Įkraunama...
Įkraunama...

Parama trijų asmenų šeimai

tai p perskaiciau rasiau kad man reikalinga pagalba ir kad auginant vaika pati galieciau kur nors susitikti jei atsirastu zmoniu galinciu -padeti bet tai nereiskia kad prasau vien pinigu jusu zodziai skaudina taip negalima
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anzelika.paramonova @ 2013 05 03, 12:19)
tai p perskaiciau rasiau kad man reikalinga pagalba ir kad auginant vaika pati galieciau kur nors susitikti jei atsirastu zmoniu galinciu -padeti bet tai nereiskia kad prasau vien pinigu jusu zodziai skaudina taip negalima


Tai prašot Jūs jų ar ne? Jei ne vien, tai įvardinkit ko dar. Dabar perskaičiau ir supratau, kad tik galit kažkur susitikti . O koks tikslas to susitikimo? Kad duotų 100 lt? Na pagalvokit pati, kas laikys tokį prašymą rimtu - aš privažiuosiu paimti 100 lt, man sunkiai sekas pragyventi. Šitą bet kas gali parašyti, bet dauguma prieš duodami tą šimtą norės įsitikinti ar Jums jo tikrai reikia, ar nebus jis išleistas pvz cigaretėms ar pan . Patikėkit, čia besilankančios mamos dar ne tokių graudžių istorijų čia prisiskaitė. Ir liūdniausia, kad dauguma būna tik lengvo pasipinigavimo planas
Atsakyti
nuoriciau paklausti kodel siam skyreliuj nenurodyti kad nevisi gali kreiptys?tai o kur man kreiptys jei zmogui reikalinga pagalba labai nesazininga smerkti zmogu ,juk nezinuote ko gyvenime gali nutikti ir tik kas buvo tokioj situacijoj gali suprasti,manau nieko cia baisaus nenutiko jei parasiauir paprasiau pagalbos nieko neverciu ir manau jei cia susirinkusi bendromene kuri gali padeet ir kurie tik pasisaipyti is kito skausmo
Papildyta:
tikrai ne gal kas rubeliu gali padovanuoti avalynes zaislu maisto produktu tikrai neturejau omeni kad atvaziuot ir paimt 100lt,as usprantu kad cia kaikurie kurie yra sotus kurie negalvoja ka pavalgyt siandien kad uztektu rytdienai nesupras bet manau kad nedara smerkti ar peikti ,jei negali padet nereikia zeminti zmogaus
Atsakyti
QUOTE(anzelika.paramonova @ 2013 05 03, 13:31)
nuoriciau paklausti kodel siam skyreliuj nenurodyti kad nevisi gali kreiptys?tai o kur man kreiptys jei zmogui reikalinga pagalba labai nesazininga smerkti zmogu ,juk nezinuote ko gyvenime gali nutikti ir tik kas buvo tokioj situacijoj gali suprasti,manau nieko cia baisaus nenutiko jei parasiauir paprasiau pagalbos nieko neverciu  ir manau  jei cia susirinkusi bendromene kuri gali padeet ir kurie tik pasisaipyti is kito skausmo

Nu jau gal isjunkite ta savo "aukos" vaidmeni,tik verkiat ir verkiat, o jus dar nesupratot kad neuzkibs niekas doh.gif

Papildyta:
QUOTE(anzelika.paramonova @ 2013 05 03, 13:34)
nuoriciau paklausti kodel siam skyreliuj nenurodyti kad nevisi gali kreiptys?tai o kur man kreiptys jei zmogui reikalinga pagalba labai nesazininga smerkti zmogu ,juk nezinuote ko gyvenime gali nutikti ir tik kas buvo tokioj situacijoj gali suprasti,manau nieko cia baisaus nenutiko jei parasiauir paprasiau pagalbos nieko neverciu  ir manau  jei cia susirinkusi bendromene kuri gali padeet ir kurie tik pasisaipyti is kito skausmo
Papildyta:
tikrai ne gal kas rubeliu gali padovanuoti avalynes zaislu maisto produktu tikrai neturejau omeni kad atvaziuot ir paimt 100lt,as usprantu kad cia kaikurie kurie yra sotus kurie negalvoja ka pavalgyt siandien kad  uztektu rytdienai nesupras bet manau  kad nedara smerkti ar peikti ,jei negali padet nereikia zeminti zmogaus

Niekas jusu nezemina,bet taip (kaip rusai sako) nastyrnai prasyti kad padetu negalima.
Atsakyti
o as ir neverkslenu ir nastyrnai neprasau nieko kaip jus sakot as buvau atvira o jus ponia matot viska is blogos puses,parasia paprasiau pagalbos viena karta gyvenime ir iskart pasypyle klausymai komentarai tai ir atsakau i jos o ne nastyrnai prasau kaip jus teigiat!ir jei mano vyras atleka bausme uz ta ar ana tai ka as su vaikais jau ne zmones??
Papildyta:
o man ir nereikia kad kas uzkibtu gal jums to ir reikia kad nepazystant zmogaus kuris kreipiasi cia netam kad jus uzmustumete laika ir saiytumetes
Atsakyti
QUOTE(anzelika.paramonova @ 2013 05 03, 13:47)
o as ir neverkslenu ir nastyrnai neprasau nieko kaip jus sakot as buvau atvira o jus ponia matot viska is blogos puses,parasia paprasiau pagalbos viena karta gyvenime ir iskart pasypyle klausymai komentarai tai ir atsakau i jos o ne nastyrnai prasau  kaip jus teigiat!ir jei mano vyras atleka bausme uz ta ar ana tai ka as su vaikais jau ne zmones??
Papildyta:
o man ir nereikia kad kas uzkibtu gal jums to ir reikia kad nepazystant zmogaus kuris kreipiasi cia netam kad jus uzmustumete laika ir saiytumetes

Jei teisybe tai as jau buvau pasiruosusi nuvezti tuos 100 lt jusu dukrytei isleistuvems,bet kadangi jus nenorejote pasakyti savo adreso,o paskui viskas ir issirutuliavo I labia itartinus dalykus,jus pati kalta,jei jau tikrai reikia pagalbos tai bebijokite kad kazkas atvaziuos ir pasiziures kaip jus gyvenate, o gal jus kazko tais bijote,nes Grigiskese visi visus pazysta,ir gali apie jus pasakyti nereikalingu dalyku??????????? Cia tik mano pamastymai.
Atsakyti
Jeigu norit kad padėtų, tai kodėl nenorit, kad potencialūs pagalbininkai įsitikintų, kad tos paramos reikia? Suprantu, kad prašyti nėra lengva, bet ir paramos niekas lengva ranka nenori duoti, nes labai jau daug kas supranta, kad jeigu aš turiu, tai PRIVALAU duoti. Mums irgi niekas ant lėkštutės nepadeda. O iš kur mums žinoti, kad jūsų istorija tikra, jeigu neleidžiat tuo įsitikinti?
Atsakyti
as labai gerai suprantu viska ir tai tikrai nereiskia kad jei kas turi privalo duoti kitiems tikrai ne,taip grigiskese visi vienas kita pazysta ir nedelto kad apie mane kazka pasakytu nera ko apie mane sakyti nerukau negeriu nors gaunu vos 650lt nesigedinu ir neneigiu kad man sunku ar kad reikia pagalbos ir nesakiau kad nenuoriu kad pas mane vaziuotu as atvirksciai zmioniu nuorinciu padeti laika nuorejau tausoti as gal jauna kvaila 25metu norejau buti atvira bet viskas gavosi atvirksciai labai visu atsiprasau
Papildyta:
ir man tikrai nera smagu kai gyveni mazam miestelyje ir visi tave smerkia uz tai kad tavo vyras sedi uz ta ar ana,kiekvienam aiskint ir irodynet kazka,todel ir taip parasiau jei kas suprato klaidingai tai labai visu atsiprasau
Atsakyti
nu idomi situacija g.gif pagalbos nori,bet visos situacijos nesako.
o uz ka jusu vyras sedi,nes man tie straipsnei nieko nesako.
o jus I socialiniami nesikreipet,gal priklauso kokie maisto paketai,kokia pasalpele ?
Atsakyti
Mamos, nereikia taip pulti. Gal tikrai žmogui reikia pagalbos. Aš pati planuoju kitą savaitę nuvažiuoti (ketvirtadienį ar penktadienį). Parinksiu savo mergaitės drabužėlių, pabendrausiu su šia mama.
Anželika, kada mergaitės išleistuvės? Koks mergaitės drabužių dydis? Batukų?
Papildyta:
QUOTE(Nikutė @ 2013 05 03, 14:48)
nu idomi situacija g.gif pagalbos nori,bet visos situacijos nesako.
o uz ka jusu vyras sedi,nes man tie straipsnei nieko nesako.
o jus I socialiniami nesikreipet,gal priklauso kokie maisto paketai,kokia pasalpele ?

260 straipsnis. Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu

1. Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas,

baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

2. Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė didelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino didelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų,

baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų.

3. Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno, siuntė, pardavė ar kitaip platino labai didelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų,

baudžiamas laisvės atėmimu nuo penkerių iki penkiolikos metų.
Atsakyti
QUOTE(anzelika.paramonova @ 2013 05 03, 10:15)
as buciau labai dekinga jei kas padetu surinkti ta suma kuria reikai nunesti teveliu komitetui

Pas mus darželio grupėje yra toks panašus atvejis, tik jis susijęs su vaiko mamos baisia liga, tai mes visi tėvai susimetėme po papildomus 5,-... tai tiek tos bėdos.

Aš pati mokykloje nesu susimokėjusi nei už išleistuves, nei už ką ten daugiau reikėjo, nes neturėjau iš ko, bet išleistuvėse buvau- ne vakuume gyvenau... Jeigu padėtis tikrai bloga, tai bendruomenė TAI ŽINO, ir komitetai jokių litų nelaukia.


Dar toks pamąstymas- vaikai pakankamai paaugę, o Jūs kodėl neinate dirbti, pvz. kad ir aukle? Kaip tik neseniai ieškojau geros auklės, na ne taip ir lengva surasti norintį dirbti žmogų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soul: 03 gegužės 2013 - 15:58
QUOTE(Soul @ 2013 05 03, 16:48)
Dar toks pamąstymas- vaikai pakankamai paaugę, o Jūs kodėl neinate dirbti, pvz. kad ir aukle? Kaip tik neseniai ieškojau geros auklės, na ne taip ir lengva surasti norintį dirbti žmogų.


jau Soul paklause, nes norejau uzduoti ta pati klausima - kodel jus nedirbate? jusu vaikai ne kudikiai, kuriu nera kam ir kur palikti.
Atsakyti