Įkraunama...
Įkraunama...

Viešbutis "Grand Hotel"

o tai ta moteris buvo Alisijos vyro tikra motina ar Diego Murkijos motina?nes,kaip aš supratau,Alisijos vyras nėra tikrasis Diegas g.gif o gal aš jau kažką pripainiojau unsure.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zizija @ 2013 11 11, 17:13)
O aš manau, kad tikrai ne ji pati nusižudė, o tas Diego "priešas" ją nužudė. Tam, kad Diegui netektų paveldėjimas. Ir dar galvoju ar čia nebus kartais jo buvusios žmonos giminaičiai...

Žinau kas jam keršyja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 11 11, 17:10)
o tai ta moteris buvo Alisijos vyro tikra motina ar Diego Murkijos motina?nes,kaip aš supratau,Alisijos vyras nėra tikrasis Diegas g.gif o gal aš jau kažką pripainiojau unsure.gif  ax.gif

Diegas anksčiau buvo Adrianas Vera. Paskui pasikeitė savo tapatybę. Ta moteris buvo tikra jo motina. O ją nužudė tas, kad nori atkeršyti Diegui (Adrianui) už kažką, kas buvo praeityje. Tas kažkas turbūt sužinojo, kad motina Diegui nori palikti palikimą, tai ir nužudė ją bei paliko raštelį.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2013 11 11, 20:29)
Diegas anksčiau buvo Adrianas Vera. Paskui pasikeitė savo tapatybę. Ta moteris buvo tikra jo motina. O ją nužudė tas, kad nori atkeršyti Diegui (Adrianui) už kažką, kas buvo praeityje. Tas kažkas turbūt sužinojo, kad motina Diegui nori palikti palikimą, tai ir nužudė ją bei paliko raštelį.


ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2013 11 11, 17:53)
Tikrai nenusizude... viskas susiveda i kersta smile.gif

Na faktas, kad Diegas rado ja mirusia grizes, o kaip ji mire su laiku paaiskes manau...
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2013 11 11, 21:25)
Na faktas, kad Diegas rado ja mirusia grizes, o kaip ji mire su laiku paaiskes manau...

O ko jai žudytis? ji savo sūnaus nematė 12 metų smile.gif
Atsakyti
Na man atrodo, kad vėl metrodotelis čia prisidėjo g.gif Ir toks jausmas, ar nebus jis Chulijaus koks tėvas, taip jam padeda?
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 11 17, 17:00)
Na man atrodo, kad vėl metrodotelis čia prisidėjo g.gif Ir toks jausmas, ar nebus jis Chulijaus koks tėvas, taip jam padeda?

prisidėjo, bet jis ne tėvas smile.gif
Atsakyti
o dar daug liko serijų?nes jau lyg ir atsibodo,bet ir nepabaigti žiūrėt nesinori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 11 17, 18:49)
o dar daug liko serijų?nes jau lyg ir atsibodo,bet ir nepabaigti žiūrėt nesinori ax.gif

Ale, kaip skirtingai... as net su subtitrais ziuredavau biggrin.gif
Atsakyti
Rodė kitoje serijoje vėl atvyks Alfredo motina, tai gal ji išaiškins tą Sofijos romaną su kunigu? Įdomu kaip ten su ta Belena iš tiesų buvo. Jei ji nemirė, iš kur ten tas peilis Andreso kambaryje? g.gif O tie Diego priešai dabar jau turi dokumentą, kuris įrodo, kad jis Adrianas Vera.
QUOTE(audrikea @ 2013 11 17, 18:49)
o dar daug liko serijų?nes jau lyg ir atsibodo,bet ir nepabaigti žiūrėt nesinori ax.gif

Dar 7 serijos.
Atsakyti
o gal galima kazkur pasiziureti internete? labai patinka, bet labai nepatogiu laiku ji rodo....
Atsakyti