Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio mažyliai

QUOTE(ingauk @ 2014 01 25, 19:43)
sveikos smile.gif
pasirodau kad dar neuzsalau visai  blush2.gif

4u.gif

Atsakyti
Laba wink.gif

Manau visos gyvos, tik vaikai užaugo hihihi.gif ir nebėra bendrų rūpesčių biggrin.gif
Atsakyti
nu jau nuo kada su vaikais nėra rūpesčių??? aš tai nuo spalio bendrauju su psichologe net tais klausimais, labai padeda ax.gif prapudrino labai gerai smegenis, dabar vaikus tikrai auklėju, o nebe lepinu biggrin.gif ir pati save suėmiau į nagą, susirūpinau sveikata ir linijomis, gyvenimas eina į priekį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2014 01 26, 17:25)
nu jau nuo kada su vaikais nėra rūpesčių??? aš tai nuo spalio bendrauju su psichologe net tais klausimais, labai padeda  ax.gif  prapudrino labai gerai smegenis, dabar vaikus tikrai auklėju, o nebe lepinu biggrin.gif ir pati save suėmiau į nagą, susirūpinau sveikata ir linijomis, gyvenimas eina į priekį smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

tiesiog visos su savo rupesciai atitrukom nuo siu namuciu tai taip ir nebeuzsukam cia....
Manau visos tiek mazesniu tiek didesniu rupesteliu, dziaugsmu ir pan turim su savo kleckuciais, ar tiesiog issikalbeti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(v&g&d @ 2014 01 26, 21:50)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

tiesiog visos su savo rupesciai atitrukom nuo siu namuciu tai taip ir nebeuzsukam cia....
Manau visos tiek mazesniu tiek didesniu rupesteliu, dziaugsmu ir pan turim su savo kleckuciais, ar tiesiog issikalbeti... smile.gif

tai jau tikrai smile.gif

labutis
saltoka biski smile.gif
Atsakyti
Labas...

Saltoka ir lauke ir namuose....smile.gif
Norisi zidinuko bet malkos lauke....smile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(v&g&d @ 2014 01 27, 12:48)
Labas...

Saltoka ir lauke ir namuose....smile.gif
Norisi zidinuko bet malkos lauke....smile.gif lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na, benesdama malkas ir susiltum, ne taip ir butu salta smile.gif
siaip tai nera labai salta, bet kai kur kai vejas papucia nera labai jau malonu smile.gif

tai i kuri dabar darzeli pasukot blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2014 01 26, 19:25)
nu jau nuo kada su vaikais nėra rūpesčių??? aš tai nuo spalio bendrauju su psichologe net tais klausimais, labai padeda  ax.gif  prapudrino labai gerai smegenis, dabar vaikus tikrai auklėju, o nebe lepinu biggrin.gif ir pati save suėmiau į nagą, susirūpinau sveikata ir linijomis, gyvenimas eina į priekį smile.gif

Man tuomet reikia psichologės, kaip nustoti vaikus auklėti ir pradėti lepinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2014 01 27, 13:03)
na, benesdama malkas ir susiltum, ne taip ir butu salta smile.gif
siaip tai nera labai salta, bet kai kur kai vejas papucia nera labai jau malonu smile.gif

tai i kuri dabar darzeli pasukot  blush2.gif  ax.gif


Na žinok vakar issisukau nuo malkų nešimo... Kazkaipgal ne tieksilumos daugiau namuose reikia, bet tiesiogto ugnies rusenimo norisi.... blush2.gif
Iskeliavom isalia esanti logopedini "pasakos"darželį.
Kaiptavo panelei sekasi mokykloje?
QUOTE(Luna* @ 2014 01 27, 13:15)
Man tuomet reikia psichologės, kaip nustoti vaikus auklėti ir pradėti lepinti biggrin.gif

kartais būna manau jog lepinimas vaikams daugiau kenkia ir atrodo nepriimtinas nei auklėjimas...
Atsakyti
Va mano D atšventė 10 m. jubiliejų, ta proga susilaužė pėdą doh.gif Dvi sav. namie, su įtvaru ir ramentais šokinėja , sakau reiks ir antrą gibsuot, kad ramiai pabūtų rolleyes.gif
O L viskas ok, visur pavyzdinė, tai nors tiek relax smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luna* @ 2014 01 28, 16:09)
Va mano D atšventė 10 m. jubiliejų, ta proga susilaužė pėdą  doh.gif Dvi sav. namie, su įtvaru ir ramentais šokinėja , sakau reiks ir antrą gibsuot, kad ramiai pabūtų  rolleyes.gif
O L viskas ok, visur pavyzdinė, tai nors tiek relax  smile.gif

Na bet jau vaikinas paūžė per jubiliejų...juokauju...jaučiu nebejuokinga darosi nuo lūžių..kad greitai ir gerai sugytu, juk pėdos lūžis nejuokai...

O MB snd prisisportavo....po sporto tiesiai priimamajan išvažiavo, tikiuosi kad bus tik raiščiai patempti, kad nebūtų truke....:(grįžo slubuojantis ir pirmą mintis kad vėl trūko achilas....tfu tfu tfu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
labas rytas

kazkaip siandien ryte pagalvojau jog tik menesiukas liko iki kaziuko muges doh.gif ka siais metais daryt galvojat mokyklai ar darzeliui smile.gif ax.gif
Atsakyti