Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

Pas mane db 3 lagaminai guli. Bet nulis minčių kolkas...
Atsakyti
Dar šis tas aptarimam - pamąstymam blush2.gif blush2.gif
user posted image
Žvakės kraštai viršui patrinti šiek tiek biggrin.gif biggrin.gif (o atrodo, nuotraukoje, kad popierius užklijuotas vienas ant kito) g.gif g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 13 spalio 2013 - 18:00
Reikia atsvaros biggrin.gif ...jūs pasirodėt su didžiausiais dekupažais, aš su mažiausiais smile.gif...kaip smagu čia užsukt, ne tas žodis thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 10 13, 19:14)
..kaip smagu čia užsukt, ne tas žodis thumbup.gif



Čia dėl gyvybės ar dėl darbų g.gif g.gif g.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 10 13, 19:26)
Čia dėl gyvybės ar dėl darbų  g.gif  g.gif  g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif

Dėl įvairovės smile.gif
Atsakyti
Kiek daug gražių darbų, atgaiva akims smile.gif

VasareV, labai patiko rėmelis ir šukos su drugeliais, man vienas iš gražiausių tavo darbų.

evk, plaukų šepetys labai mielas, ne veltui sakoma "kartais mažiau yra daugiau".

VDG, dėžutė su kačiukais priminė pavasarį... dailiai atrodo, kruopštus darbas

mona66, koks kalėdinių žaisliukų grožis ir lagaminas labai patiko.

vilze, daiktadėžės labai dailios, šauniai sugalvotas vardo išdėstymas.

aurelija_ma, man atrodo, kad jei dėžutė ir pakaba būtų fotografuotos dienos šviesoje, atrodytų daug šviesesni, bet ir dabar matosi, kad gražus krikštynų rinkinys.

otema, visi darbai patiko, ypač dėžutė su akmenukais

M.A.M.A, lagaminas šauniai "suremontuotas", juodas fonas, išryškino gėles.

Gomerta, lagaminas labai grožiai nudekoruotas, taip suderinti servetėlių motyvai, ryžinis popierius... gražu.

Visoms po 4u.gif darbai verti pagyrų.
Atsakyti
Levandos, kava ir geri prisiminimai...

user posted image

user posted image
Atsakyti
Laba diena ax.gif

Labai gražūs visi lagaminai, paskutinysis man pačiausias 4u.gif
AnAngel puikus paskutinis darbas, datos nevina, bet suprantu kad taip reikia rolleyes.gif
Sobieskos smulkmenos puikios 4u.gif

Siek tiek turiu darbeliukų ax.gif

Laumžirgis.

user posted image

Tikiuosi ne baisiai didelis koliazas .
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2013 10 14, 12:25)

AnAngel puikus paskutinis darbas, datos nevina, bet suprantu kad taip reikia rolleyes.gif


Laumžirgis.



Aciu 4u.gif Taip datos ir man cia nepatinka, bet uzsakove labai prase, kad uzrasyciau seimai svarbiausias datas...

Laumzirgis, paprastutis, bet labai grazus... Ta servetele man is vis fantastiska smile.gif
Atsakyti
AnAngel, Džiuga, labai mieli darbukai thumbup.gif

krikštadėžė "prisiminimai..."
user posted image
Atsakyti
Kokia grazi krikstadeze 4u.gif

"Afrikos gyventojai"

user posted image

user posted image

Vakar sviesos jau truko lauke, tada nera pakankamai rysku...
Atsakyti
Sielonešė aciukas uz gera zodi 4u.gif
AnAngel labai grazu ir pasisendinimai, niu fainiai labai labai, taip noretusi stambiu planu viska apzziureti, siltas darbelis wub.gif
Džiuga+ niu fainuole dezute su koliazu ir afrikos gyvunu dezute tokia svelni, pasirodo ir afrikiniai motyvai gali buti ne ryskiu spalvu ir graziai skambeti, daugiausiai visi afrikiniai rekiantys darbeliai, o cia... niu fainiai thumbup.gif
otema niu grazi krikstadeze thumbup.gif
sobieska nu taip isbaigtos tavo nuotraukos, nu fainiai, aisku ir darbeliai faini, ka cia ir sakyti, pati juk zinai thumbup.gif
ir lagaminas paskutinysis niu fainas labai labai wub.gif
Atsakyti