Įkraunama...
Įkraunama...

Grupinių apsipirkimų internetinės parduotuvės - 6

QUOTE(Darmin @ 2013 10 12, 14:52)
su 9 ir be skyluciu garams  g.gif
Ir aš turiu šituos.
Be skylučių gana sandariai užsidengia, verdu ant labai mažos ugnies. Vėsdamas maistas net kažkiek vakuumuojasi, nes nudengiant dangtį jaučiamas toks nedidelis "prisiurbimas".

QUOTE(Amelita @ 2013 10 12, 16:31)
Labas, mastau paskiepyti savo katinuka uz 29 Lt.

katems, sunims
Tai kodėl neskiepijat, o tik mąstot? biggrin.gif
Kaina gera, bet nerašo, koks konkrečiai skiepas, tik kad siūlo visų tipų vakcinas. Bet skiepys tai tikrai pigiausia. hihihi.gif
Dėl visa ko pasiskambinkit į kliniką. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2013 10 12, 17:06)

Tai kodėl neskiepijat, o tik mąstot?  biggrin.gif
Kaina gera, bet nerašo, koks konkrečiai skiepas, tik kad siūlo visų tipų vakcinas. Bet skiepys tai tikrai pigiausia. hihihi.gif
Dėl visa ko pasiskambinkit į kliniką.  mirksiukas.gif


Mes skiepinam kas metus. Ir siuo metu kaip tik reiks ta vakcina kartoti. Kad skiepyt tai reikia pasiruosti t.y. suserti vaistu nuo kirminu ir tik po 10 dienu skiepyt. O vaistus duosim tik kita savaite.

Reiks dar pasiskambinti ten, pasidomet ka jie ten siulo. Gal kokia vakcina su besibaigianciu galiojimu..Bet jei taip ir butu, tai niekas nepasakytu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2013 10 12, 17:31)
Mes skiepinam kas metus. (...)
Būtent šie klausimai man ir kilo, tik nenorėjau plėstis ne į temą. mirksiukas.gif
Visos tos vakcinos maždaug vienodos, skiriasi gamintojas ir kaina.
Manau, kad verta pasinaudoti pasiūlymu. mirksiukas.gif
Atsakyti
GAL KAS PIRKO 49 Lt už žieminius, ypač šiltus moteriškus batus.

39 Lt už jaunatviškus rudeninius pašiltintus moteriškus batus (galėsite rinktis iš 3 modelių)

http://grupinis.lt/v...liu?show_more=1
Atsakyti
Fui, kokie baisūs batai blush2.gif


----
Man kilo klausimas, gal kas turite PEST REPELLING AID kenkėjams atbaidyti:
user posted image

PEST REPELLING AID kenkėjams atbaidyti

Prietaiso kaina tikrai nėra 75 Lt biggrin.gif Bet kaip už 19 Lt manau - tinkama. Tik va klausimas - ar jis veiksmingas? g.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _aLba_: 14 spalio 2013 - 12:16
QUOTE(_aLba_ @ 2013 10 14, 13:13)
Fui, kokie baisūs batai  blush2.gif
----
Man kilo klausimas, gal kas turite PEST REPELLING AID kenkėjams atbaidyti:
user posted image

PEST REPELLING AID kenkėjams atbaidyti

Prietaiso kaina tikrai nėra 75 Lt  biggrin.gif  Bet kaip už 19 Lt manau - tinkama. Tik va klausimas - ar jis veiksmingas?  g.gif


Googlej staripsniu paieškokit, kažkada skaičiau, jeigu tie graužinai ir vabzdžiai būtų tokie jautrūs, mieste jų išvis nebūtu, mumis pastoviai supa įvairios bangos ir garsai, ko žmogus nejaučia ir negirdi. Blefas ir tiek schmoll.gif
Atsakyti
Nu va, aš ir galvoju. Bet iš kitos pusės mąstau - yra bangos, kurių žmogaus ausis negirdi, o pvz. šuns - taip. Tai ir kinologų naudojami dresūroje įvairūs švilpukai ir t.t.
Galvoju, gal su kenkėjais panašiai g.gif
Nu bet aišku - čia būtų stebuklas, ir pvz. UK (pagarsėjusioje pelėmis) arba LT studentų pilnuose tarakonų barakuose - būtų švaru ir saugu biggrin.gif
Nžn., pagooglinus kiek tokie ir panašūs kainuoja, jeigu ne iš kiniečių siųstis, tai LT be 30-40 Lt (čia pigiausi) nenupirksi mastau.gif
Na pagalvosiu dar. Jeigu įsigysiu - parašysiu atsiliepimus smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _aLba_: 14 spalio 2013 - 12:37
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2013 10 14, 11:44)
GAL KAS PIRKO 49 Lt už žieminius, ypač šiltus moteriškus batus.

39 Lt už jaunatviškus rudeninius pašiltintus moteriškus batus (galėsite rinktis iš 3 modelių)

http://grupinis.lt/v...liu?show_more=1

Man jie kazkokie... vienkartiniai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2013 10 14, 14:01)
Man jie kazkokie... vienkartiniai...  g.gif

drinks_cheers.gif Man irgi atrodo, kad kokybės bus nerasta..
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti