Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

arbatmedzio linija ir as isbandziau,sveitklis nuo inkstiru( nejauciu jokio poveikio)poras mazinanti priemone(taip pat nelabai pastebiu rezultatu) tonikas(visai nieko,oda gaivi,bet beveik pabaigus buteliuka,pradejo dirginti oda)kauke patinka! 4u.gif maskuojamas piestukas(bent jau man tai uzkemsa poras)
Atsakyti
user posted image

Tokios niekas nebandėte? 4u.gif
Atsakyti
Man TBS nerealus dalykas - antakių šešėliai. Lietuvoj kosminė kaina - 76 lt smile.gif

http://www.thebodysh...as/akims/59217/

Aš parsisiunčiau beveik dvigubai pigiau iš UK. Bet čia sakyčiau must-have dalykas, tokie natūralūs, gražūs, "pilni" antakiai pasidaro wub.gif

Lūpoms sviestai nerealūs, bet LT mokėt 29lt, kai gali gaut už 4 sv, o kartais ir dar pigiau, ranka nekyla.

E vitamino veido kremas puikus, bet BB kremas E vitamin man pasirodė kiek per tirštas, trūksta gaivumo, tepu vos ne kaip krempudrą, nors efektas tai labai natūralus.

Drėkinanti plaukų sviesto kaukė liuks, šampūną išbandžiau kolkas tik ginger, nuo pleiskanų, bet jei po jo nieko nenaudočiau, ta prasme kondicionieriau ar kaukės, plaukai kaip šiaudai liktų smile.gif

Kas čia dar iš perkliukų..skaistalai labai neblogi va šitie - http://www.thebodysh...kruostams/99558 , kažkada per akciją už 3 sv pasigriebiau cool.gif buvo likęs tik pats šviesiausias atspalvis, tai biškį bijojau, kad nieko nesimatys, bet labai labai natūraliai paraudę atrodo, fantastika wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Barbaškė @ 2013 12 09, 16:35)
Merginos,čia The Body Shop tema wink.gif

Į temą:
Tušas.Likau patenkinta pirkiniu.Jau tiek tušų prikaupiau  unsure.gif  Nedabaigti.bet kad tai tepa,tai kažkoks padžiuvęs vos kelis kart panaudojus  doh.gif

user posted image



turejau sita tusa smile.gif lb fainas,geras, kokybiskas ir su akcija kainavo apie 4 svarus smile.gif pirkau uk.
Atsakyti
Matėt, kad kai kurioms vitamin E serijos prekėms nuolaidos? Dieniniam kremui, prausikliui, valikliui ir dar kažkam nepamenu, man rodos tam purškikliui, viskas kainuoja po 28lt. Tai vakar Oze pagriebiau paskutinį kremo indelį. Labai apsidžiaugiau, o tik šiaip užėjau pažiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 05 03, 19:46)
Neradau temos, kuri nebūtų užrakinta  unsure.gif Tai sukūriau vieną, jei vis dėlto būsiu prasižioplinus - trinkit.

SENA TEMA
Gal kuri riebiaodė yra mėginusi arbatmedžio aliejaus liniją ir gali pakomentuoti? Konkrečiai sudomino prausiklis:
user posted image
Kaip patinka? Ar yra koks poveikis? Ar labai stipriai neišdžiovina odos?



Naudojau šį prausiklį gerus metus, jei ne daugiau, turiu riebią, jautrią odą, iš pradžiu buvo tiesiog nerealus atradimas, taip džiaugiausi, labai gerai valė, oda tokia sveika atrodė, tačiau gal dėl jo, gal dėl kitų priežasčių oda tapo dehidraduota, labai išausėjo, momentai atrodė, kad turiu ne riebią odą, bet sausą...manau jei naudoti tinkamą maitinamąjį+drėkinamąjį kremą, turėtų tikti, tačiau jis iš tų, kuris labai sausiną odą...po jo išbandžiau iš TBS dar 2 prasiklius: Jūros dumblių veido prausiklis skirtas mišriai ir riebiai odai ir Alavijų putų prausiklis veidui skirtas sausai ir jautriai odai, tai su dumbliais visiškai nepatiko, nelabai jaučiau jo poveikio po arbatmedžio, o antrasis tiko tobulai, pardžioje tikrai nesausino, bet besibaigiant antram buteliukui, pradėjau pastebėt, kad vėl kažkiek sausina odą. Tai padariau išvadą, kad geriausiai keist prausiklius, maximu po 2 buteliukus iš eilės naudoti...arba parinkti tikrai gerą kremą, aš labai nemėgstu daug kremo teplioti, kadangi poros išsipletusios, tai užsikimša ir blizga oda, kadangi riebi, gal todėl ir išsausinau prausikliais, nenaudodama pakankamai reikiamo kremo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivorikste_saule: 17 vasario 2014 - 14:23
QUOTE(Austuja @ 2013 12 06, 10:59)
būna merginos užsisakinėji iš užsienio psl, aš perku per tarpininkes Lietuvoje ir tai gaunas daug pigiau nei TBS parduotuvėje, kur kainos kosminės mano akimis doh.gif

O kokia tarpininke geriausia uzsakanti is bodyshop.uk?
Gal zinote kiek mazdaug iseina didelis rinkinys Lt? http://www.thebodysh...uxury-gift.aspx
Atsakyti
Gal kas naudojate? idomu butu atsiliepimai 4u.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(eureta @ 2014 03 06, 09:59)
Gal kas naudojate? idomu butu atsiliepimai  4u.gif
user posted image user posted image

Naudoju jaunystės lašus.Bet taip tarpais smile.gif Dažniausiai nakčiai tepu, iš ryto lyg ligesnė oda.Man patinka.
Atsakyti
TBS kremas su vit C

gal kas nors bandet? nekemsa poru?
Atsakyti
QUOTE(ministry @ 2014 04 15, 23:44)
TBS kremas su vit C

gal kas nors bandet? nekemsa poru?

naudoju, nekemsa
Atsakyti
Gal kuri bandė ar dar bando šią priemonę?
Ar nesausina odos po procedūros, ar gerai nusivalo tas aliejukas?
user posted image
Atsakyti