Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

QUOTE(namiseda @ 2007 09 13, 07:53)
Dar kartą: niekas nesako,kad jos yra stebuklingos g.gif Stebuklas gali būti tik vienas:kada pasveiksta mirtina liga sergantis žmogus blink.gif O priemonės veikia lygiai taip pat kaip ir viso kitos(švaros požiūriu),tik jų sudėtis yra ne tokia kenksminga,bet už tą malonumą sumokame truputį daugiau mirksiukas.gif Kiekvienas renkasi pagal norus ir galimybes mirksiukas.gif Bet kadangi aš juos naudoju su malonumu,nes per pusę metų išmokau juos naudoti (apie ką visi platintojai ir bando pasakyti),kad duotų maksimalų efektą,siūlau pabandyti ir kitiems,ypač viskuo nepatenkintiems :blink:Na,pvz.tau,kokia priemonė nepatiko ir kodėl? g.gif

Nu as stebuklo ir nesitikiu. Tikiuosi svaros mirksiukas.gif Kadangi musu vonia akriline, isigijau LOC'a. Kol vonia nauja buvo ir tas valymas buvo, galima sakyti, praskalavimas, buvo visai nieko, o kai jau apsinese daugiau, ssu LOC'u nieko nebepadarau. Turiu ir Bathroom cleaner is LOC serijos, kranus nuvalo gana gerai, jei bent pora kart per savaite plaunu, bet va vonios jau nebeiveikiu.
Gal psidalintum savo patirtim, kaip teisingai ji naudoti, kad butu geras rezultatas?

QUOTE(atute @ 2008 02 12, 11:38)
Mes naudojam LOC virtuvei valikli, labai gerai nuvalo isisenejusias demes smile.gif jeigu kas iesko LOC valikliu, galite kreiptis i mane  thumbup.gif

Niekaip nenuvalau savo plienines kriaukles su tuo LOC'u virtuvei, kaitlentes irgi nenuvalo - nesvarumus nuo maisto likuciu nuvalo, bet tokias apnasas nuo dazno virdulio virimo - NE schmoll.gif

QUOTE(daivuxdomux @ 2008 05 14, 12:06)
Mamos mamulytės, padėkit!Visuose kambariuose laminatas, ne pats pigiausias, dar sakyčiau iš brangesnių, kokybė turėtų būt gera, nu bet valymas  verysad.gif  ! Ko tik neišbaldžiau : LOC universalų, specialią lietuvišką priemonę laminatui "Laminato valiklis", acto tirpalą(kažkur SM skaičiau), nusipirkau Viledos šluotą ne pačią brangiausią, kažkur apie 48 lt.Plaunu ir nervinuos  doh.gif MATOSI VISI PLOVIMO DRYŽIAI IR PĖDOS! Šluotą tikrai gerai nugręžiu, būna tik drėgna. Nebeturiu nervų ir sveikatos pastoviai brūžinti. Ką naudojat jūs, gal man tiks?HELP!

Plaunu su lietuvisku laminato plovikliu, nelieka jokiu dryziu. Sluota naudoju ta pacia pigiausia, tokia melyna su nuspaudziama kempinele

QUOTE(Carolina @ 2008 09 21, 19:09)
Valiklis bet kam(virtuvei, voniai, demėm, dulkėm ,grindim ir t.t.) tai LOC iš Amway
O indams Dish Drops irgi iš Amway.  thumbup.gif

Dish Drops ir man patiko thumbup.gif

Atsakyti
Tikrai yra Lietuvisku priemoniu kurios daug geresnes uz tas placiai isreklamuotas.
Tarkim niekas taip nepanaikina nuo baldu del dregmes atsiradusiu baltu demiu kaip "Valo" thumbup.gif ,kiliminiai dangai plaut su siurbliu geriausia tinka "Higejos" sampunas kilimam ir isplauna geriau nei tie brangus ir svarbiausia isplovus buna nelipnus todel ilgiau islieka svarus biggrin.gif .Taipogi man patinka "Valis"virtuves ,bei griliu ir zidiniu valikliai. Ir cia as ne reklama varau 4u.gif ,bet tai priemones atsirinktos is daugybes isbadytu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovta: 24 sausio 2009 - 17:09
QUOTE(jovta @ 2009 01 24, 18:07)
Tikrai yra Lietuvisku priemoniu kurios daug geresnes uz tas placiai isreklamuotas.
Tarkim niekas taip nepanaikina nuo baldu del dregmes atsiradusiu baltu demiu kaip "Valo" thumbup.gif ,kiliminiai dangai plaut su siurbliu geriausia tinka "Higejos" sampunas kilimam ir isplauna geriau nei tie brangus ir svarbiausia isplovus buna nelipnus todel ilgiau islieka svarus  biggrin.gif .Taipogi man patinka "Valis"virtuves ,bei griliu ir zidiniu valikliai. Ir cia as ne reklama varau  4u.gif ,bet tai priemones atsirinktos is daugybes isbadytu

Tikra tiesa,ka tik su Valis virtuves grindu plyteles valiau,tai toki malonuma apturejau wub.gif blush2.gif ,super valyklis,o dar pirkau su didele nuolaida,tai dvigubas malonumas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
mergytes norejau paklausti kaip skiesti dish drops nesuprantu, nusipirkau atskira buteli (500ml) su dozatoriumi, kiek man visko pilti? Amway uzsikreciau irgi, nors irgi buvau pesimiste kol nepabandziau. Orkaiciu valiklis tiesiog stebuklas pridegusiems puodams, bliekoms ir orkaitei, nuvalo idealiai tiesiog blizga ir nereikia net trinti. Istepu palaikau pusvalandi ir valio mano puodai vel nauji. Taip pat geriu vitaminus, labai patinka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 02 05, 17:22)
mergytes norejau paklausti kaip skiesti dish drops nesuprantu, nusipirkau atskira buteli (500ml) su dozatoriumi, kiek man visko pilti? Amway uzsikreciau irgi, nors irgi buvau pesimiste kol nepabandziau. Orkaiciu valiklis tiesiog stebuklas pridegusiems puodams, bliekoms ir orkaitei, nuvalo idealiai tiesiog blizga ir nereikia net trinti. Istepu palaikau pusvalandi ir valio mano puodai vel nauji. Taip pat geriu vitaminus, labai patinka. 4u.gif

Skiesti reikia 1/8. Ten kur eina bangelės pili vandens, o ten kur tamsiai mėlyna spalva pažymėta - tiek reikia pilti koncentrato mirksiukas.gif tikiuosi aiškiai parašiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(donatele @ 2009 02 06, 12:26)
Skiesti reikia 1/8. Ten kur eina bangelės pili vandens, o ten kur tamsiai mėlyna spalva pažymėta - tiek reikia pilti koncentrato mirksiukas.gif tikiuosi aiškiai parašiau 4u.gif


aciu labai 4u.gif
Atsakyti
sakykit gal; kas naudojat tokoa stebuklinga balta mase- kazkaip akmeniu vadinasi- tipo naturalus,parodose kainuoja apie80lt indas
Atsakyti
DISH DROPS - skystas indų ploviklis (1 l.)
Jei svajoji apie žvilgančius indus, kurių kiekvienas tau pavydės, apie blizgančius puodus ir spindintį sidabrą, niekas neišvalys jų geriau už indų ploviklį DISH DROPS.

Tai stiprios koncentracijos preparatas, tad vos keli jo lašai, įlašinti į vandens pilną praustuvą, pagamins gausybę ilgai besilaikančių putų, kurios pašalina maisto liekanas. Šis skystis idealiai išplauna net labai riebaluotas keptuves bei pridegusį maistą.
DISH DROPS sudėtyje yra alijošiaus. Šis efektyvus skystis indų plovimui švelniai veikia rankų odą, kaip ir porcelianą, krištolą bei prabangiausius sidabro gaminius.
Naudojant plastikinį Amway butelį su pompa, galima DISH DROPS skiesti įvairiai, priklausomai nuo vandens kietumo arba savo nuožiūra. Nesvarbu, kokį naudojate koncentratą, DISH DROPS puikiai nusiplauna ir nepalieka nuosėdų. Klientams patiks jo gaivus, lengvas aromatas Paviršinio veikimo junginiai, esantys DISH DROPS sudėtyje, linkę į biodegradaciją, vadinasi, jie lengviau virškinami dėl natūralaus irimo. DISH DROPS, taip pat, nekenkia fermentinei ląstelei. Klientai, kuriems rūpi indų švara, bus sužavėti indų plovimo skysčio DISH DROPS veikimo efektyvumu ir taupumu, nes virtuvę valyti su juo labai lengva. Daugelis žmonių yra pripratę indų plovimo skysčių naudoti gausiai ir gali manyti, kad tų kelių lašų DISH DROPS neužteks. Dažnai klystama jo naudojant per daug - gaunama per daug putų.
Naudojimas
1 ml skysčio DISH DROPS praskiesti 1 l vandens. Skiedinį supilti į praustuvą ir pripildyti jį vandens. Galima skiesti savo nuožiūra.
Plaunamus indus galima mirkyti. Išplautus indus reikia taip sudėti, kad jie galėtų nuvarvėti. Nenaudoti skysčio DISH DROPS indų plovimo mašinose. Jis skirtas tik plauti rankomis.
Savybės ir privalumai
* Specialus preparatas, tirpinantis riebalus, nuo kurio indai žvilga švara. * Vartodami koncentratą gauname maksimalų rezultatą už optimalią kainą. * Vieno litro koncentrato užtenka 7500 indų išplauti. * Galima skiesti įvairiai * Ilgai išsilaikančios putos tirpina sunkiai nuplaunamą pridžiūvusi maistą. * Idealus plaunant riebaluotus puodus ir keptuves. * Delikatus preparatas švelniai veikia rankų delnus. * Galima naudoti ploniausiam porcelianui, stiklui r sidabrui plauti. * Puikiai nusiplauna, nepalieka muilinių nuosėdų. * Sudėtyje yra alijošiaus ir kokosų aliejaus * Rezultatyvus ir delikatus. * Nedegus. * Visiškai ištirpsta vandenyje. * Visiškai nusiplauna vandeniu. * Be fosfatų * Turi konservantų. * Žolių kvapo. * Dirgina akis. * Saugoti nuo vaikų.

Atsakyti
Naudojau Dish Drops - daugiau neperku, nieko ypatingo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(donatele @ 2009 02 06, 12:26)
Skiesti reikia 1/8. Ten kur eina bangelės pili vandens, o ten kur tamsiai mėlyna spalva pažymėta - tiek reikia pilti koncentrato mirksiukas.gif tikiuosi aiškiai parašiau 4u.gif


Labai neputos, bus laaaaabai skystas, reikes daug pilti, ypac jei esat priprate prie fairy biggrin.gif as siulyciau 1:4 4u.gif o siaip panaudosit ir suprasit kaip jums geriausiai wink.gif
as supratau, kad man patogiausiai i purkstuva, apipurskiu visus indus ir pirmyn plaut smile.gif
Atsakyti
Jei kam reikia "amway" prekiu Vilniuje, Kaune, Visagine - rašykite i AŽ
Atsakyti
vokiska ar lenkiska linija?
Atsakyti