Įkraunama...
Įkraunama...

priklausomybė maistui..

man skaitant visa tema kilo klausimas, ar kartais temos autore nemete rukyti? As meciau pries puse metu rukyti ir iki pat siol jauciu nuolatini alkio jausma, kuris anksciau buvo malsinamas cigaretemis
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2013 05 12, 19:41)
man skaitant visa tema kilo klausimas, ar kartais temos autore nemete rukyti? As meciau pries puse metu rukyti ir iki pat siol jauciu nuolatini alkio jausma, kuris anksciau buvo malsinamas cigaretemis

Ne.
Atsakyti
Marmozel,

Reiskiu tau didele uzuojauta, nes si priklausmybe labai atsiliepia nuotaikai.

O kaip tau su nervu sistema ? tu rami ?
nes kramtant juda zandikaulis ir taip raminama nervu sistema.
Jei neturi problemu su dantu plombomis, tai kramtyk guma. Tai maziau ar daugiau, bet sulaiko nuo maisto. Ir rask laiko sau, kada gali pamedituoti, pailseti. Tik ne is karto rezultatai. Priklausomybe iveikiama, tik reikia kaip reikiant del to padirbeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 05 12, 15:36)
O iš kur jūs žinote, kad čia priklausomybė, kažkaip įsikalėte į galvą tai. Taigi gal hormonų ar skydliaukės sutrikimai, sureguliuos jums tuos reikalus, ir gal viskas susitvarkys, na jei nenorit eit ,tai niekas ir neprivers, aišku. Galit išvis nieko nedaryt.


o prie ko cia hormonai ir skydliauke ?
kai yra sutrikes hormonu darbas ir skydliauke suaktyvejusi, tai valgai uz 4 ir svoris krenta vistiek, bet tai NETRUKDO. Nes yra labai greita medziagu apykaita. Suvalgai kazka ir vel nori valgyt, tai yra naturalu, nes dega visas kunas nuo suintensyvejusios medziagu apykaitos.
Autore raso apie psichologine priklausomybe, kai negali nustoti valgyti.

As turiu hiper skydliauke, tai normalu, kad valgai daug, nes kitaip neisgyventum normaliai, nebutu jegu, nepaeitum, taip kad nepainiok siu sutrikimu su hormonu sutrikimu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Vys_nia @ 2013 05 13, 23:53)
o prie ko cia hormonai ir skydliauke ?
kai yra sutrikes hormonu darbas ir skydliauke suaktyvejusi, tai valgai uz 4 ir svoris krenta vistiek, bet tai NETRUKDO. Nes yra labai greita medziagu apykaita. Suvalgai kazka ir vel nori valgyt, tai yra naturalu, nes dega visas kunas nuo suintensyvejusios medziagu apykaitos.
Autore raso apie psichologine priklausomybe, kai negali nustoti valgyti.

As turiu hiper skydliauke, tai normalu, kad valgai daug, nes kitaip neisgyventum normaliai, nebutu jegu, nepaeitum, taip kad nepainiok siu sutrikimu su hormonu sutrikimu  4u.gif


Aš tik sakau, ką man patarė mano konsultavęs gydytojas ir endokrinologas patvirtino ax.gif Tai yra konkrečios srities profesionalai, kurie išmano savo darbą, jūs turbūt ne gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(Vys_nia @ 2013 05 13, 22:53)
o prie ko cia hormonai ir skydliauke ?



Nu gal bent pagooglinkit prieš klausdama...

"Nutukimas gali atsirasti ir sergant kai kuriomis ligomis: hipotireoze (kai skydliaukė gamina per mažai hormonų), insulinoma (tai kasos auglys, kuris gamina per daug insulino, todėl kraujyje sumažėja gliukozės kiekis, nuolat jaučiamas alkis ir dėl to daug valgoma), Kušingo sindromu (kai antinksčiuose gaminama per daug hormonų), kai dėl traumų, auglių, infekcijų pažeidžiamos tam tikros galvos smegenų sritys (hormonų funkciją reguliuojantys, alkio, sotumo centrai), sutrikus kiaušidžių funkcijai (dėl įgimto neišsivystymo, cistų, pašalinus kiaušides, o taip pat klimakteriniu laikotarpiu) ir kt."
Šaltinis

Turint problemą visuomet verta pirmiausia atmesti galima objektyvias priežastis, o jei jau jų nėra, tvarkytis su savo vidumi.
Atsakyti
Vysnaite, nors ir nesu gydytoja, bet esu baigusi medicinos kolegija, jei idomu smile.gif .

Pas autore yra psichologinis potraukis maistui.
Kai valgai daug ir del to nesigrauzi, tai yra medziahu apykaitos sutrikimas. Ne psichologinis.
Kokie yra HYPERTIREOZES pozymiai, tai nueik ir pasiskaityk, tai labai daznas pulsas, pastoviai karsta, krenta svoris.

Hmmm... , tu atsiuntei istrauka apie hipotireoze, pagooglink pati geriau, nes esant siam sutrikimui apetitas is viso yra dinges. Svoris auga nuo mazo kiekio maisto, o autore gi tau aiskiai sako, kad valgo daznai ir visvien kuda.

Nusisnekate abi juodai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vys_nia: 14 gegužės 2013 - 10:48
QUOTE(Vys_nia @ 2013 05 14, 12:46)
Vysnaite, nors ir nesu gydytoja, bet esu baigusi medicinos kolegija, jei idomu  smile.gif .

Pas autore yra psichologinis potraukis maistui.
Kai valgai daug ir del to nesigrauzi, tai yra medziahu apykaitos sutrikimas. Ne psichologinis.
Kokie yra HYPERTIREOZES pozymiai, tai nueik ir pasiskaityk, tai labai daznas pulsas, pastoviai karsta, krenta svoris.

Hmmm... , tu atsiuntei istrauka apie hipotireoze, pagooglink pati geriau, nes esant siam sutrikimui apetitas is viso yra dinges. Svoris auga nuo mazo kiekio maisto, o autore gi tau aiskiai sako, kad valgo daznai ir visvien kuda.

Nusisnekate abi juodai  biggrin.gif



Kai jūs sakote, kad aš nusišneku, jūs sakote, kad nusišneka mano gydytojas ir gydytojas endokrinologas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 05 14, 12:13)
Kai jūs sakote, kad aš nusišneku, jūs sakote, kad nusišneka mano gydytojas ir gydytojas endokrinologas  ax.gif


o ka jis tau sako ?kad sutrikus hormonu darbui ir skydliaukes veiklai ateina rijimo priepuoliai, nervinis valgymas ?? duok man to gydytojo koordinates, smalsu kuris cia taip diagnozuoja, nes beveik visus juos esu perejusi. Be to kai kurie yra seimos draugai. Lauksiu koordinaciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vys_nia @ 2013 05 14, 13:31)
o ka jis tau sako ?kad sutrikus hormonu darbui ir skydliaukes veiklai ateina rijimo priepuoliai, nervinis valgymas ?? duok man to gydytojo koordinates, smalsu kuris cia taip diagnozuoja, nes beveik visus juos esu perejusi. Be to kai kurie yra seimos draugai. Lauksiu koordinaciu  4u.gif


Man tik sako, kad esant tokiai problemai profilaktiškai yra būtina pasidaryti hormonų ir skydliaukės tyrimus
Atsakyti
Man mažų mažiausia keista yra, kai bandoma aiškinti iš savo varpinės nepasidomėjus, neįsigilinus. Konkrečiai šioje temoje yra kalbama apie psichologinius reikalus, o iškart apeliuojama į fizinius susirgimus doh.gif Ar čia iš nesuvokimo, kad taip būna, taip yra, vat va toks psichologinis dalykas, ar kaip? unsure.gif Tarsi tokia atmetimo/nepripažinimo reakcija - nueik, išsitirk, ar nesutrikus skydliaukė ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(marmozel... @ 2013 05 11, 16:03)
paskui puse dienos badauju,


Nepykit, bet net balsu susijuokiau del TOKIO "badavimo" NET puse dienos lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O siaip tai norint isvengti apsirijimo priepuoliu reikia valgyti PO NEDAUG ir DAZNAI. Maisto norma pasiskirstyk 5 valgymams per diena ir tarp valgymu susirask veiklos, kad mintys nesisuktu apie maista. Gali net zadintuva nustatyti, kad jis primintu, jog laikas uzkasti grieztai kas 2-2.5 val.

Atsakyti