Įkraunama...
Įkraunama...

"Ozo trikampis"

Aš su vyru buvau labai užsidegusi pirkti būtą būtent šioj pusei, ir mastėm apie šita projektą, bet nuvažiavę pora kartu piko valandom, išsigandom, ten realiai po pora metu gyvenimo apsinuodysim nuo išmetamu duju. Tikrai per arti kelio. Jai ten butu nors pora šimtu metru giliau butu auksine vieta, žinau kad ten kur tie garažai kitais metais berods pradės statybas, tai nutarėm laukti, na ir noretusi ne tokio jau didelio to daugiabučio, kokiu 4 aukštu maksimumas. Pati kaina kaip už Šnipiškės tikrai prieinama. Strategiškai vieta net gi labai gera. Tai manau kam ten tuoj pusei tinka, vertėtu palaukti, vizgi butas perkamas ne porai metu.
Papildyta:
QUOTE(angellukas @ 2013 05 17, 20:54)
Įdomi Jūsų nuomonė apie šį projektą 4u.gif . Gal kas buvote vietoje apžiūrėti?  mirksiukas.gif Mano nuomone vieta gera, iš kokybiškų medžiagų stato, bet tas garažų "kvartalas" už "Ozo trikampio' man labai nepatraukliai atrodo doh.gif .

Aš su vyru buvau labai užsidegusi pirkti būtą būtent šioj pusei, ir mastėm apie šita projektą, bet nuvažiavę pora kartu piko valandom, išsigandom, ten realiai po pora metu gyvenimo apsinuodysim nuo išmetamu duju. Tikrai per arti kelio. Jai ten butu nors pora šimtu metru giliau butu auksine vieta, žinau kad ten kur tie garažai kitais metais berods pradės statybas, tai nutarėm laukti, na ir noretusi ne tokio jau didelio to daugiabučio, kokiu 4 aukštu maksimumas. Pati kaina kaip už Šnipiškės tikrai prieinama. Strategiškai vieta net gi labai gera. Tai manau kam ten tuoj pusei tinka, vertėtu palaukti, vizgi butas perkamas ne porai metu.
Atsakyti
sveiki, gal kas jau esate nusipirke ar planuojate pirkti cia buta?
kokia nuomone?
Atsakyti
As esu ten isigijes busta. Negyvenu dar ten, nes dar objektas nepabaigtas, o kaip viskas bus- pagyvensim, pamatysim:) Juk jei nepatiks, galima parduoti, ieskoti kitur. Pirkau B name, kuris yra toliau nuo gatves ir ziuri i centro puse. Tai to triuksmo ir ismetamuju duju neturetu jaustis, nes ir auksta pasirinkau 6 is 6 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skabe @ 2014 02 18, 16:01)
As esu ten isigijes busta. Negyvenu dar ten, nes dar objektas nepabaigtas, o kaip viskas bus- pagyvensim, pamatysim:) Juk jei nepatiks, galima parduoti, ieskoti kitur. Pirkau B name, kuris yra toliau nuo gatves ir ziuri i centro puse. Tai to triuksmo ir ismetamuju duju neturetu jaustis, nes ir auksta pasirinkau 6 is 6 smile.gif



Tai kaimynai busim thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Mes irgi B name nupirkom 6 aukste. Negaliu atsdziaugti vaizdas, vieta nerealu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skabe @ 2014 02 18, 16:01)
As esu ten isigijes busta. Negyvenu dar ten, nes dar objektas nepabaigtas, o kaip viskas bus- pagyvensim, pamatysim:) Juk jei nepatiks, galima parduoti, ieskoti kitur. Pirkau B name, kuris yra toliau nuo gatves ir ziuri i centro puse. Tai to triuksmo ir ismetamuju duju neturetu jaustis, nes ir auksta pasirinkau 6 is 6 smile.gif

kas tau pirks ten butą biggrin.gif baisi vieta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 02 27, 10:31)
kas tau pirks ten butą biggrin.gif baisi vieta doh.gif

Ir dar su numatomu aplinkeliu unsure.gif

Kainos zveriskos, salia PC ir arenos.. Tai tas parkelis taaaaaip nublanksta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiktusia @ 2014 02 26, 18:11)
Tai kaimynai busim  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Mes irgi B name nupirkom 6 aukste. Negaliu atsdziaugti vaizdas, vieta nerealu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Sveiki, kiek kambariu buta pirkot? Na, is tiesu tuomet busim kaimynai smile.gif Gal buvot uzsuke ten kada? Kada ten jau bus galima isirengineti butus gal zinote?smile.gif
Atsakyti
O gal kas nors galėtų papasakoti apie šį šildymą? Koks numatomas mokestis vidutinis? kaip jį įmanoma reguliuotis?
Atsakyti