Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Sveikutės,

aš pastrigau 6 puslapyje lotuliukas.gif vis laiko pritrūksta

nuoširdžiai dėkoju už sveikinimus, auga kaip ant mielių mano princesė, kartais velniuku pavirsta, bet šiaip viskas gerai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
alaizy, Iruciukass, vaiduuse, mindojur,

Vasariškos Jums nuotaikos, svajonių išsipildymo, meilės, šilumos, gėrio...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2013 08 14, 17:58)
SU GIMTADIENIAIS!!!!!
user posted image

Būkit laimingos vasarinukės!
Atsakyti
leliuko_mama, ačiū už nuorodą.

GEG, o tas šilkinis popierius brangus? Kur jo galima rasti?

Mergele, manau, kad taip nutiko netyčia. Peliukui reikia, daug ką sužiūrėti. 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 08 13, 22:58)
Sveikutės 4u.gif

Labai ramiai ramiai šiemet laukiu rugsėjo 1-osios.
Dovanėles mokinukams baigiu padaryt. Šiandien jau ir palaidinę rugsėjo pirmai nusipirkau wub.gif
Jokio streso, ramybė širdy rolleyes.gif
Tikrai reikia duoti, nes visada aktyviai bendravo ir dalinosi kuo turėjo thumbup.gif
Kaip tik tokius mano kaimynė karpo. Pasiėmiau ir aš pakarpyt kol dar laiko kažkiek turiu mirksiukas.gif


Sveiki,
aš apie tuos pom pomsus You Tube pasižiūrėjau smile.gif , bet kur to popieriaus gaut? g.gif
gal žinot?
























































































Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2013 08 14, 16:08)
GEG, tu tikrai esi verta raktelio thumbup.gif Aktyviai daliniesi idėjomis ir siuntinukais 4u.gif
*Dabar klausimėlis dėl krikštynų, kadangi šią savaitę man tai irgi aktualu.Gal kartais turi krikštynų scenarijų, gražius žodelius ar pan. ir galėtum pasidalinti? Būčiau labai dėkinga)))  smile.gif



QUOTE(agė-melagė @ 2013 08 14, 19:58)
**SU GIMTADIENIAIS!!!!!
user posted image

* Neturiu jokio krikštynų scenarijaus, bet vienose kai buvau patiko žaidimas. Žaidimas taip - ne , turi atspėti koks tai daiktas, o atsakymai - vaiko vardo raidės iš eilės. Pvz. Krikštijama Ona - pirmas daiktas pvz obuolys ir t.t.
** Merginos, su gimtadieniais, laimės, džiaugsmo ir gražių svajonių 4u.gif
Atsakyti
ačiū už sveikinimus gimtadienio proga drinks_cheers.gif

mergele, susisiek su peliuku, slaptažodį manau gausi.
Atsakyti
QUOTE(alaizy @ 2013 08 14, 19:31)
ačiū už sveikinimus gimtadienio proga drinks_cheers.gif

mergele, susisiek su peliuku, slaptažodį manau gausi.


Rašiau peliukui ir laiškutį, ir asmeninę žinutę, bet kol kas tyku. Todėl pasiguodžiau jums. blush2.gif Aš ir taip manau, kad kažkoks nesusipratimas. Peliukas gal užsiėmęs naujos temutės kūrimu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutasgilė @ 2013 08 14, 19:00)


GEG, o tas šilkinis popierius brangus? Kur jo galima rasti?




QUOTE(Ronja1 @ 2013 08 14, 19:03)
Sveiki,
aš apie tuos pom pomsus You Tube pasižiūrėjau smile.gif , bet kur to popieriaus gaut? g.gif
gal žinot?

aš tai pirkau Vilniuje Šiaurės miestelyje, yra parduotuvė dekoravimo idėjos. 5 lapai kainuoja 6 Lt. Iš jų išeina 2 pompomsai.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti