Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(agnuzep @ 2013 11 04, 21:38)
Kokį sampuna patartumete ploniems plaukams?


Čia Jūs firmos pavadinimą norite sužinoti?
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2013 10 28, 13:10)
Sveikos, kur nusipirkti Argital intymios higienos prausikli Kaune? Lyg Mickeviciaus g. yra parduotuve g.gif bet nzn kur

Niekas nezino? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2013 11 05, 11:06)
Niekas nezino? unsure.gif


Žinau, kad A. Mickevičiaus g. 29 (priešais Sodrą) yra Holos parduotuvė, bet nežinau, ar ten yra tas prausiklis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2013 11 05, 13:05)
Žinau, kad  A. Mickevičiaus g. 29 (priešais Sodrą) yra Holos parduotuvė, bet nežinau, ar ten yra tas prausiklis  mirksiukas.gif


Manau, kad cia ta pati, man praeita karta sese nupirko, bet jau nepamena kur parduotuve biggrin.gif issiblaskes tas jaunimas biggrin.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geggle: 05 lapkričio 2013 - 15:59
QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 11 04, 20:59)
Čia Jūs firmos pavadinimą norite sužinoti?

Taip, gal kas isbande, kad isplovus butu puruciai, ne siaudai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzep @ 2013 11 07, 11:04)
Taip, gal kas isbande, kad isplovus butu puruciai, ne siaudai  ax.gif


Nesąmonė. Kas vienos plaukams ir galvos odai labai tinka ir padeda - kitai gali visai netikti. Skiriasi juk plauko storis, ilgis, tiesūs/banguoti/garbanoti, odos riebumas/sausumas, sveikata, dažyti/nedažyti, kokiais plaukais dažomi, kokios plaukų priežiūros priemonės naudojamos iki šiol, ar džiovinama, sukama, tiesinama, kaip dažnai plaunama ir pn. ir pn. ir pn......

Atsakyti
QUOTE(agnuzep @ 2013 11 07, 10:04)
Taip, gal kas isbande, kad isplovus butu puruciai, ne siaudai  ax.gif

Man asmeniškai labai patiko Muilo kerų visiškai natūralus šampnas. Po jo mano ilgi plaukai būna purūs, švelnūs, nereikia balzamų. Tačiau kitiems tas pats šampūnas padaro plaukus šiaudianiais. Todėl mes galime pasidalinti savo patirtimi bet nepatarti ką jums rinktis. Turi atrasti sau tinkančią priemonę

Aš norėčiau sužinoti kiek natūralumo yra Microbrite priemonėje, nes ji ir balina ir akmenis šalina ir gydo, todėl įdomu ar natūrali priemonė tikrai gali tai atlikti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linele*: 09 lapkričio 2013 - 18:26
Sveikos,
Gal kuri žinote, kur galima būtų nusipirkti Cattier balzamą po skutimosi? 4u.gif Anksčiau pirkdavau vyrui Ekopievoj, bet dabar psl. neveikia g.gif
user posted image
Atsakyti
Labas, mano plaukų visiškai neima basma santykiu 2 basmos 1 chna, užtat puikiai nuspalvina viską aplinkui ir dar bėga juodas vanduo penkais dienas biggrin.gif gal turit kokių minčių ką aš ne taip darau? Sumaišau "iki grietinės konsistencijos" su karštu vandeniu ir laikau virš valandos, tikrai turėtų paimti bet neima ir kiek pamenu visada neemė g.gif Plaukai nedažyti, tamsūs, galai šiek tiek balinti, būtent ir noriu sulyginti spalvą bet nenoriu dažyti nenatūraliais dažais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devuška: 23 lapkričio 2013 - 20:54
Farfalla sveicariski naturalus sampunai plaukams labai svelnus, purina plaukus, atgaivina; bet be abejo, cia kiekvienai individualiai;
dar puikus ir kokybiski, nors ne eco, Morocanoil sampunai su argitalio aliejumi;
Avedos priemones plaukams, su eko sertifikuotais ingridientais
Atsakyti
Yra tekę laikyti labai giriamus šveicariškus produktus rankose, iki ekologijos su sudėtimi jiems labai toli..
Atsakyti
QUOTE(rezi @ 2013 11 25, 09:49)
tiesa  drinks_cheers.gif
Bet juk vis tiek galima pasidalinti savo patirtimi aprašant savo plaukų būklę 4u.gif nes dabar tų ekologiškų šampūnų didelis pasirinkimas, gal kažkieno rekomendacijos padės ir mažiau bus bandymų atrandant savąjįwink.gif bet aišku visad reikia žinoti, kad kas vienam tinka - kitam gali visiškai netikti wink.gif
man yra patikę (mano plaukai linkę sausėti ypač galai) Sante šampūnas su ginkmedžiu ir alyvuogių aliejumi bei San.eco.vit šampūnas su alyvuogių aliejumi - esate bandę? bet su šampūnu visad naudoju kondicionierių wink.gif

Visiems skirtingai, man nuo sante kuris jums tinka beria galvą, o antrojo nesu naudojusi, kokia jo sudėtis? mirksiukas.gif
Atsakyti