Įkraunama...
Įkraunama...

Viešbutis "Grand Hotel"

Nėra už ką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2013 06 28, 13:17)
Na... nezinau... gal ten vaizdus rode ir susimetus gyvenant laugh.gif Bet itariu, kad buvo ir ne vienos vestuves  rolleyes.gif


o tai kiek yra 3 sezono seriju ? vakar pabaigiau ziureti 21 serija, ir ka... dar nepabaiga, jau taip susinervinau, nes pastarasias dvi savaites tik filma ziurejau doh.gif o pasirodo iki pabaigos dar truksta ir nauju seriju duagiau nebera... reikes laukti kol pas ispanus parodys ir ikels i koki nors puslapi
Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2013 07 02, 17:43)
o tai kiek yra 3 sezono seriju ? vakar pabaigiau ziureti 21 serija, ir ka... dar nepabaiga, jau taip susinervinau, nes pastarasias dvi savaites tik filma ziurejau  doh.gif o pasirodo iki pabaigos dar truksta ir nauju seriju duagiau nebera... reikes laukti kol pas ispanus parodys ir ikels i koki nors puslapi

Dar viena serija ir viskas... 22 paskutine mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2013 07 02, 17:56)
Dar viena serija ir viskas... 22 paskutine  mirksiukas.gif


o tai tu ja matei jau ? kur galima pamatyt ?
Atsakyti
as sustojau ties 13 serija 3 sezono,laukiu igarsinimo(jei sulauksiu) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bleirinka @ 2013 07 02, 23:12)
as sustojau ties 13 serija 3 sezono,laukiu igarsinimo(jei sulauksiu)  biggrin.gif


nesitiki man, kad sulauksim, nes jau 2sav neigarsina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2013 07 02, 21:14)
nesitiki man, kad sulauksim, nes jau 2sav neigarsina  unsure.gif

pastebejau doh.gif jauciu lt tv greiciau parodys
Atsakyti
QUOTE(Bleirinka @ 2013 07 02, 23:22)
pastebejau  doh.gif jauciu lt tv greiciau parodys


nu gal ne biggrin.gif
butu angliskai nors su rusiskais titrais. Bet dabar tai isvis neimanoma ziuret..
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2013 07 02, 21:26)
nu gal ne  biggrin.gif
butu angliskai nors su rusiskais titrais. Bet dabar tai isvis neimanoma ziuret..

butu naglsikai,net butu geriau nei rusiskai,bet titrai rusu zudo mane,anglu dar easy,bet cia jau man jau beda su rusu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2013 07 02, 20:54)
o tai tu ja matei jau ? kur galima pamatyt ?

As pati gala maciau... kelias minutes. Ispaniskai ax.gif Savaitgali turetu ideti su rusiskais subtitrais.

QUOTE(Bleirinka @ 2013 07 02, 23:22)
pastebejau  doh.gif jauciu lt tv greiciau parodys

laugh.gif
Su LT serialu rodymais ir sugebejimais nutraukti ta rodyma vidury sezono... tai geriau nekomentuosiu biggrin.gif
Atsakyti
Labai patiko sis serialas, gal kas nors galetu ideti nuoroda, kur butu galima paziureti 3 sezono 22 serija. Niekaip nerandu, o labai smalsu blush2.gif . Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2013 06 30, 11:32)
Na sis serialas yra ne toks idomus.. schmoll.gif 
Ieskau kokio nors naujo serialo ziurejimui, gal patarsit ka?  smile.gif


QUOTE(dangus giedras @ 2013 06 30, 20:49)
Na ka... liko dar viena serija ir finalas - baigta  biggrin.gif
Pradejau as ji ziureti... vietomis uzkabina, vietomis - noriu mesti ji ziureti... Aktoriai man negrazus  biggrin.gif

Taip, tikrai pritariu, kad ispaniškasis įdomesnis drinks_cheers.gif kadangi aš žiūrėjau iš pradžių anglišką, o tik paskui ispanišką, tai man taip labai nuosekliai gavosi vis įdomiau biggrin.gif atvirkštine tvarka nelabai žiūrėsis doh.gif

o šiaip dar šitą žiūrėjau http://www.imdb.com/...3747/?ref_=sr_1, įdomus, bet kažkuriuo momentu nusibodo ir mečiau biggrin.gif

o va šitas http://www.imdb.com/...2701/?ref_=sr_1 man labai superinis buvo wub.gif

apie Revenge ir Homeland turbūt sakyt net neverta? lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliukė: 03 liepos 2013 - 22:19