linkiu ,kad viskas butu tik gerai console.gif

QUOTE(VyteVytule @ 2013 07 19, 23:31)

Po savaites didziules itampos, subadytu ranku ir nuolatiniu tyrimu, lakstymu guliu ir dekoju Auksciausiajam uz tai, kad vis dar leidzia pajusti ir ta nuostabia gyvenimo puse.

Dekoju ir as uz kiekviena nauja diena wub.gif uz tai,kad matau mylimus zmones salia,uz tai,kad matau dukrytes sypsena ir dar daugeli dalyku,kuriu nemaciau pries liga smile.gif
Laikykimes,visoms daug daug sveikatos 4u.gif Tikiu,viskas mums bus tik gerai ir dar ilgai dziaugsimes gyvenimu wub.gif
Atsakyti