Įkraunama...
Įkraunama...

neturiu gerų draugių

Kai už lango niūrūs vėjai siaučia, taip norisi atrasti sielos draugę jaukiems pokalbiams.
Tada būtų nebaisios ir balos, ir pliurza biggrin.gif
Keksiukai su kava jaukioj kavinėj ir moteriški pokalbiai manau tikrai praskaidrintų kasdienybę.
Tiesiog ieškau draugės, kuri būtų vilnietė, panašaus amžiaus kaip ir aš. Man 29. Esu ramus žmogus, klubai ir baliai man nelabai įdomu. Mieliau renkuosi knygą ar filmą, pasivaikščiojimą, gamtą.
Manau jei neieškosim draugių, tai ir nerasim. Tad siūlau parašyti man į AŽ, pabendrauti, žiūrėkit, gal ir tikrai su kuria susidraugausim, surasim kažką bendro ir pamėgsim kartu leisti laiką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amaltėja: 28 gruodžio 2014 - 23:24
malonu, aš irgi iš Kauno ir man 25, turiu draugą, šunį ir katiną biggrin.gif tik rankdarbių nelabai mėgstu. Bet čia ne kliūtis biggrin.gif
Atsakyti
Digse aš irgi manau, kad čia ne kliūtis thumbup.gif. Turi šuniuką? Kokios veislės? wub.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

šuniukas labiau draugo nei mano, mes pasidalinę gyvūnais biggrin.gif nepopuliari veislė, nenoriu viešai atvirauti blush2.gif užtat turiu patį fainiausią lietuvos ryžąjį katinuką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2014 12 29, 10:16)
labas rytas  4u.gif 

šuniukas labiau draugo nei mano, mes pasidalinę gyvūnais biggrin.gif nepopuliari veislė, nenoriu viešai atvirauti  blush2.gif  užtat turiu patį fainiausią lietuvos ryžąjį katinuką biggrin.gif

as taip pat turiu suni..maza maza tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Amaltėja @ 2014 12 28, 23:23)
Kai už lango niūrūs vėjai siaučia, taip norisi atrasti sielos draugę jaukiems pokalbiams.
Tada būtų nebaisios ir balos, ir pliurza  biggrin.gif
Keksiukai su kava jaukioj kavinėj ir moteriški pokalbiai manau tikrai praskaidrintų kasdienybę.
Tiesiog ieškau draugės, kuri būtų vilnietė, panašaus amžiaus kaip ir aš. Man 29. Esu ramus žmogus, klubai ir baliai man nelabai įdomu. Mieliau renkuosi knygą ar filmą, pasivaikščiojimą, gamtą.
Manau jei neieškosim draugių, tai ir nerasim. Tad siūlau parašyti man į AŽ, pabendrauti, žiūrėkit, gal ir tikrai su kuria susidraugausim, surasim kažką bendro ir pamėgsim kartu leisti laiką  smile.gif


Vilnietės, kur visos po švenčių prapuolėt? smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos..per trumpos tos sventes...per mazai iseiginiu...sunku sedet darbe biggrin.gif
Atsakyti
Labukas mirksiukas.gif Vakar dukriukas nuejo tik 01 val miegot, tai siandien taip noriu miego unsure.gif
nu grazu lauke, sninga wub.gif
Atsakyti
Digse: ryžas katiniukas irgi gerai thumbup.gif Aš kai išgirstu "ryžas katiniukas", tai mano iš karto akyse toks mielas storuliukas, nu žodžiu "garfildas". biggrin.gif

Wiper : koks pas tave mažylis? ax.gif

ofiso mergaite: Pritariu doh.gif Aš kažkaip per tas penkias dienas taip nuo darbo atsigavau ir jau atrodo lyg ir pailsėjau protiškai. Bet užteko darbe praleisti pirmas porą valandų, kai pasipylė "fainumai" tai supratau, kad jau noriu namo doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jegle: 29 gruodžio 2014 - 19:49
QUOTE(jegle @ 2014 12 29, 19:38)
Digse: ryžas katiniukas irgi gerai  thumbup.gif  Aš kai išgirstu "ryžas katiniukas", tai mano iš karto akyse toks mielas storuliukas, nu žodžiu "garfildas".  biggrin.gif

Wiper : koks pas tave mažylis?  ax.gif

ofiso mergaite: Pritariu  doh.gif  Aš kažkaip per tas penkias dienas taip nuo darbo atsigavau ir jau atrodo lyg ir pailsėjau protiškai. Bet užteko darbe praleisti pirmas porą valandų, kai pasipylė "fainumai" tai supratau, kad jau noriu namo doh.gif

As turiu du sunis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2014 12 29, 20:21)
As turiu du sunis ax.gif



Oho kas per mažyliai pas Jus? ax.gif
Atsakyti