Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos,

SENA TEMA
Papildyta:
QUOTE(onyx @ 2013 05 15, 20:48)
Tai idealus variantas tada išeina toks: darbdaviui nepranešu apie nėštumą, esu atleidžiama: man 4 mėnesius mokamos išeitinės, atsiskaitoma už nepanaudotas atostogas. Atleista kitą dieną įsidarbinu nors minimaliu krūviu ir man tada viskas priklauso: ir išeitinės kiek priklauso, ir dekreto, ir vpa pinigai. Teisingai supratau?

Klausykit, o kokias pajamas gauna moteris, į dekretą išėjusi bedarbė, kuri buvo bedarbe tarkim metus iki dekreto, o iki bedarbystės dirbo. Čia šiaip, įdomaujuosi. g.gif

1. Taip.
2. Vienkartines is soc.centro.
Papildyta:
QUOTE(Jorinte @ 2013 05 15, 21:01)
Turiu drauge, kuri negavo dekretiniu, nes nedirbo, bet gauna vpa, nes turi staza. Taip kad 100% zinau ka rasau. Sodroje ne tik skambinausi, bet ir lankiausi, nes buvo panasu, kad manes lauks tokia pati situacija. Darbuotojos patvirtino, kad tikrai gauciau vpa, nors netureciau darbdavio.

Nezinau kaip ta drauge gauna VPA,bet net sodroj sake,kad reikia but dirbanciai.
Atsakyti
gal galit atsakyti kaip butu, iki grizimo i darba liko 3 men. siu metu esu trecius metus vpa, jei siuo metu pastociau, tai grizus i darba padirbciau kelis men. ir vel isseiciau...kaip man skaiciuotu priklausancias ismokas ar butu tie 12 men. tarkim trys dirbti , o uz visus kitus nuliai, ar ziuretu iki vpa ka buvau gavus?
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2013 05 20, 10:48)
Laba diena, o iki kelintos dienos Sodra turi pervesti pinigėlius?

jei uz VPA tai 20d
Atsakyti
Sveiki, gal galetumete man kas nors paaikinti. Kai buvau motinystes atostogose su pirmu vaikuciu antrus metus, gavau 70procentu atlyginimo, tai gavosi man 750lt. Dabar isejau su antru vaikuciu i motinystes atostogas, moka pirmus metus 70 procentu ir gavu tik 519lt. Nors man skaiciavo pasalpa pagal ta pati darbo uzmokesti kaip ir pirmajai. ir procentai tokie pat, tai ar neturetu buti ir suma tokia pati? arba bent jau panasi? Nes likau nieko nesupratusi. jug nuo antro vaiko ir NPD didesnis taikomas.
Atsakyti
QUOTE(Astutia @ 2013 05 20, 14:26)
Sveiki, gal galetumete man kas nors paaikinti. Kai buvau motinystes atostogose su pirmu vaikuciu antrus metus, gavau 70procentu atlyginimo, tai gavosi man 750lt. Dabar isejau su antru vaikuciu i motinystes atostogas, moka pirmus metus 70 procentu ir gavu tik 519lt. Nors man skaiciavo pasalpa pagal ta pati darbo uzmokesti kaip ir pirmajai. ir procentai tokie pat, tai ar neturetu buti ir suma tokia pati? arba bent jau panasi? Nes likau nieko nesupratusi. jug nuo antro vaiko ir NPD didesnis taikomas.

Merginos, stai cia http://www.supermama...?...8233&st=564 dar nebaigta senoji tema.
Gal turite paskaiciavimus ismoku ir galite palyginti,kas nesutampa?
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 05 20, 13:18)
jei uz VPA tai 20d

taip už VPA, ir niekaip dar negaunu, net paskaičiavimų negaunu
Atsakyti
Sveikutes,as vel su klausimais :-). Pas mane vyras eis VPA. Jis dabar dirbantis ir dirbo daug metu. Dabar svarstom, jei ji atleistu dabar, dar nespejus iseiti VPA. Tai ar jis galetu eiti VPA? Tokios pat taisykles kaip ir mama kad eitu taip ? Nebutinai buti dirbanciu einant VPA. Svarbu tureti pradirbta laika... ?
Ir dar,jei jis rasytu 2 metams. Tai galetu antrus metus eiti dirbti ir gautu ta 40% ir alga dar? Taip suprantu ? Aisku , cia tuo atveju,jei VPA iseitu dirbantis? O jei nedirbantis, tai auja darba susirasti antru metu VPA. Kazin taip galima... g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bailiukee: 21 gegužės 2013 - 09:40
Laba diena, kada reikia kreiptis dėl vaiko priežiūros atostogų? (liko savaitė iki gimdymo atostogų pabaigos). Ar būtina vykti pas darbdavį ir į sodrą? ar užtenka kažką užpildyti el. sistemoje?

Beje, dabar svarstoma, jog nebebus dviejų metų apmokamų (nuo 2013 gruodžio ar kada) jei paimsiu du metus ar nebus taip, kad antrais metais nebemokės, nors išeinu dabar, kai įstatymas dar galioja.?
Gal kas įsigilinęs į tą naują planuojamą tvarką, galite paaiškinti suprantamiau ką ten planuoja?
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2013 05 21, 13:17)
Beje, dabar svarstoma, jog nebebus dviejų metų apmokamų (nuo 2013 gruodžio ar kada) jei paimsiu du metus ar nebus taip, kad antrais metais nebemokės, nors išeinu dabar, kai įstatymas dar galioja.?
Įstatymai atbuline data nepriimami ir negalioja. T.y. jeigu Jūs išeinate į VPA galiojant senam įstatymui, tai Jums niekas ir nesikeičia.
Atsakyti

 ! 
Prašau pirmiausia pabaigti senąją temą
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 05 15, 22:19)

Nezinau kaip ta drauge gauna VPA,bet net sodroj sake,kad reikia but dirbanciai.


ir man ta pati sake sodroje ir telefonu 1883, kad NGA nepriklauso, o motinystes-tevystes ismoka priklauso jei yra stazas...darbdavio nebutina turet...
Atsakyti
Norejau pasiteirauti, gal kuri zinot, buvau 2 metus VPA, ir iskart po ju gavau nedarbinguma, tai pagal koki laikotarpi man bus skaiciuojama nedarbingumo ismoka?
Atsakyti