Įkraunama...
Įkraunama...

Parama trijų asmenų šeimai

Sveiki. Aš esu dviejų vaikiukų: mergytes 6 metukai ir sūnelio 3 metukai mama. Su vaikais gyvenu iš bedarbio pašalpos 650lt per mėnesį .Gal būt daug kas mane smerks ir nesupras bet gerbsiu kiekvieno nuomonę.Nemanau kad gėda kad kreipiausi pagalbos.Gyvenu Vilniaus rajone,nuomojosi kambarį bendrabutyje.
Vyras atlieka bausmę pagal str 260,ir taip pasielgė ne iš gero gyvenimo. Prarado darbą. Už paskolą pradėjo eiti palūkanos,paskui anstoliai, todėl gal ir užsiemė tokiu darbu. Aš jo nepateisinu, bet ir manau,kad negalima teisti žmogaus.Dėl pašalpos- vyro jau nėra nuo 2012-01-09 socialine pašalpa uz save+2vaikai, gaudavau 788lt.Už buto nuomą su mokesčiais sumoku nuo400-450 lt., visa kita kas lieka moku už darželį ir maistui vos užtenka. Kovo meneįi sūneliui sukako 3metukai ir turejau atsistoti į darbo biržą tai dabar darbo birža mok.s 650lt. Pati kai dirbau paėmiau paskolą, ją mokėjau. Praradus darbą ir auginant vaikus nelabai galėjau iš ko bemokėti,todėl,nemokią paskolą perdavė anstolei.Ji areštavo sąskaitą, todėl visi įkrentatntys pinigai į mano sąskaitą nuskaičiuojami.
Dabar nežinau kokios pagalbos galieč.
Šiai dienai noręčiau susilaukti pagalbos mano mergaitei.Pas ją gegužės 30 išleistuves, renka po 100 lt.Dukra tikisi,kad dalyvaus toje klasės šventėje,bet aš neturiu iš ko jei duoti. Norėčiau,bet kokios siūlomos pagalbos gal šiek tiek ir finansinės,nes noriu į mokykla dukrą sruošti. Būsiu dėkinga už bet kokią pagalbą.

NESU NEI GERIANTI NEI RŪKANTI AR SVAIGALUS VARTOJANTI MAMA, TIESIOG TAIP GYVENIMAS SUDĖLIOJO MATYT VISKĄ

Man labai reikalinga bet kokia parama ar pagalba. Lauksiu jei kas gali ar nori padeti. Galite rašyti el paštu anzelika.paramonova@gmail.com iš anksto dėkoju ir atsiprašau.
Atsakyti
anzelika, moderatorė turi patikrinti, ar jūsų situacija tikrai tokia, kokią aprašėte 4u.gif mėginkit su merga per AŽ susisiekt.
Atsakyti
klausimas kokios paramos reikia, kurioj vietoj gyvenate?
Atsakyti

gyvenu vilniaus rajone man pravers visokia siuloma pagalba
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2013 05 02, 14:08)
anzelika, moderatorė turi patikrinti, ar jūsų situacija tikrai tokia, kokią aprašėte 4u.gif mėginkit su merga per AŽ susisiekt.


Pabendarvome,todėl ir atidariau temą mirksiukas.gif
Merginos,gal padarom mergytei darželyje išleistuvų šventę mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(anzelika.paramonova @ 2013 05 03, 09:55)
gyvenu vilniaus rajone man pravers visokia siuloma pagalba


Konkrečiau gyvenamąją vietą galima sužinoti,nes Vilniaus rajonas nemažas mirksiukas.gif
Atsakyti
as buciau labai dekinga jei kas padetu surinkti ta suma kuria reikai nunesti teveliu komitetui
Atsakyti
Del anstoles tai jums reiketu skambinti ir tartis,nes visos sumos jie nuskaiciuoti negali,pati tik ka tvarkiau patevio anstoliu reikalus, ir patys anstoliai pasake kad neturi teises visko nuskaiciuoti,o tuo labiau kai mazas vaikas yra.Jei nesunku I az parasykite savo adresa,tiksliau rajona (kad Vilniaus tai mes matom-konkreciau)
Atsakyti
netoli gariunu bet kadangi nurodziau varda ir pavarde todel nelabai nuorieciau tikslu adresda pasakyti nes yra daug smerkianci ,artsiprasau verysad.gif
Papildyta:
tai as ta ir pasakoju jums jog su anstoliais susitariau kad rugsejo menesi eisiu dirbti dalimis mokesiu skola je patys paSAKE KAD IS BEDARBIO PASALPOS NEGALI IMTI UZ SKOLA ,bet pas jos toks formolumas ad uzdeda aresta tada turiu pristatyti pazyma ir ji panaikina
Atsakyti
QUOTE(anzelika.paramonova @ 2013 05 03, 10:38)
netoli gariunu bet kadangi nurodziau varda ir pavarde todel nelabai nuorieciau tikslu adresda pasakyti nes yra daug smerkianci ,artsiprasau verysad.gif
Papildyta:
tai as ta ir pasakoju jums jog su anstoliais susitariau kad rugsejo menesi eisiu dirbti dalimis mokesiu skola je patys paSAKE KAD IS BEDARBIO PASALPOS NEGALI IMTI UZ SKOLA ,bet pas jos toks formolumas ad uzdeda aresta tada turiu pristatyti  pazyma ir ji panaikina


jus neviesai nurodykite, bet parasykite tai narei asmenine zinute. mamos jus nores aplankyti ir isitikinti kas jus ir kaip gyvenate.
Atsakyti

aisku as gyvenu bendrabutyje todel nelabai smagu butu primti vesnias kurias neturieciau kom pavaisynti verysad.gif verysad.gif verysad.gif esant reikalui galkieciau pati aTVAZIUOTI KUR REIKES SUSITIKTI su suneliu nes dukra lanko darzeli
Atsakyti
QUOTE(anzelika.paramonova @ 2013 05 03, 10:38)
netoli gariunu bet kadangi nurodziau varda ir pavarde todel nelabai nuorieciau tikslu adresda pasakyti nes yra daug smerkianci ,artsiprasau verysad.gif
Papildyta:
tai as ta ir pasakoju jums jog su anstoliais susitariau kad rugsejo menesi eisiu dirbti dalimis mokesiu skola je patys paSAKE KAD IS BEDARBIO PASALPOS NEGALI IMTI UZ SKOLA ,bet pas jos toks formolumas ad uzdeda aresta tada turiu pristatyti  pazyma ir ji panaikina

Nereikia jums laukti rugsejo menesio,jums tik reikia nuvaziuoti pas ta anstole,kuri tvarko jusu byla,ir parasyti prasyma kad panaikintu aresta ir is iplaukianciu pajamu (nesvarbu kokios jos )jums nuskaiciuotu tik ta procenta kuri jie gali pagal istatymus, o tai tik 20 %. O palikti seima su mazai vaikais be pajamu jie negali,nes uz tai juos galima paduoti I teisma.
O apie vaisias cia niekas ir nekalba.,jei atvaziuoji zmogui padeti,pagelbeti,tai kokios cia gali buti vaises,kas nores savo atsives biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juskirena: 03 gegužės 2013 - 09:51

Nepykit uz mano dabartini pasisakyma,bet as dabar sedejau,dar karta perskaiciau viska ir man toks klausimelis iskilo,o is ko jus gyvenate,jei saskaitos arestuotos ir neturite jokiu pajamu?
Atsakyti