Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

Kur gauti "Amway" produktų Kaune? Atsiliepkit, platintojai!
Atsakyti
Gal zinote kas nors kaip pasalinti sandarinimo putu likucius nuo langu remu ir stiklo? gal yra kokiu specialiu priemoniu?
Atsakyti
QUOTE(vartotojas @ 2007 09 03, 15:07)
Gal zinote kas nors kaip pasalinti sandarinimo putu likucius nuo langu remu ir stiklo? gal yra kokiu specialiu priemoniu?


As tai nuo stiklu ir plastmasiniu remu nugrandziau granduku, kur isideda britvos. Jas naudoju ir ceranviryklei valyti.
Jei nuo mediniu remu tai blogiau. Jokia chemija tu putu neima. Galima tik mechaniskai pasalinti.
Atsakyti
Klausiate, kur gauti amway Kaune? Atsakau: pas mane:) Galite parašyti į rampasiukas@one.lt , viską išpasakosiu ir padėsiu:)
Atsakyti
QUOTE(makar @ 2007 09 07, 19:51)
Klausiate, kur gauti amway Kaune? Atsakau: pas mane:) Galite parašyti į rampasiukas@one.lt , viską išpasakosiu ir padėsiu:)

kazkaip nusivylusi as tom priemonem, jau kazkokio stebuklingo rezultato tikrai nesulaukiau...o jau pasakojimai apie jas, tai net kvapa uzgniauzia, viskas grazu ir be jokiu pastangu
Atsakyti
QUOTE(Martita @ 2007 09 12, 17:30)
kazkaip nusivylusi as tom priemonem, jau kazkokio stebuklingo rezultato tikrai nesulaukiau...o jau pasakojimai apie jas, tai net kvapa uzgniauzia, viskas grazu ir be jokiu pastangu


Dar kartą: niekas nesako,kad jos yra stebuklingos g.gif Stebuklas gali būti tik vienas:kada pasveiksta mirtina liga sergantis žmogus blink.gif O priemonės veikia lygiai taip pat kaip ir viso kitos(švaros požiūriu),tik jų sudėtis yra ne tokia kenksminga,bet už tą malonumą sumokame truputį daugiau mirksiukas.gif Kiekvienas renkasi pagal norus ir galimybes mirksiukas.gif Bet kadangi aš juos naudoju su malonumu,nes per pusę metų išmokau juos naudoti (apie ką visi platintojai ir bando pasakyti),kad duotų maksimalų efektą,siūlau pabandyti ir kitiems,ypač viskuo nepatenkintiems :blink:Na,pvz.tau,kokia priemonė nepatiko ir kodėl? g.gif
Atsakyti
mergaites,gal kuri matet Mr proper purskikli, turejau as apelsinu kvapo -virtuvej naudoti, ypac gerai nuimdavo riebalus nuo groteliu.
user posted image
bet jau pora menesiu ieskau ir niekur tokio pat nerandu,nei senukuose, nei maximose... nebesuprantu-gal nebeplatina tokiu...?

Papildyta:
QUOTE(jblmami @ 2007 08 09, 21:14)
As Perwoll juodiems drabuziams pilu i stalciuka(milteliams) vietoj milteliu. Geras daiktas tik , kad nepigus. Bet tada nebuna tu slyksciu demiu, kurias palieka skalbimo milteliai. Bet baltiems skalbiniams naudoju tik miltelius, nes jie skalbia kur kas geriau nei skystos skalbimo priemones. ax.gif


nuo milteliu lieka demes tada,kai prastai isskalaujami drabuziai... arba tiesiog per daug milteliu naudoji.
nes mano mamos irgi anksciau drabuziai buvo su baltom demem, tai dabar tiesiog maziau milteliu pila i skalbimo masina, arba uzdedi papildoma skalavima mirksiukas.gif
Atsakyti
MB skalbėsi savo marškinelius rankomis ir turbūt neišskalavo gerai miltelių, liko trys mėlynos dėmės. Dabar visokiais būdais jau bandžiau tas dėmes naikinti, bet nesiseka ir Amway nepadėjo. Gal kas žino sprendimą? Sakiau išsiuvinėsiu ant dėmių tada ką nors. biggrin.gif
Atsakyti
Mano šviežia ir nekokia patirtis su amway verysad.gif . Nusipirkau tamsiai rudus odinius batus ir blizginimo priemone, pradejau blizginti, tai ta vieta staigiai patamsejo ir gavosi kaip demė unsure.gif , paskambinau draugei, iš kurios pirkau Loc'ių ir paklausiau ar galiu truputį tą vietą su locium pavalyt, tai kai pavaliau, tai ir išbluko ta vieta, o dabar nei batų tepalas nepadengia. Nu vienu žodžiu prisidirbau. Gal kas žino, gal yra kokių dažų odai, kad patepti tą vietą ar kaip kitaip patamsinti?
Atsakyti
jei kažkas nepatiko ir nepateisino lūkesčių iš amway produktų, per 90dienų gali jas grąžinti tam iš ko pirkai, tiesa prekės turi būti sunaudota ne daugiau 1/3.
Atsakyti
ka manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fleita @ 2007 09 17, 15:02)
Mano šviežia ir nekokia patirtis su amway  verysad.gif . Nusipirkau tamsiai rudus odinius batus ir blizginimo priemone, pradejau blizginti, tai ta vieta staigiai patamsejo ir gavosi kaip demė  unsure.gif , paskambinau draugei, iš kurios pirkau Loc'ių ir paklausiau ar galiu truputį tą vietą su locium pavalyt, tai kai pavaliau, tai ir išbluko ta vieta, o dabar nei batų tepalas nepadengia. Nu vienu žodžiu prisidirbau. Gal kas žino, gal yra kokių dažų odai, kad patepti tą vietą ar kaip kitaip patamsinti?


Galėjo likti ta dėmė nuo Loc tik dėl to,kad sureagavo su kažkuo kitu g.gif Bet vien tik nuo Loc tikrai nieko panašaus nebūtų atsitikę,nes su Loc servetėlėm valau batus ir batelius,ypač gerai,kai rudenį ir žiemą druskos pripila-nuvalai tom servetėlėm,tai jokia druska nelimpa ir baltų dryžių ant batų nelieka 4u.gif
Atsakyti