Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilinės kėdutės

QUOTE(ryyd @ 2006 06 01, 21:02)
gerai, kad nezinojau, kai isleido is ligonines, o tai buciau rogutese vezus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nuo antro menesio vazinejame keduteje, neskaitant grizimo is ligonines.


Zodis "vezioti" reiskia tai daryti nuolat, o "parsivezti" - tai daryti viena karta. As irgi vaika parsiveziau keduteje (0-13 kg) is ligonines, o nuolat vazineti pradejau nuo 3 savaiciu. Tai visiskai SKIRTINGI dalykai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Augustina: 02 birželio 2006 - 08:59
maniau ismesiu ta kedute vidury autostrados, vis tiek ant ranku reikejo laikyt
Atsakyti
Mes irgi turim kedute nuo 0 iki 13kg. sunui visai patiko gavom ja mazdaug kai jam buvo 2men. nuo tada ir veziojam tik va sveriam dabar 11kg o jau joje sedeti nebenori per daug gulscia teks pirkti nauja kad galetu pro langa veizuolint ploja.gif
Atsakyti
Mums jau 2,5 mėn. Bet tam vaikelui visai nepatinka toj kėdutėj.Jam patinka tik lopšely gulėti kur iš vežimo išsiima.Ir bandžiau aš į tą kėdutę palutę įdėti ir pagalvytę, bet vis tiek tas pats sad.gif Taip norėjau kad vaikui saugiau būtų, o pasirodo mums iš tos kėdutės jokios naudos, nes pradeda verkt ir reikia imt ant rankų. Bet aš vis tikiuos, kad paaugs dar trupučiuka ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
nu as tai irgi is ligonines dukryte parsiveziau lopsyje,o i kedute pradejom sestis tik nuo 5 men.Aisku as suprantu kad tos kedutes tam ir yra sukurtos kad vaikeliui butu patogu,bet man nelabai patinka.Dabar jau gerai nes manau kad mergina pakankamai didele,bet anksciau sodint net i galva neatejo tokia mintis.Ir dar buciau nesodinus,bet tokios druckes jau neislaikau jei ilgesne kelione lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nors turim tikrai gera autokedute skirta naudojimui nuo 0 vistiek bijau i ja sodint savo suneli
Atsakyti
jei kėdutė skirta nuo 0, tai ir galima į ją dėti mažuliuką. Mūsų pyplys nuo 1 mėnesio keliavo autokėdutėj. Juk jos ir nėra sėdimos padėties. Dabar jau didelis, pakeitėm į didesnę. Jei tenka važiuot be autokėdutės (ne su savo mašina), man grynas vargas. Ir vaikui nepatinka. Dabr tik įdėdį į jo kėdutę - viskas, žiopso pro langą, šypsosi. Galbūt dėlto, kad mažas priprato. O ir ta autokėdutė-nešynė patogu. Pasiėmei su savim ir nešiesi thumbup.gif
Atsakyti
As manau jog keduteje,skirtoje nuo gimimo iki 13kg,kudiki galima sodinti ir neturi reiksmes nuo kada,juk ji nesodini,o guldai joje,niekas nevercia daryti gulimos pozicijos .Mano ir dabar nesedi,padarau gulstesne kedute ir pirmyn vacation1.gif
Atsakyti
Mes turim kėdutę nuo 0 iki 13 kilogramų, jau ruošiamės keisti į didesnę.Savo mažę toje kėdutėje parsivežėm iš ligoninės.Kadangi neturėjau pradžioje vežimėlio, o ji norėjo visada būti su manimi, tai aš nuo gimimo po visus kambarius nešiojausi ją su savimi.Močiutės ir draugės tai pamatę sakė kad iškryps stuburas, bus susikuprojusi ir t.t. Bet atsakingai teigiu tai gryna nesamonė...Mūsų dukrytė,taip masažistė sakė, tiesiog ideali thumbup.gif jokių pakitimų, išlinkimų ar susikuprojimų... Taigi visada reikia mažiau klausyti davatkų lotuliukas.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Mes irgi turim kedute nuo 0 iki 13 kg. Kazkaip vis nedrisdavau maziaus sodinti i sia kedute, bet pasiskaiciusi patarimu manau, kad pradesiu sodint biggrin.gif juolab, kad jam jau beveik du men.
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(Tangi @ 2006 10 03, 11:17)
Mes irgi turim kedute nuo 0 iki 13 kg. Kazkaip vis nedrisdavau maziaus sodinti i sia kedute, bet pasiskaiciusi patarimu manau, kad pradesiu sodint  biggrin.gif juolab, kad jam jau beveik du men.

Nuo dvieju men tai jau tikrai drasiai gali sodinti. Mes savo mazaji gal nuo 1 men joje pradejom veziotis. O dar namuose ir pasupdavom kai neramus budavo
Atsakyti