Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pažeidimai, smurtas, įžeidinėjimai

Po gimdymo gulejau pooperacinej palatoj ir atejusi anastezologe garsiai, kad as girdeciau su sesele snekejo: kazin ar as jau su gydytoja atsiskaiciau jau uz gimdyma? Nes tipo su Cezariu tai tureciau cia visiems moketi daugiau ir pan... blink.gif
Nedaviau nei lito daugiau gydytojai tai tikrai, ir aplamai ji nebuvo verta net tu pinigu kuriuos gavo... O tai karvei anestezologei, kuri placiai sypsojosi atejus issimti to epiduro prietaiso. nedaviau nei lito. Butumet jus girdeje kaip trinktelejo durimis thumbup.gif
Atsakyti
man pasisekė, priekaištų personalui neturiu, bet vyras, vaikščiodamas koridoriuje, sakė tokius užgauliojimus gimdyvei girdėjęs , kad ojojoj... doh.gif ir labai apsidžiaugė, kad su manim per gimdymą taip normaliai elgėsi biggrin.gif
Atsakyti
Man taip pat pasisekė,gimdžiau Antakalnio klinikose, buvo labai fainas personalas ir gimdymo metu ir jau po visko, negaliu pasakyti nieko blogo, nebent, kad viena tik sesutė iš naujagimių skyriaus vaikščiojo susiraukusi ir viskuo nepatenkinta, bet kai jos nejudinau, tai nemalonių pojūčių išvengiau.
Atsakyti
aš gimdžiau nieko nemokėjus,bet per gimdymą visą laiką gyditoja mane už rankos laikė ir akušerė visą laiką buvo šalia aišku aš ant jų pykstu,kad nesužiūrėjo ,paliko placentos,po savaitės teko grįžt į ligoninę,daryt abraziją,bet jų pastangos gimdymo metu mano galva šiandien,atperka jų kaltę,nes neišgirdau nė vieno blogo žodžio savo atžvilgiu ir po to ėjo lankyt ,skyrė procedūras,o mano gimdymas man buvo didžiulis košmaras ir jei dar būtų medikės raganos ,tai jau tikrai po šiai d.netūrėčiau minčių apie gimdimą,o dabar noriu noriuleliaus
Atsakyti
bigsmile.gif Na as jokiu nusiskundimu del personalo neturiu schmoll.gif kaip tik - sauni komanda.
Atsakyti
Isila, ta sesele kur tau pasitaike tikra idiote. Man panasiai pasirode vokietes naujagimiu seseles, tik tiek kad nepiktybiskos, tfu tfu tfu. Apie jokius primokejimus net minties nebuvo ir cia niekam nebuna smile.gif Norisi visas piktas gyd ir seseles pritvoti kaip reikiant mad.gif
Atsakyti
Gimdziau Antakalnio klinikose, prie 6 metus. Taremes su akusere tik. Atsiliepimai patys geriausi, personalas pasitaike puikus, aciu Dievui, nes kai paskaiciau, ka priraset, tai net plaukai pasisiause... Dabar galvoju, kur gimdyt antra vaikeli, metausi tarp Antakalnio ir VGN. Brac, visai nenoreciau but apsaukta kokios suknistos akuseres ar slaugytojos, kazkaip nesmagu pasidare paskaicius kai kuriu atsiliepimus...
QUOTE(Laumiux @ 2006 08 18, 09:37)
Vyrui kai paskaičiau jūsų pasakojimus, tai jis pašiurpo ir sakė, kad į ligoninę sykiu su kitais daiktais pasiims ir beisbolo lazdą...  smile.gif

thumbup.gif geras!

QUOTE(godule @ 2006 08 20, 01:01)
paliko placentos,po savaitės teko grįžt į ligoninę, daryt abraziją

O kaip pasireiske simptomai, kad paliko placentos-uzdegimas prasidejo, temperatura?..
Atsakyti
ash ati gimdziua amerikoje, tai visi gydytojai pasakishki. rupinasi visais beprotishkai, pasiskaichiau, kad reikia chia jum duot 25lt, 50Lt ir t.t. apsalau. per 5 metus pamirshau, akd reikia juk visiem kyshius lietuvoje duot... o chia tai nieko nereikia duot...ir visi gerai elgias, nes zino, jie ka nors blogai pasakys ar padarys, bus i teisma paduoti biggrin.gif chia uz zmogaus izeidima galima i teisma paduot, ir uzsiteist kruva pinigu biggrin.gif mama buvo apshalus chia amerikoj gydytoju elgesiu ir t.t. negalejo pattiket kad taip buna. kiekviena gimdyve gauna atskira palata, su atskiru dushu ir toletu... yra dar toj palatoj keli ishtiesiami foteliai lankytojam miegot... ateina kas 10 min kas nors ir klausineja ar viskas gerai, ar ka atnesht... nu tik vienas bajeris buvo....gerai kad mama anglishkai nesupranta, nes butu shoka jauchiu gavus smile.gif nezinau keik musu gimde ten ta pachia diena, bet atvaro tox daktaras ir sako man... nu atrodo kad vaikas negauna pakankamai deguonies, ir butu geriau, jei mes ji pagimdytumem kuo greichaiu...tipo mane pjaut aju reiketu. sako keik tu cm atsidarius jau... sakau 5... sako ohhh never mind... ne i ta palata uzsuko biggrin.gif tai sako pamirshk viska ka sakaiu:D viskas su tavim ok:D atsiprashinejo nezinau keik laiko:) o beje, kiek lietuvoj gimdymas kainuoja??? ar ish vis jis kainuoja? keik palatoj zmoniu guli?? man tai uz gimdyma nieko nereikejo moket. viska sumekejo draudimas. visos neshchiios chia gali gaut sveikatos draudima. bet jau kai nebe neshchia tai jo nebeturi, bet tik vaikas turi. tai draudimas sumokejo 3500$ uz gimdyma, o man reikejo susimoket 18$ biggrin.gif
Atsakyti
pagimdžiau visai neseniai, gimdžiau AK, buvo darytas cezaris, nesu kuda, tad per neštumą priaugau tikrai nemažai svorio blink.gif bijojau, kad per gimdymą kas iš personalo ko negero nepasakytu..., nes tikrai būčiau žiauriai įžeista unsure.gif bet..., man pasiskelė, ir aš neišgirdau nė vieno blogo žodžio, kaip tik... atvirkščiai... anestezeologė, sužinojusi koks mano kraujospūdis, ir kad mane veš į reanimaciją pareiškė užuojautą... tad... nieko blogo neišgyvenau thumbup.gif gimdyčiau, gimdyčiau ir dar kartą gimdyčiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
negaliu patiketi, kad dar yra tokiu, raiskiai tariant - sovietiniu atlieku, kurios gali sau leisti taip elgtis su gimdancia moterim.
mano manymu gimdymas - sventas aktas. ir labai liudna, jei gyvybes atejimas i si pasauli sutinkamas patyciomis, uzgauliojimais ir t.t.
Atsakyti
Sveiki

Apie savo patirtį jau rašiau. Žinau, kad viskas vyko iš dalies dėl musų kaltės, bet vis tiek iki šiol negaliu ramiai apie tai galvoti - jaučiuosi taip, kaip ant manęs kaškas būtų spjovęs...

Po pirmo sūnelio turėjau persileidimą. Kai vėl pastojau, draugė rekomendavo labai gerą gidytoją, kuri puikiai prižiuri neščiasias iš rizikos grupės. Gidytoja dirba VGN, pas ją galima lankytis ligoninės mokamoje konsultacijoje, reikėjo sumokėti 20lt už keturius apsilankimus. Ant durų buvo mokamų paslaugų sąrašas, buvo nurodytos kainos už ypatingą priežiurą gimdymo metų, bet ne buvo parašyta apie tai, kiek reikia sumokėti gidytojai už neštumo priežiura blink.gif . Aš įtariu, kad visi manė, kad jeigu neščioji nori lankytis pas ligoninės gidytoją, reiškia ji nori ir gimdyti pas ją, visą atlygį už darbą gidytoja gauna kai gimdvybė sumoka už gimdymus...

Žodžiu, einam mes gimdyti, seselė sako aš skambinsiu tavo gidytojai, o mes jai - mes neturėsim pinigų sumokėti doh.gif Ateina mano gidytoja kai aš saremuoju, o aš jai - laba diena gidytoja, jus dabar budete? man pasisekė doh.gif blush2.gif doh.gif verysad.gif Po to pasirodė, kad jie jai paskambino ir ji vakare per visą miestą pas mane važiavo... blush2.gif

Dėl to turbūt visą laiką jaučiausi blogai. Ji vaikščiojo aplink, sakydavo - čia tau neskauda, čia saremiai... suleiskim nuskaustminančius (aš neprašiau)... paguldė, suleido vaistus - galva svaigsta, skauda dar labiau... Ka, skauda? Reikejo pasirupinti nejautra...

Pikti buvo visi. Nuo gydytojos - kaškaip dirbo su manim kaip su mesos gabalu, veido išraiška - žmogaus, dirbančio savatryne arba plaunančio tualetus... taip žiuri žmogus, darantis nemalonų bet būtiną darbą... Akušerė neleido net cyptelėti - šaukė, kad tylėčiau visą laiką... Net gi sanitarė piko, kad nepadarėm klizmos... Kai pagimdžiau, pradėjo spausti pilvą, kad greičiau išeitų placentą. Gimdžiau pusiau sedint, mačiau kaip mane siuva kruvinom siulom. Be nuskaustminančiu (čia tik trupūti.. ) Verkiau, kad vaiko negalėjau palaikyti - man tai buvo šokas, šalia stovinti sanitarė sako - "zhenshina, liudi serjoznije veshi terpiat, a vi rodili i rasklejelis..." Suleido vaistus- reikėjo daryti valymą... Pabundu po narkozės - nei gidytojos nei akušerės nera, pirmi vyro žodžiai - "kodėl neklausei daktarų..."

Alioną išnešia stebėti (ji buvo pridususi virškelę). Atvažiuoja anyta su taksi (veiksmas vyksta naktį). Pasiema vyra, jis išvažiuoja, palieka man tašę su vaišiais... Į gimdyklą ateina sanitares. "A ti govorila, shto ona s muzhem lezhit... A gde tvoj muzh... Nu vot, teper jejo podnimat'.... "

Palatoj. Skyriaus akushere (naktis) Nemeguok, pabandyk nueit ant puodo... (guliu nuogai savo kraujose) Sakau, galite padet apsirengti ideti iklotus -sako, negalima... nukraujosi, nepastebesi blink.gif A nu greitai padaryk ant puodo, arba kateterį įstatysiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 13 rugsėjo 2006 - 16:27
Viskas baigesi gerai ax.gif Visi givi likom, tik dukrytė yra labai jautri g.gif

Tiesa, gydytojai už neštumo priežiurą mes vėliau atsidėkojom - kai man ją parekomendavusią draugę (taip pat neščią ir dar patirusią du persileidimus) ta gydytoja apšaukė. schmoll.gif

Na mes supratom, kad gavosi kad ji nemokamai manę visą neštumą prižiurėjo, taip pat ir mano draugė ta turėjo su ją gimdyti.... unsure.gif
Atsakyti