Įkraunama...
Įkraunama...

Великолепный век / Muhtesem Yuzyil

QUOTE(Agrefa @ 2014 04 07, 19:30)
Taip, man jinai irgi brudas ir slyksti, nes ne nuosirdziai su Gazanferu kalbejosi, bet elgesi gudriai del savo naudos. Idomu, kokia jos baigtis yra istorijoje.

ir ne tik dėl to. per jos kurstymus Selimas juodus darbelius Baezidui už nugaros daro. pats tai būtų nieko nedaręs

ale patiko kaip Sulaimanas ant balto žirgo jojo savo chiuremčiko gelbėti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 08 balandžio 2014 - 07:52
Mergaites,gal galetumete pasakyti,ziuriu tik 61 serija 4u.gif Ar Nigar ,kas nors nutiks,kai tiesa jau suzinojo pati Hiurem,kad ji laukiasi? Ir ,kas laukia Pasos? Ar ir vel jie issisuks.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpe555: 08 balandžio 2014 - 07:57
QUOTE(skorpe555 @ 2014 04 08, 08:56)
Mergaites,gal galetumete pasakyti,ziuriu tik 61 serija  4u.gif  Ar Nigar ,kas nors nutiks,kai tiesa jau suzinojo pati Hiurem,kad ji laukiasi? Ir ,kas laukia Pasos? Ar ir vel jie issisuks.... g.gif

Chatidžė sužinos apie jos nėštumo, atims dukrytę, pasakys, kad gimė negyva, Chiurrem Nigiar išgelbės ir pasiims pas save. o toliau dar daug daug visko bus.

apie Ibrahima paša istorijoj galima pasiskaityti, kas jo laukia
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 04 08, 07:50)
ir ne tik dėl to. per jos kurstymus Selimas juodus darbelius Baezidui už nugaros daro. pats tai būtų nieko nedaręs

ale patiko kaip Sulaimanas ant balto žirgo jojo savo chiuremčiko gelbėti  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 04 08, 09:00)
Chatidžė sužinos apie jos nėštumo, atims dukrytę, pasakys, kad gimė negyva, Chiurrem Nigiar išgelbės ir pasiims pas save. o toliau dar daug daug visko bus.

apie Ibrahima paša istorijoj galima pasiskaityti, kas jo laukia

ACIU uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Na, pasižiūrėjau ateinančios serijos anonsą ir nervas sijamė...Ta, Nurbanu tiras brudas bash.gif jeigu ne ji, tai gal tarp brolių nebūtų tiek mirtino pykčio, o labiausiai tai Bajezido ir gaila.... cray.gif Tikiuosi tos Nurbanu galas irgi bus greitai gun_rifle.gif
Žodžiu, pikta ir ant Chiurem, kad tam , kad "išgelbėti" tos karvės Nurbanu kailį, ji pakišo Raną (čia jau tikrai Chiurem padarė provalą... frusty.gif )
Žodžiu ir laukiu kitos serijos ir manau ją bus ir baisu ir pikta žiūrėti doh.gif
Atsakyti
Paziurejau ir as anonsa.... eina sauuu, parazitas Selimas ir ta Nurbanu....Galejo Hiurem su Nurbanu susitvarkyti iskart , bent jau ramu butu buve.
Atsakyti
gal cia koks sapnas buvo su tuo peiliu. kad nuodijo, tai tikriausiai. jau slykstu ziureti. iki tol selimas man patiko
Atsakyti
Man Selimas nepatiko niekada schmoll.gif jau vaikystėj pavydus buvo, o dar bobikę dabar gavo, žodžiu dva sapaga- para,
Man visada Baezidas arčiau dūšios, nuoširdesnis, tik karštakošis iki negalėjimo.
Kažkodėl aš irgi galvoju, kad bus susisapnavęs, tik kuris?
Pagal istoriją tai sultonas turėtų duoti įsakymą, nors kaip matau kuo toliau tuo labiau brendama į lankas.
Ir dar bigsmile.gif jau man tos jų šunvotės doh.gif Mixrimax, matomai išsigydė, tai dabar klijuoja Hiurem doh.gif varge tu varge. Lyg ant viso Stambulo daugiau jokių ligų nebūtų biggrin.gif
Atsakyti
O pagal tkrąją istoriją - nuo ko Chiurem mirė?
Šiaip tai čia kai žiūri, kyla klausimas aplamai ar hareme įmanoma sulaukti gilios senatvės...smile.gif
Selimas, nuo vaikystės pavydus ir piktas buvo, egzistuojantis kitų sąskaita, o dabar dar jį Nurbanu papildo...
Na, jeigu Chiurem Nurbanu būtų jau nusikračiusi tai gal būtų kita linkme pasisukusi istorija g.gif Nežinau ar man tik taip atrodo, ar kažkada kažkas rašė, jog Selimui atėjus į sostą jam valdyti padėjo jo sesuo, tai reikštų jog Nurbanu arba neliko...arba aš kažką susapnavau ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti